Şimdi Ara

MEİZU M2(MİNİ) ANA KONU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
16
Favori
20.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • flyme 5.6 kamera uygulaması 4.5 yükledim sorunsuz ayarlarıda kaydediyor vs. eskisinde örnek hdr her seferinde açman gerekiyrdu gibi
    http://www.mediafire.com/download/c468dwa6585a8z7/Camera.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcycle -- 12 Nisan 2016; 23:07:23 >
  • Denemedim, paylaşmak istedim.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Güncelleme takvimi yine değişmiş.
     MEİZU M2(MİNİ) ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Dereye su gelene kadar kurbağanın canı çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Dereye su gelene kadar kurbağanın canı çıkar.

Bu kadar da tarih değişmez. İleri geri gidiyor bi de

• Bu modelden almak istesem, 800 ve 900 Mhz 4G bandlarını destekleyen hangi kodlu modeli almam gerekir? M578, M578U, M578A v.b...
  • Anlamadığım flyme 5 neden android 6 değilde 5.1 yine neden eski sürüm olmuş sistemle uğraşacaklarana 6 ile uğraşmıyorlar cihazlarımızmı desteklemiyor

Ayrıca eklemek istediğim vodafone dan avea geçtim ekran süresi yarım saat ile 1 saat arası arttı 6 yı rahat deviriyor
    Vodafoneda en fazla 5 5.30 ekran süresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcycle -- 18 Nisan 2016; 12:52:17 >
  • Gördüğüm birkaç cihaz deep sleep denen derin uykuya girmiyor arkadaşlar bu konu hakkında dikkat etsin.Deep sleep denilen şey ise telefonun işlemcisi ekran kapalıyken ve arkaplanda hiçbir uygulama yokken 1 ghz de çalışmaya devam ediyor %100 şarjla bıraktığınız m2 sabah uyandığınızda %80 olması gibi.
  • Arkadaşlar bana meizunun ön kamerası lazım nerden bulabilirim.
  • Arkadaşlar 578H serisi cihazda batarya dengesiz full şarjdan sonra kapatıp açınca %1 gösteriyor, çözümünü bulan varmı acaba? 4.5.3I sürümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullahkan -- 5 Mayıs 2016; 19:57:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sıfırdan farksız full kutulu slikon kılıflı 2.el gri renk satılık M2 Mini. isteyen özelden iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afoR1zma -- 9 Mayıs 2016; 16:17:53 >
  • 3 aylık satılık m2 mini gri. 450tl
    http://forum.donanimhaber.com/m_116786229//tm.htm#116786229
  • bir süredir m2 mini kullanıcısıyım ancak romdan hic memnun degilim. cyanogen mod var mı bu cihaz için

• M2 için Flyme 5 güncellemesi 31 mayısta yayınlanacak.

• var mı elinde satılık olan, çok para istemeyen
  • tt.us kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben 2-3 gündür araştırıyorum i sürüm için flyme 5 var mı yok mu diye. Bir bilgiye rastlamamıştım, umarım dediğin gibidir. A sürümde flyme 5'i kullandım hem daha hızlı,renkliydi hem de şarj daha uzun gidiyor gibiydi.
  • pisina kullanıcısına yanıt
    Hocam benim m2 miniyi vodafone tanımıyor. Müşteri hizmetlerini aradım telefonun pasaport kaydı ile bir vodafone bayisine gidin siteme işlesinler dedi. Tamam gidelim de bizim telefon tamamen kaçak :) Sizinkini nasıl tanıyor GSM?
  • tamperli cam alabileceğimiz kaliteli ürün satan bi link verebilirmisiniz. benim aldıklarım dandik çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.