Şimdi Ara

Mehmet Ceyhan KORONA BİTMESİN... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Twitter daki gönderiler %90 doğrudur gibi yaklaşırsan Twitter 'daki esas problemi gözardı edersin. Sayın Tayyip Erdoğan Twitter'da 3. doz aşımı oldum diye Tweet gönderdi. Hadi ona %90 doğru de :)

Ben Twitter izlemiyorum, kullanmıyorum. Whatsapp ile skype 'ı yalnızca iş için kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en azılı koyona savunucuları siyasiler,iş adamları,doktorlar aşı olurken poz verdiler... ancak içinde sadece tuzlu su vardı.... adamlar saf değil bu sözde sıvıyı olacak.

• Salgin Politik olarak bitti artik. Yeni Moda savas uzmanlari, Ceyhan gibilere yavastan ekranlarda yer verilmez artik Oda böylelikle belki asil isine odaklanma firsati bulur. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 24 Şubat 2022; 16:41:5 >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Mehmet Ceyhan, Cavit Ondokuz tiyatrosunda içinde kalmış psikolojik açlıkları, şovmenlik isteklerini dindirdi, arada da kasasını para ile doldurdu. İşte tüm bunlara "bilim" (!) deniiliyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr Mehmet Ceyhantwitter
    “(4) Virus korktu, kaçıyor önümüzde. 3-4 güne denize dökeriz. Bu defa da niye önlem aldınız diye soracaklar. 3 ay önce önlemleri kaldırsanız, vakalar sıfırlanmıştı diyecekler.”
    https://twitter.com/mehmetceyhan23/status/1500532179599769601?cxt=HHwWgoCysaaE-9IpAAAA
  • kadobay kullanıcısına yanıt

Daha 4-5 ay önce bu tür yorumları göremiyoduk burda herkes olduğu aşıyı fln yazıyodu nolduda millet uyandı bir anda aklımda deli sorular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt

Bende olmadım gel sarılalım hocam  

• power-pc P kullanıcısına yanıt

Ciddimisin kanımız değerlimi ? Aşı olanlar knçanınne kadar süre boyunca veremeyecek bilgin varmı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.