Şimdi Ara

Meizu M1 Note Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
13
Favori
73.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde ekranı kırık yani hiç olmayan m1 note geçti cihazı pc ye bağlayınca beyaz ısık 1 kere yanıp sönüyor cihaz sarj alıyor gibi açma tuşuna başınca titreme yapıyor kesik kesik olarak sürekli pc cihazı görmüyor kasa ve lcd almam lazım yaklasık 30 dolar almaya değer mi alsam elim de patlar mı cihaz sizce sağlam mı basşa nasıl anlarım
  • gaybo G kullanıcısına yanıt
    Pc'den sadece SD kart olarak görüyor olması lazım. Tek orada sıkıntı var yoksa telefon çalışıyor gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyazsoy B kullanıcısına yanıt
    Meizu marketteki Google installer bende yükleme yapmadı, alternatif olarak G+ şeklinde bir google uygulaması kurdum. Aynı şekil oda App Store da mevcut. 5.12 sürümünü kullanıyorum.
  • Imin I kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/file/d/0BxkdMYAq01I2cTNCRkZDbUgzSEU/view?usp=drivesdk bunu kurup indirme yapin

• beyazsoy B kullanıcısına yanıt
    Bak bu iyi oldu forumda millet debelenmeden nokta atışı playstore problemini çözebilecek. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazsoy

Pc'den sadece SD kart olarak görüyor olması lazım. Tek orada sıkıntı var yoksa telefon çalışıyor gözüküyor

pc de bilgisayarımda birşey açmıyor
    hafif kesik kesik titreme yapıyor
    başka bir tepiki yok
    sadece beyaz ışık yanıyor
    bazende yanıp yanıp sönüyor sarj oluyor belki
  • gaybo G kullanıcısına yanıt
    Telefon açılmıyor demek belki room bozuktur..bir şans da telefon kapiliyken bilgisayara bağladin an ses tuşuna bas PC de recovery bölümü açılacak o açılırsa bu ihtimal telefon kurtarılabilir o da acilmiyorsa telefon ölmüştür. Facebook'ta meizu tamir eden teknik servisler var forumda linkini vermişlerdi geçmiş sayfalara bakıp onlara sorabilirsin

• Tüm ses kombinasyonları denedim malesef pc de recovery tarzında açılan bir yer yok demek ölmüş cihaz dediğin gibi rom da sorun var isteyen arkadaşlara yedek parça olarak gönderebilirim

• Benimkinin artık gpsi çalışmıyor. Antene bişey oldu tahminimce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefonun ekranda renkler kaymaya başladı. Tuş takımı ve yukardan inen menü açılınca ekran beyaza dönüyor. Yeni ekran alıp bir telefoncuya mı taktırsam yoksa servise mi göndersem? Gerçi servis veren firmanın internet sitesi kapanmış sanırım. Ekran değişimi yapıp önerisi olan varsa çok makbule geçer.
  • Yaptığım testler sonucunda gps antenim sağlam. Engineer moddaki gps ayarlarını kurcalayınca zar zor bağlanıyor. Ama tekrar gps açtığımda ne olursa olsun bağlanmıyor. Agps ile ilgili sıkıntıları var. Yardımcı uygulamalar da işe yaramadı. Eski sürümlerde sıkıntım yoktu. Geri dönme şansım da yok galiba. Cok lazım oluyordu navigasyon. Sırf bu yüzden telefonu değiştireceğim.

• elımde ekranı çatlak m1 note var, ısteyen olursa uygun fıyattan verebılırım telefonun alt vıdaları ve ekranın catlak olusu harıcınde bır sorun gormedım, mi5s aldığımdan satıyorum arkadaşlar
  • Flyme OS 6 global beta sürümü

6.7.3.3

http://dl-res.flymeos.com/Firmware/Flyme/m1_note/6.7.3.3/intl_beta/20170301204225/0217e67d/update.zip

Çin sürümünun de kararlı sürümü çıktı 6.0.2.A

http://www.flyme.cn/firmwarelist-8.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazsoy -- 7 Mart 2017; 10:7:24 >

• sevgili forumdaşlar bir aarkadaşım almıştı uzun süredir kurcalıyorum ama hala bu 4g olayını çözemedim bandlarla alakalı imiş sanırım bir çok şey denedim ama işe yaramadı 4g kullanamıyorum yardım edebbilecek bi forumdaş var mı acaba ?
  • acemiyoutuber kullanıcısına yanıt
    Hangi operatör kullanıyorsun

• fkfk F kullanıcısına yanıt
    Turkcell ve türk telekom kullanıyorum hocam ikisindede 4.5 g çekmiyor iki slotuda denedim iki hattada

• acemiyoutuber kullanıcısına yanıt
    Global sürüm yüklü degil mi

• fkfk F kullanıcısına yanıt
    Evet yüklü hocam

• Merhaba Arkadaşlar Elimde Sağlam Sıfır Bir Meizu M1 Note Ekranı Var Ve Ayrıca Bir M1 Notede Var Anakart Ve Diğer Parçaları Sağlam Parça Üzeri Kullanıla Bilinir

Linkleri Aşağıya Bırakıyorum Almak İsteyen Varsa Mesaj Atsin...

(Direk letgo'dan Mesaj Atarsanız İyi Olur...)

http://app.letgo.com/k8Mk/7vPnzT1LZB

http://app.letgo.com/k8Mk/toVqXY3LsB

• Merhaba m1 note ekran flulaştı. Ekranı mı değiştireyim yoksa bu şekilde satayım mı? Bir sitede 75tl ekran gördüm. Orjinal midir?

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.