Şimdi Ara

Mehmet Demirkol adamlığı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• M.Demirkol:Gökhan transferinin tersi olsaydı,Oğuzhan Şubatta FB'ye imza atsaydı, A.Yıldırım'ın ne şikeciliği,ne ligi satın almışlığı kalırdı

Link cıkmaz ise
    https://twitter.com/SporEkraniCom/status/805701432640962560

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 5 Aralık 2016; 17:27:7 >
  • Doğru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökhan Gönül mevzusu neden bu kadar uzadı ?

Gökhan, Volkan Demirel gibi bi adam değildi ki rakip takıma imza atınca taraftar çileden çıksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G?

Gökhan Gönül mevzusu neden bu kadar uzadı ?

Gökhan, Volkan Demirel gibi bi adam değildi ki rakip takıma imza atınca taraftar çileden çıksın.

şampiyonluk yarışında sizinle yarıştığımız bir sezonda hakan balta yada muslera ile devre arasında anlaşsaydık ne düşünürdünüz bu konu hakkında ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

quote:

Orijinalden alıntı: G?

Gökhan Gönül mevzusu neden bu kadar uzadı ?

şampiyonluk yarışında sizinle yarıştığımız bir sezonda hakan balta yada muslera ile devre arasında anlaşsaydık ne düşünürdünüz bu konu hakkında ?

HAcı valla ben Dursun Özbek'e küfür ederdim
  • Bu konu hakkında bariz bir algı operasyonu var aynen demirkolun söylediği gibi tersi olsaydı şuan tüm medya ustumuze yuklenirdi. Dün bir spor programini izledim tesadüfen denk gelip. 6 ay evekden bjk ye imza atmasinda ne var hakkı diyor adamlar fifa kurallarından bahsediyor. Fifa kurallarına hakimsin ama kendi ulkende ki kurallardan haberin yok. Bir kişi de demedi fifa da izin var ama turkiye fedarasyonu klubunden izin alınmadan 6 ay evel değil sözleşme yapmasına konuşmasına bile izin vermiyor diye. Bu kadar acizler veya görmezden geliyorlar.

• Gökhan fenerde kalmak için çok uğraştı, Aziz, Gökhan'ı taraftarın önüne attı.
    Sonuç : Gökhan artık Beşiktaşlı
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Neden KPSS şartı mi koşmuş Fenerbahçe ? Onun konumundaki adam gider boş mukaveleye imza atardı Fenerbahçe herkese hakkını fazlası ile vermistir. Gökhan 3 5 kuruşun hesabını yapmis kendine güvenmediği için de uzun süreli sözleşme yapmak istemiş ve bjk li olmuştur hayirini goremeyin

• Adamı pohpohlaya pohpohlaya bi bitiremedin Demirkol be.

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    cevap verdiğin eleman 16 yaşında mı ne anlamaz bu konuları henüz iyice anlatman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Adamı pohpohlaya pohpohlaya bi bitiremedin Demirkol be.

Adam fenerbahçe kan değişikliğine gitmeli,aziz yıldırım bırakmalı diyor programda.Yorum yapmış olmak için yorum yapmayın.
  • Kimse de dememişki Oğuzhanın 2018 e kadar sözleşmesi var nereye attırıyor imzayı?
  • Şu fanatik admininiz konuları silmeseydi buraya tak tak yapıştırırdım. Geçen yıl nisan ayında mayıs ayında açılan konulara bakın. Hepiniz methiyeler düzüyordu çok iyi oyuncu şöyle sağ bek böyle sağ bek diye. Bakın transferinden bahsetmiyorum futbolculuğundan bahsediyorum. Topal- kjaer-gg-caner diyordunuz gerisi gidebilir diyordunuz. Geçen yıl o kadar beğendiniz oyuncuya şimdi çıkıpta şampiyonluğu sattı demek ne kadar samimi.

• Aziz Yıldırım'ın canı cehenneme ama haklı.

• annoca kullanıcısına yanıt
    sen daha mevzuyu anlayamamışsın saçma sapan yerden konuya girmişsin lol
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

Kimse de dememişki Oğuzhanın 2018 e kadar sözleşmesi var nereye attırıyor imzayı?

Oğuzhan'ın transfer şartları Gökhan gibi olsaydı ve Fenerbahçe transfer etseydi diye anlatmak istemiş Demirkol..

-----------------------------------------------------------------------

Gökhan konusunu takip ettim ve benim anladığım, menejerinin oyununa geldi.

FB menejerine para vermek istemiyordu.
    Menejeri para alabilmek için Gökhan'ın BJK'a gitmesini istiyordu ve onun istediği oldu.

FB yönetiminin sorduğu aşağıdaki sorulara ne Gökhan ne de menejeri cevap verebildi.
    İşte o zaman Gökhan'ın menejeri tarafından kandırıldığını anladım.
    Menejeri tarafından geri dönülemez bir yola sokuldu Gökhan. Ona kırgınlığım var.
    Ama kandırıldığı için, kızgınlığım yok.

Beşiktaş yönetimine de söylenecek bir söz yok.
    Oyun anlamında kuluplerine yarar sağlayabilecek, ezeli rakiplerinin bir oyuncusunun menejeri gelmiş,
    isterseniz getiririm demiş. Buna hayır demelerini kimse bekleyemez.
    Tabi bu görüşmeler yasal süre içine yapıldıysa ki şu duruma göre;
    Daha 6 ay önceden böyle bir girişim yapıldığına dair kanıt yok.

-------------------

1) 10 Haziran 2016 Cuma günü yaptığımız açıklamanın ardından, kulübümüzle tekrar irtibat kuran kişi Gökhan Gönül değil midir?

2)Gökhan Gönül, telefon konuşmalarında ve mesajlarında, menajerin kendisini yanlış yönlendirdiğini, aslında aralarında bir menajerlik sözleşmesi bulunmadığını, Fenerbahçe kabul ederse boş sözleşmeye imza atacağını beyan etmiş midir?

3) Devam eden süreçte ne kendisine tarafımızdan hazırlanan özür metnini yayınlayan, ne de vaat ettiği gibi sözleşme imzalayan Gökhan Gönül ’e bunun sebebi sorulduğunda cevap alamayan yönetimimiz ve Başkanımız, oyuncuya “Seni kim tehdit ediyor? Fenerbahçe ve camiası her türlü tehdidi bertaraf eder ” denmiş midir?

4) Gökhan Gönül, bu gelişmeleri bazı gazetecilerle an be an paylaşıp, kendisi adına pozitif bir algı oluşturma gayreti içine girmiş midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

sen daha mevzuyu anlayamamışsın saçma sapan yerden konuya girmişsin lol

Adam bizle şubatta imzladı mı imzalama dı mı bilmiyorum ama demek istediğim şu şampiyonluğu sattı diye iftara attığınız adam en iyi 3 oyuncunuzdan biriydi geçen yıl. Para karşılığı gitti diye iftira attığınız adam sizin 3 yılda verdiğiniz bizim 4 yılda verdiğimizden daha fazla olmasına rağmen bize geldi. Feneriumdan formasını alırsınız dediğiniz adam iyi ki beşiktaşa geldim dedi.

Artık şu gökhan konuları açmayın. Sindirin şu meseleyi.

• annoca kullanıcısına yanıt
    aynen aynen daha azına attı aynen
  • Pek ihtimal vermiyorumda demirkola denilecek: Oğuzhanın beşiktaşa verdiği katkıyla gönül'ün fenere verdiği katkı birmi demek istiyorum. Hatta çoğu fenerli yatmaya gitti dedi ve sevindi. Konu bir yerinden sallamaksa; ismail bütün sezonu iki asist ile tamamladı daha lig'in 3/1 bölümünde fenerde 2 golü var sanırım, acabamı diyorum ? Belkide beşiktaş forması giydiğinde o malum küfürüde aziz yıldırım ettirmiştir Koftiden adamların teorilerini sallayın aynı gökhan galatasaray maçında diego ile kaçan pozisyondan sonra ne yaşadı ona bakın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.