Şimdi Ara

Mehmet Ali Kulat'tan(MAK ARAŞTIRMA) Hayır Önde İması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Atılan tweetlerden bunu çıkartıyorum.Siz ne düşünüyorsunuz?Mehmet Ali Kulat'tan(MAK ARAŞTIRMA) Hayır Önde İmasıMehmet Ali Kulat'tan(MAK ARAŞTIRMA) Hayır Önde İmasıMehmet Ali Kulat'tan(MAK ARAŞTIRMA) Hayır Önde İması

• EklemeMehmet Ali Kulat'tan(MAK ARAŞTIRMA) Hayır Önde İması
  • Kendi saflarını sıklaştırma, karşı safları rahatlatma çalışmaları.
    Dikkate almayınız.
  • Butun Evet siyasetini pkk feto avrupa abd mars jupiter hayir diyor sen evet de kafasiyle yaparsan alacagin seyde o kafadan baska birsey degildir.

İnsanlarin koku ve dusuncelerini kullanarak kitlesel hedef gosterme yapan birine oy felan vermem.

Pkk hayir diyormus: Gercek devlet adami , agzina pkk yi bile almazki ,devlette pkk nin muhatapligi olmasin..

Evet veya Hayir demek bir inanc sorgusu degildir.!

Evet veren soyle hayir veren boyle diye algi yurutenler ise batmaya mahkumdur.!

Evet sistemini Ulke icin guzel olacak daha super olacagiz diye anlatan kesim , genel secimlerdeymis gibi partisinin icraatlerini anlatir olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zamandir avrupa'nin turkiye'deki referandumla ilgili tutumu uzerine soyleyeceklerime bakiniz olmus hadisedir.

avrupa'nin gorunuste hayiri destekleyip,
    eveti tepki doguracagini bile bile baski altina almasi,
    evet cephesini bile bile tahrik etmek icin ve kararsizlara evet oyu verdirmek icindi.

(bkz: ters psikoloji)

bunu yaparken hayiri destekler gorunup kendi kamuoylarina erdogan diktatorluk getirmek istiyoru pompaladilar. referandumda oylanacak sistem iyidir, kotudur, erdogan diktatordur degildir, dikkat cekmek istedigim bu degil.

bizim referandumdan avrupa'ya ne?
    siz kim kopeksiniz de pkk'nin eline hayir bayraklari verip, sokaklarda dolandirip, bizim ulkedeki insanlari kizdirarak evete yonlendiriyorsunuz?

siz kimsiniz de sonucun evet cikmasi ya da hayir cikmasi sizi ilgilendiriyor?

referandum turkiye'de, soru da turk vatandaslarina soruluyor, alo. evet de bir cevap, hayir da bir cevap. icerdeki guruhun hayirciyi terorist ilan etmesi nasil abesse, disardaki guruhun evet sonucuna karsi simdiden tavir alip, diktator ilan etmesi de o kadar abes.

brexitten once ingilizlerin sabah aksam yargilandigini, elestirildigini, cameron cok hede hodo denildigini hatirlamiyorum. ulan adamlar avrupa birligi'nden cikalim mi'yi oyluyor, avrupa'nin tininda degil.
    turkiye'de sistemi degistirelim mi oylaniyor, avrupa sabah aksam bunu konusuyor. hayir, bilmesem bir an yillardir kapida bekletilen ulke ingiltere, ab uyesi de biziz sanicam.

gencler, bu referandumda hayir demenin onemini bugun suriye'ye bakip bir kez daha anlayin. size avrupa'dan yaziyorum. avrupa evet cikmasi icin canla basla calisti, eveti baskilayarak guclendirdi, bir yandan da evet sonucunu simdiden diktatorluk ilan etti. bunlarin oyununu bozmak bize duser.

bize de demokrasimizi kaybettirmelerine, sonra kaybettirdikleri seyi geri getirmelerine, bize de ozgurluk getirmelerine musaade etmeyelim.

biz zaten hep ozgurduk arkadaslar, kimsenin boyunduruguna girmedik, oyle kalalim.

-Alıntı-
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun ama çok önemli bir kitle 'o hayır diyorsa ben evet demeliyim' kafasıyla oy veriyor. Maddeleri okuyup anlayanlar az.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Kendi saflarını sıklaştırma, karşı safları rahatlatma çalışmaları.
    Dikkate almayınız.

Tam tersini yazsa manipülasyon böyle olunca da yine manipülasyon. Sizin kafalar çok acayip çalışıyor, 52'ye 48 gibi bir çekişme varken rahatlayacak aptallar olacağını sanmıyorum.
  • yahu evetin çıkacagı çok açık, sadece oranın %58'lere ulaşıp ulaşılmayacağını merak ediyorum. mantıklı düşünen biri de aynen benim merak ettigim seyi merak eder yani, hayır cıkacak diye umut etmek oldukça anlamsız.
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    Ama bunlara rağmen anketlerde oranlar neredeyse %50-50 ne kadar garip değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qLhF -- 7 Nisan 2017; 14:46:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Dikkate almayınız.

Tam tersini yazsa manipülasyon böyle olunca da yine manipülasyon. Sizin kafalar çok acayip çalışıyor, 52'ye 48 gibi bir çekişme varken rahatlayacak aptallar olacağını sanmıyorum.

Lalelerden , reklamlardan subliminal mesaj çıkaranlara söyle sen onu.
  • 2 taraf da kendinden emin konuşamıyor her türlü sürprize açık bir referanduma doğru gidiyoruz.Evet oylarının önde çıkacağına inanıyorum fakat çok başa baş gidiyor durum sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgora

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Dikkate almayınız.

Lalelerden , reklamlardan subliminal mesaj çıkaranlara söyle sen onu.

Laleden çıkaran zaten yedi düvele rezil oldu, ciddiye alınmayacak bir adam.

Reklamın da ilginçliği gayet ortadaydı. Yani bir şey demişsin ama benim yazdığımla bir alakası yok senin yazdığının, laf olsun diye konuşmuşsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.