Şimdi Ara

Meizu M1 Note Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
13
Favori
73.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kugutex

Taktirdim ekrani. Su an cok guzel sorunsuz calisiyor.

Ama internet problemi halen devam ediyor.
    Mobilden internete giremiyorum. O kadar yavaşki yok denecek kadar az. Ne yapsam bilemiyorum.

Hocam merhabalar. benim ekran gitti. Ekran ariyorum. Aliexpresste satilanlara baktim. millet genelde replica diyor. sizin tumsarftan aldıgınız orjinal mi ? bi sakatlık olmasin diye soruyorum. Birebir falan 2. kaliteyse almiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: t_baybars

quote:

Mobilden internete giremiyorum. O kadar yavaşki yok denecek kadar az. Ne yapsam bilemiyorum.

Hocam merhabalar. benim ekran gitti. Ekran ariyorum. Aliexpresste satilanlara baktim. millet genelde replica diyor. sizin tumsarftan aldıgınız orjinal mi ? bi sakatlık olmasin diye soruyorum. Birebir falan 2. kaliteyse almiyim

orjinal ekran bulman imkansız. hepsi muadil, replika, çin orjinali
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

Orijinalden alıntı: t_baybars

quote:

orjinal ekran bulman imkansız. hepsi muadil, replika, çin orjinali

çinde varsa çinden alirim. oppo tarzi marketlerden mesela (orda yok ta ) kendi sitesinde de stock out diyor 26 dolara. ama nasil anlarim orjinal mi diil mi orasi muamma.

• t_baybars T kullanıcısına yanıt
    Valla orjinalliğini bilmiyorum. Ama gayet guzel calisiyor. simdilik bir sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kugutex kullanıcısına yanıt
    eski ekranina göre hic mi fark yok renklerde , sensorde , 10 parmak testinde ?
  • LENOVO A7010 MU M1 NOTE MU arkadaşlar sizce ?
  • eediz kullanıcısına yanıt
    A7010

• beyler benım telefonumun ekran gıttı, ekran karmakarısık oluyor vs sorun var ankarada yaşıyorum yardım edecek varmı ?
  • arkadaşlar tumsarftan ekran almayın onlar sahte 10 parmak testi çalışmıyor ben aldım pişman oldum dokunma algılamada bazen çalışmıyor
  • 2016-9-29 yenı güncelleme geldı Flyme 5.1.10.0Ghttp://flymeos.com/firmwarelist?modelId=6&type=1
    5.1.10.0G Gelen yenilik ler
    Durum çubuğu
    , bir "teke tek bildirimleri" geçiş ve Ayarlar> Bildirim ve durum çubuğu> Bildirimler yönetimi. Bir "uyarı" geçiş eklendi
    Sistem güncelleme
    changelog görüntülenen Sabit bozuk metin.
    Geliştirilmiş tetik koşulları gecede güncelleme için.
    Sistem
    Eklendi kısayol geçiş için açılan menüden veri Savor.
    Kur Sihirbazı ülke ve bölge seçimi ekranda Sabit yanlış ulusal bayraklar.
    mBack düğmesine dokunarak önceki ekrana geri getirmek için başarısız olduğu sorunu giderildi.
    Rafine sistem çeviriler.
    Dosyalar
    sorunu nereye Sabit alfabetik indeks kaydırma çubuğu bir mektup dokunarak. mektup dosyaları karşılık gelen kullanıcıyı yönlendirmek veya büyütmek için başarısız
    2 GB'tan büyük dosyaları yüklemek için Sabit başarısızlık.
    beklenmedik bir çıkın neden olacaktır Bulut Disk "yüklenenler" dokunarak bir sorunu düzeltildi ve Uygulamanın önceki ekrana geri dönmek istiyorum.
    Haberleşme
    gerçek zamanlı ağ hızı görüntüsünü kapatmak vermedi Bluetooth paylaşılan bir ağ bağlantısını kesmek için Bluetooth devre dışı sorunu giderildi.
    , iki çift kanallı arasındaki geçtikten sonra Bluetooth defalarca kulaklıklar nerede sorunu düzeltildi ve sonra onlara Bluetooth'u kapatma, kulaklık simgesi. telefonun durum çubuğunda devam
    WLAN açık olamazdı arada sorunu düzeltildi ve ağ ayarları ekranı atlanır olacaktır.
    cevapsız gelen veya giderler Sabit yokluğu çağrısında çağrıları günlükleri.
    bir aranan numara tuş takımını kullanarak girildi, bir sorunu düzeltildi, çağrı günlüğü yanlış arama sonucu gelen bir çağrı olarak kutlandı.
    Güvenlik
    gelen uygulamalar yüklemek "konulu geçiş sonra bir üçüncü taraf uygulaması yüklemeye devam etmek için başarısızlık Sabit bilinmeyen kaynaklar ".
    sistem taranır ve bilinmeyen bir kaynaktan gelen indirilen bir uygulama yüklerken Sabit örtüşen metin görüntülenir.
    Güç tasarrufu
    süper modunda PIN giriş ekranında klavye ve acil çağrı istemi Sabit üst üste.
    Sabit bir sorunu nerede, ne zaman bir" istemi kapalı olmasaydı% 10 pil istemi aşağıdaki attı,% 10 pil istemi şarj takılı iken yok olmaz "kalan% 7 pil.
    belirli üçüncü taraf uygulamalar Sabit kazasında kullanımı. iken
    Kilit ekranında
    göster yerine kilit ekranında bildirim önizleme. devre dışı bildirim içeriğinde bir özetini "1 yeni mesajınız var"
    bildirimleri kilit ekranından çıkarıldı sonra aşağı çekti bildirim gölge arka planı saydam hale sorunu giderildi.
    Sabit ekran telefon kilidini gözlemlenen yanıp sönen.
    , kilit ekranından kamerayı başlatılması ve ardından bir şarj telefonda tekrar birkaç kez ekran kilitleme işlemi tekrarladıktan sonra, kilit ekranı artık şarj animasyonu görüntülemek istiyorum arada bir sorun düzeltildi.
    Galeri
    Sabit Galeri Files açıldığında bazı fotoğraflar belirsiz olduğunu bir sorun.
    fotoğraf küçük ızgara listesinde Sabit düzensiz kenar.
    Kamera
    (sadece PRO 6 için) gece çekilen fotoğrafların kalitesini artırmak için bir Multi-Frame Düşük Işık modu eklendi.
    optimize edilmiş panorama algoritması.
    kare modunda çekilen fotoğraflar için küçük resim nesil hız artışı.
    Kamera başlatıldı vuruşunun ardından meydana gelen oto-fokus Sabit arızası.
    GPS Kameranın çağırma tarafından neden oldu. Sabit anormal pil tüketimi
    İletişim
    gösteren Pop tarzı değişti . uzun bir arama günlüğü basarak getirdi up menü
    "sistem meşgul olduğu: kullanıcı başka bir telefondan rehber çok sayıda ihracat çalıştım aşağıdaki komut istemi görüntülenir bir sorun giderildi. Daha sonra tekrar deneyiniz ".
    Ayarlar:
    Sabit ekran renk düzeni otomatik olarak renkli moduna ayarlandığında sonra adaptif moduna geri istiyorum bir sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IQunaa -- 29 Eylül 2016; 13:11:34 >

• Arkadaşlar yazılar ters oldu nasıl düzeltebilirim

• Ayarlar/Erişebilirilik/Geliştirici Seçenekleri/RTL düzeni yönünü zorla
    Buradaki işareti kaldırırsan düzelir.
  • Teşekkürler, sayenizde düzelttim.

• Arkadaşlar merhaba,
    M1 NOTE kullanıcısıyım. Telefonumdan memnunum ama bir sıkıntı başladı. Şarj etmem için kablonun ucuna elimle bastırmam gerekiyor aşağı doğru. Bir kaç telefoncuya gittim, bana; soketin değişmesi gerektiğini ama ellerinde soket olmadığını söylediler. Sirkecide bir pasajda ise yine bu marka olmadığını ama soketi söküp götürürsem eğer benzer bir şey bulabileceklerini söylediler.

İstanbul'da bunu yapabilecek yer var mıdır? Ya da meizu teknik servisi nerededir? Bilen yada fikri olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraykonuk

Arkadaşlar merhaba,
    M1 NOTE kullanıcısıyım. Telefonumdan memnunum ama bir sıkıntı başladı. Şarj etmem için kablonun ucuna elimle bastırmam gerekiyor aşağı doğru. Bir kaç telefoncuya gittim, bana; soketin değişmesi gerektiğini ama ellerinde soket olmadığını söylediler. Sirkecide bir pasajda ise yine bu marka olmadığını ama soketi söküp götürürsem eğer benzer bir şey bulabileceklerini söylediler.

İstanbul'da bunu yapabilecek yer var mıdır? Ya da meizu teknik servisi nerededir? Bilen yada fikri olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

1 adet dock bağlantısı mikro usb şarj port flex kablo şarj tam yedek parça meizu MX3 MX4 MX4 pro MX5 m1 not
    http://s.aliexpress.com/UzyUrIRJ
    (from AliExpress Android)
    Bundan alip telefoncuda taktir servisle ugrasma en son servise ekran degisimi icin göndermiştim 2 ay gecti yapilmadi bende geri aldim teli ama suan garanti isleri ne durumda bilmiyorum.

• Teşekkür ediyorum IQunaa, sipariş veriyorum hemen.
  • ekran alacak arkadaşlar aliexpresten aldıgım ekran geldi taktım orijinal ekran tüm testlerini yaptım.aşşağıdaki linkten alabilirsiniz.https://tr.aliexpress.com/item/Original-Brand-New-Display-Touch-Screen-For-Meizu-M1-Note-With-Frame-For-meizu-m1-note/32663853797.html?spm=2114.13010608.0.0.rQanf4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orbitim -- 24 Ekim 2016; 17:34:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orbitim

ekran alacak arkadaşlar aliexpresten aldıgım ekran geldi taktım orijinal ekran tüm testlerini yaptım.aşşağıdaki linkten alabilirsiniz.
    https://tr.aliexpress.com/item/Original-Brand-New-Display-Touch-Screen-For-Meizu-M1-Note-With-Frame-For-meizu-m1-note/32663853797.html?spm=2114.13010608.0.0.rQanf4

Ekran kaç günde geldi?

Şu ana kadar performansı nasıl? Çift tıklama ile ekran açılıyor mu vb

Satıcıya güvenebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gncloglu -- 31 Ekim 2016; 8:56:50 >

• 15 günde geldi çift tıklama ve 10 parmak dokunmatik çalışıyor ekran orjinal ekran.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.