Şimdi Ara

Meizu Flow İnceleme (Hiçbir şeyi hissetme, her şeyi duy)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    https://www.meizu.com/en/accessory/flow.html

Ürün linki
    https://m.gearbest.com/earphones/pp_1384035.html?lkid=12633603

Post Nl ile 10 günde geldi.

Öncelikle şöyle söyleyeyim kutu içeriği çok zengin ve malzeme kalitesi harika daha önce böyle bir malzeme kalitesiyle tanışmadım.
    Toplam 6 adet kulak ucu var ve bunlar küçük orta ve büyük diye sınıflandırılmış.
    6 adet kulak ucundan
    1 adetin comply foam (bu uçlar çok pahalıdır. Herbir çifti 70-80tldir ki bunun yüzeyi deri dokulu çok daha pahalıdır normalde, comply foam uç yazarsanız görürsünüz)
    2 adet sünger destekli silikon
    3 adeti silikon

1 adet uçakta dinlemek isteyenler için aparat
    Ve kılıfı
    Öncelikle kutuyu elinize aldığınızda çok ağır kaliteli bir ürün olduğunu anlıyorsunuz. Kutusu da özenle tasarlanmış. Sert süngerden yapılmış.
    Kulaklıklığı elinize aldığınızda kulağınıza taktığınızda gerçekten çok çaba harcanmış vr kaliteli tuş hissiyatı harika ve tabiki dahili mikrofon bulunuyor.
    Dinlediğimde ses ep52nin 4-5 tık üzerinde gayet güzel mid bass mid bass ve tizler çok hoş. Ben bass tan daha çok tiz konusunda hassasım açıkcası çok iyi ancak arka seslerin bir kısmını hissedemedim. Yolculuktan gelip yorgun argın inceleyip grupta paylaştığımdanda olabilir bilemiyorum. Ama bu fiyata bundan daha iyisi olmaz. İçeriği ve kendisi 300dolarlık high endlerin fiyatını hakediyor.
    Kablosu oldukça sağlan ve gayet kalın bunada özenli davranmışlar
    Tek eksim kılıfı
    Ep52 nin kılıfıyla kıyaslayınca sönük kalıyor.
    Ve kılavuzunda ep52de kulaklığın kılıfa nasıl konulacağı gösteriliyordu bunda yok. Ben güzel ve rahat bir şekilde koyamadım.
    Ses seviyesi çok yüksek hiç deliliğe gerek yok.otolitleri koparmayın.
    -söylemeyi unuttuklarım
    Cihazın kablosunu ayıran kısımda, çok güzel düşünülmüş küçük metal bir aparat var. Bunun sayesinde dilediğiniz gibi kabloların ayrım kısmını çekerek ayarlıyorsunuz. Böylece kablo vs karışmamış ve fazla sallanmamış oluyor.

Tavsiye edermiyim?
    Benim kaliteli kulaklığım yok güzel ve özel bir kulaklık almak istiyorum diyene tavsiye ederim.
    Bt kulaklıklara şarj doldurmaktan bıktım diyenlere tavsiye ederim.
    Harcayacak param çok alışveriş yapmak istiyorum diyene tavsiye ederim.

Ama kaliteli kulaklığı olan müzik dinlemeyen dinlesede sözü daha önemli olan ötesine takılmayan, birde bizim ep52 alanlara tavsiye etmem. Cihazı olmayan alsın. Alan para vermesin derim. Açıkcası benim ses konusunda favorim Noise Cancelling ve bu işi en iyi sony yapıyor. Gürültü engelleme özelliği bu işin nirvanası benim gözümde

İncelemeyi 2 gün önce yapmıştım başka bir grupta sonraki yorumlarımıda atayım

Bugün iyice dinlendikten sonra tekrar taktım kulağıma yok böyle bir ses harika kulaklık ses seviyesi ve kalitesi çok üst düzeyde konu komşuya haber salın herkese tavsiye ediyorum. Özellikle Dac çipi olan telefona sahip olan arkadaşlara lg v serisi iphone 7 ve üzeri s8 note8 serisi mate 10 pro vs gibi cihazlara öneririm.

Audiofil arkadaşlarla konuştum. Gerçek ses kaltesini almam için uzun süre kullanmam gerektiğini burnin denen çalıştıkça kablo ve sürücülerin yanması gerektiğini söylediler. çalıştıralım bakalım

Arkadaşlar Cihazı alalı 3 ay doldu ve Burn-in oldukça daha da güzelleşiyor. Harika diyebilirim. DSD,Flac,Alac gibi üst seviye müziklerle dinliyor ve onlarla yakıyorum cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 3 Nisan 2018; 22:26:0 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.