Şimdi Ara

Meizu 16th Klubü - Yeniden Satışa Sunuldu (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
17
Favori
45.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

A romundan G romuna nasıl dönebilirim ? bakmadığım yer, yazmadığım mecra kalmadı...
  • grk3m G kullanıcısına yanıt
    4pda'ya bakın varsa orada vardır çaresi, Rusça ama translate ile yarım yamalakta olsa anlaşılıyor.
    Size telegramda dönüş olmadı mı ? Son çare qfil rom ile dönebilir siniz ama normelde çat diye dönülüyor. Bir yerde hata yapıyor olmalısınız. Bana yaptıklarınızı adım adım anlatır mısınız?

Romu ana klasöre atıp telefonu recoveryde açıp kuruyorsunuz doğru mudur? Her şeyi sil i de seçmelisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Maalesef kaç kere yazdım ama kimse cevap vermiyor.

hem anadizine atıp deniyorum. hem recovery'ye alıp sonra usb ile bağladıktan sonra kopyalayıp öyle de deniyorum olmuyor. hatta direk files'ın içinden direk update.zip'e tıklayarakta deniyorum olmuyor.

sadece çin sitesindeki fabrika sürümü; 7.1.1.4A olan sürüme dönebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

4pda'ya bakın varsa orada vardır çaresi, Rusça ama translate ile yarım yamalakta olsa anlaşılıyor.
    çok teşekkürler, ben orayı bilmiyordum. Biraz karıştırayım, umarım bulurum.

iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grk3m

Maalesef kaç kere yazdım ama kimse cevap vermiyor.

hem anadizine atıp deniyorum. hem recovery'ye alıp sonra usb ile bağladıktan sonra kopyalayıp öyle de deniyorum olmuyor. hatta direk files'ın içinden direk update.zip'e tıklayarakta deniyorum olmuyor.

sadece çin sitesindeki fabrika sürümü; 7.1.1.4A olan sürüme dönebiliyorum.
    Cihaz global mı yoksa Çin'de satılan versiyon mu?

Filesın içinde tıkladığınız yöntem en olmayacak yöntem. 7.1 çin sürümdenden sonra 7.3g sürümünü recoveryde herşeyi sil diyerek de denediniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Filesın içinde tıkladığınız yöntem en olmayacak yöntem. 7.1 çin sürümdenden sonra 7.3g sürümünü recoveryde herşeyi sil diyerek de denediniz mi
    Evet evet, tüm yöntemleri ( yazdığım 3 farklı yöntemide ) denediğim halde A rom'undan G'ye bir türlü geçemiyorum, sürekli aynı hatayı alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Cihaz global mı yoksa Çin'de satılan versiyon mu?

Alıntıları Göster
    Merhaba,

cihazım global, türkiye'den hepsiburada'dan satın aldım. resmi dis. garantili.
  • quote:

Merhaba,

cihazım global, türkiye'den hepsiburada'dan satın aldım. resmi dis. garantili.

Alıntıları Göster
    Dönememeniz çok enteresan. Daha az önce F8A beta son sürümden sorunsuz şekilde F73G'ye döndüm. Umarım çözebilirsiniz.

• Arkadaşlar merhabalar telefon için ekran koruyucu önerebilir misiniz, aldıklarım hep sorunlu çıktı, çoğu da yanlardan 1mm kadar kısa ve ekranın içine giriyor maalesef.
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    benim gibi başkaları da aynı sorunu yaşıyor. acaba siz BL kilidini mi kırdınız ?
  • quote:

benim gibi başkaları da aynı sorunu yaşıyor. acaba siz BL kilidini mi kırdınız ?
    Yok hocam. Cihaz rootlu bile değil. Update yapar gibi yapıp tüm firmwareler arasında sorunsuz geçiş yapabiliyorum.

• quote:

Yok hocam. Cihaz rootlu bile değil. Update yapar gibi yapıp tüm firmwareler arasında sorunsuz geçiş yapabiliyorum.

Alıntıları Göster
    Aman dostum tahtaya vur, umarım hiç sıkıntı çekmezsin. ben garantiyle görüştüm bize gönderin dediler. şu virüs davası yüzünden göndermekte istemiyorum bakalım. ingilizcem gayet iyi, bir şekilde idare edeceğim.

yardımların için teşekkürler.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bu arada senden bir ricam olacak, özel mesaj göndermeyi denemdim ama gönderemedim.

7.3g'ye dönebildiğin romu, internete upload edebilir misin ? çünkü denemediğim yol bir bu kaldı.
  • quote:

Bu arada senden bir ricam olacak, özel mesaj göndermeyi denemdim ama gönderemedim.

7.3g'ye dönebildiğin romu, internete upload edebilir misin ? çünkü denemediğim yol bir bu kaldı.

Alıntıları Göster
    Tabi hocam , gece upload yapar linki paylaşırım.

• quote:

Tabi hocam , gece upload yapar linki paylaşırım.

Alıntıları Göster
    kardeşim, seni sık boğaz etmek istemem ama özel mesajları kapadığın için buradan yazıyorum. müsait olduğu vakit yükleyebilirsen çok sevinirim. iyi günler.
  • merhaba arkadaşlar,
    uzun kullanım sonrası yorumlarınız nelerdir?
    2000 TL'ye bu telefon alınır mı 2020 yılında?
    Donanım ve yazılım hala güncel mi sizce?
    Kronik hataları var mıdır?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser06

merhaba arkadaşlar,

Teşekkürler
    Selamlar,
    Donanım olarak yeni çıkan amiral gemi telefonları hariç hepsinden iyi telefon. Hangi fiyata satıldığını bilmiyorum ancak ben 6 ay önce 2300'e almıştım o zaman bile fiyatı çok uygundu. Şimdi dolar daha da yükseldi eğer bu fiyat civarında ise bence kaçırılmaması gereken bir ürün. Ben uzun yıllar Çin sürümü flyme kullanıyorum özellikle global rom'u bu telefonun ne yazık ki baştan savma. Bu yüzden ilk çıktığında Flyme 8 Çin sürümünü yükledim. Global rom'a yakında gelir ama ne zaman bilemem. Eğer Android sürümü ve kendi yazılımını dert etmeyeceksen çentiksiz amoled ekran, stereo hoparlör, kamerada ois, ekrandan parmak izi okuyucu, 6 gb ram, Sd845 işlemci, çok kaliteli görünen cam kasa ile bence rakipsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ser06

merhaba arkadaşlar,

Teşekkürler
    2000 tl ye nerede satılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.