Şimdi Ara

Mehmet Topal 4 yıl Fenerbahçede. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
3.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blade13ReaKer

ya ne yakışmıyo arkadaşım gidin bi ya parayı kim verirse kendini nerde rahat hissederse orda oynar adam, adamın işi bu profesyonel.... gs bütün yıldızlarını kendi yolladı ztn özel hayatıydı , yatak odasıydı , gece hayatıydı derken adamda huzur bırakmıyolar adam sonra üste para verip gidiyor .......Fenerbahçede problemli oyuncu kalmamıştır bence gün itibariyle disiplin ve bağlılık aykut hocanın geldiği gün maksimum olmuştur futbolcumuzu koruyoruz onlarda mutlu oluyorlar....Yakında ardayıda alırız inş görmek isterim takımımda ...Adamları yollayın sonra yazıklar olsun sana deyin ...bu bnm görüşüm istediğiniz yorumu yapabilirsiniz bana....

O haberleri medya yapiyor galatasaraymi yapiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emre canli bomba gibiydi, rakip takim futbolculariyla hatta kendi takim arkadaslariyla bile devamli tartisma halindeydi. Kac defa uyarildi ve ama yine de degismedi. Aykut hoca gitmesine izin verdiyse vardir bi bildigi, Mehmet Topal Emre'nin boslugunu doldurmaz ama Cristian'dan cok daha iyi bir defansif orta saha.. Yanına hücum yönü yüksek kaliteli bi yabancı da alsak tamamdir. Zaten Aykut hocanin hayali Cristian, Mehmet Topal ve kaliteli bi yabanci ile Alex'siz orta saha uclusu kurmak. Hayirlisi olsun diyorum, yerli olarak daha iyisini bulamazdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

Mehmet Topal :Şampiyonlar liginde finale çıkabiliriz

http://live.sporx.com/futbol/superlig/fenerbahce/mehmet-topalin-ilk-aciklamalariSXHBQ285620SXQSporx

Niye olmasın.

Mbiwa ve diarra vari bir oyuncu gelirse benim icin hayal degil, tabi gecen sene ligde başarıyı ispatlama ruhu busene avrupada olacak olmasından dolayı böyle iddialı konuşuyorum...

• hayırlı olsun fenerbahçemize
  • kocaman kördü bu da topal

artık kör topal ilerlersiniz

satılmasına sevinmiştim zamanında. gelmemesine de sevindim. birde emre gibi bir topçuyu kaybettiniz. çok sevinçliyim çook

sabriyi de alsanız varya süper olur

alex olmayacak emre yok. ikitane yeri çok zor dolacak adam. cidden sırf bu yüzden ciddi anlamda bir yıldız şart fenere
  • hayırlı olsun :) arda turanıda almanızı bekliyoruz. sabriyi isterseniz seve seve verebiliriz :))
  • Hayirli olsun Fenerbahceye diyecegim birsey yok ama Mehmet niye böyle birsey yapmis anlamadim millet avrupaya gitmek icin can atar bu avrupadan Türkiye'ye geri gelir hmm düsündürücü neyse yenide iyi is Fener adina

• Edit: Kendini

olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurozgel

kocaman kördü bu da topal

artık kör topal ilerlersiniz

satılmasına sevinmiştim zamanında. gelmemesine de sevindim. birde emre gibi bir topçuyu kaybettiniz. çok sevinçliyim çook

sabriyi de alsanız varya süper olur

alex olmayacak emre yok. ikitane yeri çok zor dolacak adam. cidden sırf bu yüzden ciddi anlamda bir yıldız şart fenere

Süper espiri kabiliyetin varmış aga öl bit geber oha falan oldum.

• Hayırlı olsun Fenerbahçe.
  • mehmet topali gsde oynarkende sevmezdim. ahım sahim bi topçu değil.

• Kendisini sevdiğim için kızamıyorum. Fener iyi bir yerli transferi yaptı hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun
  • M.veloso , Mbiwa , yerli stoper le transferi kapatabiliriz mükemmel kadro olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris

Hem yıllık maaşı hem bonservisi hakikaten kaymak gibi. Gerek Kuyt gerek Hasan Ali gerek Mehmet Topal çok isabetli ve maliyeti çok düşük transferler yapıyoruz bu sene.

Mehmet Topal 4 yıl Fenerbahçede.

İşin başında kral var.

• quote:

Orijinalden alıntı: dewr

şampiyonlar ligine direk katılmadığımız halde 10 numara transferlere dewam..

burada Galatasaray'a bir gönderme sezdim ve katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onursry

quote:

Orijinalden alıntı: Cris

Hem yıllık maaşı hem bonservisi hakikaten kaymak gibi. Gerek Kuyt gerek Hasan Ali gerek Mehmet Topal çok isabetli ve maliyeti çok düşük transferler yapıyoruz bu sene.

Mehmet Topal 4 yıl Fenerbahçede.

İşin başında kral var.

size 15 milyon fiyat çeken olmadıgından olmasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

M.veloso , Mbiwa , yerli stoper le transferi kapatabiliriz mükemmel kadro olur .

40 yıllık önlibero Miguel Veloso stoper oldu ıyı mı ?

• Benim kafamda hal soru işaretleri var Mehmet ile ilgili. En kötü Selçuk'tan iyi olduğunu biliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.