Şimdi Ara

Mehmet Topal 4 yıl Fenerbahçede. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
3.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: judith

quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

M.veloso , Mbiwa , yerli stoper le transferi kapatabiliriz mükemmel kadro olur .

40 yıllık önlibero Miguel Veloso stoper oldu ıyı mı ?

tekrar oku adamın mesajını.
  • Yine bir Fenerbahçe transferi topiğinde Fenerbahçe'den çok Galatasarylılar'ın mesajı...

Gerçekten iyi niyetle düşünüm samimi bir şekilde hayırlı olmasını dileyen GS'li arkadaşları tenzih ederek söylüyorum ama bazılarında ne kadar inkar etseler de ciddi bir hazımsızlık yarattı bu transfer.

Madem o kadar gereksiz ve boş bir transfer olduğunu düşünüyorsunuz, kendi içinizde sevinin, buralara gelip insanları provoke etmekten ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum ki?

Ben de bu tip mesajlara hitaben, içi boş, provoke amaçlı bir dünya salak saçma şey yazabilirim GS ve transfer politikaları hakkında ama bana ne, yada elime ne geçecek???

Aykut Kocaman'ın oyun felsefesi içerisinde Topal'ın önemli bir yeri olacağını düşünüyorum. 4-3-3 siteminde de, 4-2-3-1'de de, klasik FB 4-4-1-1'inde de ortasahada başka bir oyuncu alınmasa dahi Baroni - Cristian ikilisi bu lig ortalamasının üzerinde iş yapacaktır...

Defans Yobo yada Yobo ayarında bir başka isim alıp bir de sürpriz olarak ortaalanı da Lassana, Tino Costa yada Nigel de Jong tipinde savaşan bir adamla güçlendirebilirsek, CL elemelerinde de ve sonrasında da ciddi şansımız olacaktır, hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Hadi be şunun yanına da DEFOUR reyizi getirin kopalım yönetim abi.

Cabaye verelim.
  • İyi transfer. Fakat Tino çok daha iyi olur. Bence mutlaka alınmalı. Kendisini Galatasaray'da görmeyi çok isterim. Stoper bulmak çok zor. Fenerbahçe iyi bir stoper için 10 milyon €'yu gözden çıkarmalı.
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurozgel

kocaman kördü bu da topal

artık kör topal ilerlersiniz

satılmasına sevinmiştim zamanında. gelmemesine de sevindim. birde emre gibi bir topçuyu kaybettiniz. çok sevinçliyim çook

sabriyi de alsanız varya süper olur

alex olmayacak emre yok. ikitane yeri çok zor dolacak adam. cidden sırf bu yüzden ciddi anlamda bir yıldız şart fenere

Süper espiri kabiliyetin varmış aga öl bit geber oha falan oldum.

Bu transferi çekemeyen bir taraftar işte. Bence sizin bu kişiyi ciddiye almanız hata. O yaşına göre espiri yapıyor işte. Forumda kendi yaşıtı başka kişiler varsa gülsün diye.

• valla transferden pek memnun değildim ama sırf gs forumu kaynıyor diye iyi ki almışız diyorum. adminlerinde hiç müdahale ettiği yok. izleyip eğlenelim biz de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertokan11

quote:

Bir futbolcunun kesinlikle profesyonel olması gerektiğine inanırım.

Emre Belözoğlu Galatasaray'da da oynayabilir Fenerbahçe'de veya şimdi Athletico Madridden gelip Beşiktaşa teknik direktör de olabilir.

Bunlar tamamen normal şeyler. İroni de kesinlikle yoktur cümlelerimde.

Ama ben Avrupa'ya gitmek istiyorum diye Galatasaray'dan ayrılıp sonra tekrar Türkiye'ye ancak Fenerbahçe'ye dönmek ?

Bilmiyorum.

Fenerbahçe'ye ve kendisine hayırlı uğurlu olur inşallah.

Yaptigi buyuk hayinlik. Buda baslar tvlere cikip bilegimi kessen kanim sari lacivert akar demeye

hayinlik
    hayinlik
    hayinlik
    hayinlik
    hayinlik
    hayinlik

HAİNLİK

• quote:

Orijinalden alıntı: LeagueOfLegends

quote:

Orijinalden alıntı: mertokan11

quote:

Emre Belözoğlu Galatasaray'da da oynayabilir Fenerbahçe'de veya şimdi Athletico Madridden gelip Beşiktaşa teknik direktör de olabilir.

Ama ben Avrupa'ya gitmek istiyorum diye Galatasaray'dan ayrılıp sonra tekrar Türkiye'ye ancak Fenerbahçe'ye dönmek ?

Bilmiyorum.

Yaptigi buyuk hayinlik. Buda baslar tvlere cikip bilegimi kessen kanim sari lacivert akar demeye

hayinlik
    hayinlik
    hayinlik
    hayinlik
    hayinlik
    hayinlik

HAİNLİK

Tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ergenler demiştim o ergenler mesajımı şikayet edip kendilerini belli etmişler beni haksız çıkarmadığınız için teşekkür ederim
  • valencia gibi bir takımdan tekrar türkiyeye gelmek niçin istedi bilmiyorum.Belki ailevi belki parasal nedenler ama.Bütün türkiyedeki futbolcular avrupa avrupa diye yırtınırken topalın tekrar geri gelmesi beni şaşırttı.
  • emre nin yarısı etmez güç kaybettik emre mehmet değişikliği ile neyini büyütüyorsunuz bu adamın anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Yine bir Fenerbahçe transferi topiğinde Fenerbahçe'den çok Galatasarylılar'ın mesajı...

Gerçekten iyi niyetle düşünüm samimi bir şekilde hayırlı olmasını dileyen GS'li arkadaşları tenzih ederek söylüyorum ama bazılarında ne kadar inkar etseler de ciddi bir hazımsızlık yarattı bu transfer.

Madem o kadar gereksiz ve boş bir transfer olduğunu düşünüyorsunuz, kendi içinizde sevinin, buralara gelip insanları provoke etmekten ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum ki?

Ben de bu tip mesajlara hitaben, içi boş, provoke amaçlı bir dünya salak saçma şey yazabilirim GS ve transfer politikaları hakkında ama bana ne, yada elime ne geçecek???

Aykut Kocaman'ın oyun felsefesi içerisinde Topal'ın önemli bir yeri olacağını düşünüyorum. 4-3-3 siteminde de, 4-2-3-1'de de, klasik FB 4-4-1-1'inde de ortasahada başka bir oyuncu alınmasa dahi Baroni - Cristian ikilisi bu lig ortalamasının üzerinde iş yapacaktır...

Defans Yobo yada Yobo ayarında bir başka isim alıp bir de sürpriz olarak ortaalanı da Lassana, Tino Costa yada Nigel de Jong tipinde savaşan bir adamla güçlendirebilirsek, CL elemelerinde de ve sonrasında da ciddi şansımız olacaktır, hayırlı olsun.

baroni - cristian ikilisimi eksik çıkmayalım maça bi sakatlık olmasın

• quote:

Bilmiyorum.

Kesinlikle katılıyorum.
  • Yilin transferi. Bankasyada iyi is yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan112

quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Yine bir Fenerbahçe transferi topiğinde Fenerbahçe'den çok Galatasarylılar'ın mesajı...

baroni - cristian ikilisimi eksik çıkmayalım maça bi sakatlık olmasın

O zaman baronı-cristian-oliviera üçlüsü ile çıkarız bizde

• ardayi ne zaman alicaz ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Knoxville

valencia gibi bir takımdan tekrar türkiyeye gelmek niçin istedi bilmiyorum.Belki ailevi belki parasal nedenler ama.Bütün türkiyedeki futbolcular avrupa avrupa diye yırtınırken topalın tekrar geri gelmesi beni şaşırttı.

hocam benim aklıma direk hülle geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

ardayi ne zaman alicaz ya

rüyanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

ardayi ne zaman alicaz ya

rüyanda

tamam sinirlenme

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.