Şimdi Ara

Mehmet ekici

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi ara sezon sonu 10 numara olarak mehmet ekici düşünüldü sizce gelirmi gelirse faydası olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araya BJK girmiş, bırakalım onlar alsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Araya BJK girmiş, bırakalım onlar alsın.

Zaten çoğunlukla bjk liler takip etmişti Mehmet Ekiciyi gelirsi BEŞİKTAŞIN 10 numara açığı kapanırmı sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: seviyeliejder

quote:

Zaten çoğunlukla bjk liler takip etmişti Mehmet Ekiciyi gelirsi BEŞİKTAŞIN 10 numara açığı kapanırmı sizce

Yanlışın var hocam, GS devredeydi son bi kaç gündür BJK 'nin ismi geçiyor. Sanırım TS stad açılışında Şenol Güneş ile ilgili duyumlar oldu Ekici hakkında.

Benim GS'de görmek istemediğim bi oyuncu, Selçuk İnan'dan fazlası yok. Sizin takımınızla ilgili yorum yapmayım, ben tablet sürümden girdim, konuyu GS bölümünde açıldı sandım, o yüzden atladım konuya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seviyeliejder

quote:

Yanlışın var hocam, GS devredeydi son bi kaç gündür BJK 'nin ismi geçiyor. Sanırım TS stad açılışında Şenol Güneş ile ilgili duyumlar oldu Ekici hakkında.

Benim GS'de görmek istemediğim bi oyuncu, Selçuk İnan'dan fazlası yok. Sizin takımınızla ilgili yorum yapmayım, ben tablet sürümden girdim, konuyu GS bölümünde açıldı sandım, o yüzden atladım konuya

Söylediğiniz doğru olabilir ama Ben Beşiktaşın adının fazla anıldığını görmüştüm ordan söyledim zaten Mehmet ekiciyi bizde Brşiktaşta görmek isteriz zira olcayın 10 numaralığıda biryere kadar

• Faydali olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan calhanoglu dan farkı yok sadece frikik atmasını biliyor
  • ekici 8 numara bence dikine oynamayı seven oyuncu ben görmek isterim takımımda nasıl olsa bonservisi yok tam ihtiyacımız olan bir oyuncu
  • Ozie böyle devam edecekse gelsin 8 numarada efso oynar Mehmet Ekici
  • Başakşehir maçında emre ekiciyi top diye oynadı.Her ikili mücadelede emre ayakta kaldı. Küme düşme hattındaki bir takımın oyuncusu sadece.

Sözleme uzatmayacak.Daha iyi oynayıp klüplerin dikkatini çekecek seviyede bile değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • formunun zirvesinde olduğu dönemlerde bile frikik dışında yaptığı bir iş yoktu, bu aralar onu da yapamıyo.

çöp.
  • Hiç beğenmiyorum frikikten başka iyi yaptığı bişey yok Beşiktaş'a gelmesini istemem
  • Galatasaray için konuşayım, bir dönem sonra Selçuk İnan muamelesi görür. Selçuk bu adamdan kötü durumda değil, hatta daha tecrübeli...Fakat bizde o bölgede oynamak kolay değil...Mali olarak yük olmayacaksa alınabilir, en kötü Selçuk'un yerine denenir formayı alırsa oynar.
  • Bir de Fener alıyormuş.

• Gelirse faydalı olur ama Trabzon Tolgay'ı istiyor uzun zamandan beri. Keşke alabilsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Bir de Fener alıyormuş.

Fener varsa işin içinde diğerlerinin hiç şansı yok. :)))
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Hsbahahajajajajajahahh evet hocam haklısın ozanı size 8 milyona giydirmemiz mehmet ekici çöpünü devre arasında alamamanız caner ve gökhanı alıp takıma monte etmemiz formasınıda kartal yuvasından almamız bunlardan bi kaçı sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Bir de Fener alıyormuş.

Bu da patladı
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    biz istersek alırsın böyle 6 ay beklersiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.