Şimdi Ara

Meizu M1 Note Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
13
Favori
73.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meizu M1 Note'un iç parçalarını görmek isterseniz; adamlar işkence testi yapmışlar cihaza...

http://meizunews.com/2015/01/26/meizu-m1-note-teardown/

Aslında arıza durumunda cihazı açmanız için rehber olabilir, vantuz, ince bıçak ve tornavida setleri de lazım olacak.
  • ben sipariş verdim bakalım gelecek mi m1 kullananlar paylaşımda bulunsa yada telefon hakkında bilgi veririse sevinirim
  • İşallah Telefonu Teslim Alır almaz En ince ayrıntısına kadar Bir Video İncelemesi Yapıp Atacağım Buraya .
    Sabırsızlıkla Bekliyorum
  • 16 mart pazartesi günü çinden sipariş verdiğim telefon meizu m1 note telefonum az önce kargo ile eve ulaştı ben ilçeye uzak olduğumdan dolayı kuzenim teşlim aldı
  • telefondan birkaç görsel
     Meizu M1 Note Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu M1 Note Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu M1 Note Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu M1 Note Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma

• arkadaşlar soranlar olmakta hatırlatmakta fayda var telefona google play yüklemek için bu linkten google installer yükleyerek içinden google play'i telefonunuza indirebilirsinizhttp://meizufans.eu/forum/thread-how-to-fix-google-play-services-problems

ayrıca telefona root yaparak local more apk'sını indirdiğinizde Türkiye'yi seçerseniz bazı kısımlar ve uygulamaları Türkçe kullanabilirsiniz.

Meizu M1 Note root yapma;
    How-to open ROOT permissions:
    1. Make sure you're logged in into your Flyme account.
    2. Go to Settings --> Accounts --> *your Flyme account*
    3. Click on 'Open system privileges'.
    4. Accept the warning and enter your Flyme password.
    5. After confirming your Flyme password the phone will reboot.
    6. Your phone should now be rooted. You can check under Settings --> Accounts --> *your Flyme account* if the system privileges are opened.

• meizu m1 note antutu sonucunu sizlerle paylaşıyorum 500/600 civarı bir telefon için gayet başarılı
     Meizu M1 Note Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: unyelimmm

16 mart pazartesi günü çinden sipariş verdiğim telefon meizu m1 note telefonum az önce kargo ile eve ulaştı ben ilçeye uzak olduğumdan dolayı kuzenim teşlim aldı

Hayırlı olsun.Ne kadara aldınız hocam, gümrüğe takılmadı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpikk -- 2 Nisan 2015; 14:31:42 >
  • ürün 219 dolar şansıma takılmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unyelimmm -- 2 Nisan 2015; 14:34:51 >
  • bir kaç gündür msj atamıyorum network failude network hatası gibi uyarı veriyor. birde sana zamet fly os sürümünü nasıl yükliyeceğiz benim ki güncel sürüm değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trabzonizm -- 2 Nisan 2015; 19:10:17 >
  • trabzonizm kullanıcısına yanıt
    hangi sürüm var cihazında ayarlardan bakıp söyleyebilir misin?
  • :Flyme OS 4.2.0.3U surumune guncelledim dun aksam. Ama uluslar arasi surumu yukleyemedim sonu i olani. Indirdim telefon hafizasina attim ses acma ve kapama tusuna bastim olmadi. Telefonun icinden dokumanlara girdim oradan zipli dosyayi actim gene yuklemede hata verdi. Sonuc olarak U surumunu telefondan otomatik guncelledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trabzonizm -- 3 Nisan 2015; 9:07:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu şimdi elime aldım ilk izlenimlerim gayet iyi bir ürün kasa ve görüntü olarak benden geçti
  • versiyon fleyme os 4.2.0.3U android 4.4.4
  • Global sürümü yükleyenler tr geldi mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni guncelleme cikmistir. 4.2.0.4 olarak. 785.50mb dosya boyutu mevcuttur.

• 170turgut kullanıcısına yanıt
    ne içeriyo bu güncelleme
  • quote:

ne içeriyo bu güncelleme

Henuz yukleme firsatim olmadi.

• quote:

telefonu şimdi elime aldım ilk izlenimlerim gayet iyi bir ürün kasa ve görüntü olarak benden geçti

Ürün şu anda kayıt dışı mı ürünü imei ile alakalı olarak ne yapmatınız? bende sipariş versem diyorum çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: motorist34

quote:

telefonu şimdi elime aldım ilk izlenimlerim gayet iyi bir ürün kasa ve görüntü olarak benden geçti

Ürün şu anda kayıt dışı mı ürünü imei ile alakalı olarak ne yapmatınız? bende sipariş versem diyorum çünkü

IMEI konusu MX4'le aynı onun anlatımını aşağıda yapmışlar

http://akilli.be/forum/konu-meizu-mx4-imei-tamiri

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.