Şimdi Ara

Meizu 16s Pro ilk izlenimler | Şık, hafif ve Snapdragon 855+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Meizu'nun güncel ürün gamındaki en yeni ve güçlü akıllı telefon modeli olan Meizu 16s Pro'yu kısa bir süre için kullanma şansımız oldu. Amiral gemisi sınıfındaki en hafif modellerden biri olan telefon, aynı zamanda Snapdragon 855+ ile geliyor. Bu videoda telefonu kutusundan çıkarıyor, performansına bakıyor, kamera örneklerini inceliyoruz. 

• Çentikçilere,ekrana delik açanlara kapak olsun. Tasarım dediğin böyle olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 27 Ocak 2020; 16:39:52 >
  • Türkiye'ye gelmeyecek ama süper cihaz

• sadece tasarım iyi

• Bu tarz telefonlarda kızılötesi portu görmeyi çok isterdim

• 16 ve th de var ois...bilginize
  • Google ile anlaşma sağlandı mı? Konu ile ilgili haberler birden kesildi..

• Meizu note 8 aldım bimden olmadolmadı bir türlü ezan programını desteklemedi

• YouTube'a ne zaman yüklenecek video?

• İyi bari, en azından bu saçma videolara "İnceleme" veya "Ön İnceleme" gibi yanıltıcı başlıklar atılmıyor artık. Gerçi ön izlenim videosu yapmak için de cihazın kendisine gerek yok. Laf olsun, torba dolsun diye çekilmiş videolar gözü ile bakıyorum ben artık bu tür hiç bir deneyim içermeyen videolara.

• Global olarak yeterli destek yok hatta hiç yok o yüzden isterlerse ultra pro modeli 1 TL'den satsınlar bir önemi yok.

• Gelmiş geçmiş en iyi tasarım ödülünü hak ediyor

• Çinden mi geldi CORONA VİRÜSÜ: Hoşbulduk Türkiye

• En güzel tasarımı bence meizu yapıyor kim ne derse desin altta ve üstte makul derecede çerçeve bence hoş geliyor. En azından çentik yok pop up kamera yok.

• Çentik olmaması tek başına tercih sebebi.

• erdi bey meizu 16 Xs incelemeniz mevcutmu ?<br /><br />

• Abi imei gözüküyor

• Erdi hocam mümkünse Lütfen artık Oneplus 7T PRO modelinide incelermisiniz.. Hem OnePlus 7T Pro hemde 7T Pro Mclaren Edition incelerseniz süper olur.. Resmi satışları olmasada Türkiyede piyasada bi şekilde bulunuyormuş, Acaba inceleme şansınız var mi. Birde Oneplus marka telefonlar Türkiyede resmi olarak satışa başlar mi önümüzdeki günlerde, var mi bu konuda bi bilginiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 28 Ocak 2020; 11:33:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flash göremedim mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.