Şimdi Ara

Mehmed (Bir Cihan Fatihi )-BİTTİ- Kenan İmirzalıoğlu & Kanal D - Salı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
3
Favori
18.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Fragman güzel 1 bölümü 40-60 dk arası olursa bakarım.

Kafadan 120 dk sı var. Fazla bile olursa hiç şaşırtmazlar.
  • Son fragman ilk ikisinden çok daha iyi ve dizi hakkındaki umudumu da oldukça arttırdı.Sultan Muradın şehzade alaaddin ve Mehmedin küçüklüğünü göstereceklerini zannetmiyordum.
  • dizisin süresi kısa olmayacak arkadaşlar

asıl evinde bu programlara reyting kazandıran kişilerin hiç umurunda değil dizilerin 120 dakika olması falan.onlara 3 saat koy izlerler , çünkü böyle seviyorlar.Dizi kafalarını dağıttıkları için böyle uzun seviyorlar.

dizilerin kısa olmasını isteyen kesim yabancı dizi de izleyen,genç yaşta kişiler ve tv reytingini bu kişiler oluşturmuyor

kısa olmayacaktır yani.
  • bu arada son fragman en iyisi olmuş. hadi başlasın bir an önce ya

• pek iyi olacağını düşünmüyordum ama bu son fragman beni de çok şaşırttı beklentim yükseldi şahsen
  • İyi olacak gibi duruyor.
  • umarım 1.5 saati geçmez
  • Film bence izlenir.Ama kadınların birbiri arasında ki Konuşmaları uzun tutulursa ben izlemem.Dirilişi de çok izledim sırf bu yuzden izlemıyorum 3.sezon itibaren.
    Konuşmalar az tutulsun Önemli bilgiler verilsin.
  • vlad tepeşi falan kim canlandırcak acaba merak ettim doğrusu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 8 Mart 2018; 5:55:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20 Mart Salı günü başlıyor.

• Rakipleri : Kadın , Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz , Survivor ve Ufak Tefek Cinayetler.

1.liği rahat alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 9 Mart 2018; 20:51:6 >
  • Yılın fiyaskosu olucak gibi. Kâr edebilmeleri için en azından bi 10 reyting almaları lazım o da imkansız. Gün zor, kanal kötü ve başarılı bir dizi olucağını sanmıyorum.

Millet tarihi dizilerden bıktı. He trt'de olsaydı ve diriliş gibi muhafazakar kesime hitap etseydi tutardı ama öyle bir dizi olmayacağı için tutmayacak.

Bunca tanıtım ve kadrosunun da etkisiyle (ki kadroda 1-2 isim dışında iyi değil) ilk bölüm fena izlenmez ama sonra kösem gibi dipleri görür. Kösem'in yurt dışı satışları olduğu için zar zor 50-60 bölüm gitti ama bu dizide o da olmayacağı için 10-15 bölüme bitirirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chandler_Bing kullanıcısına yanıt
    Gün bence en kolayı .

Pazartesi : Çukur - Söz

Çarşamba : Diriliş - Sen Anlat Karadeniz

Perşembe : Bizim Hikaye - Survivor

Cuma : Arka sokaklar - Aşk ve Mavi - Survivor

Cumartesi : Survivor - Yeni Gelin - Fazilet Hanım

Pazar : Survivor - Savaşçı - Cennet'in Gözyaşları

Sadece Perşembe de olabilirdi ancak rekabet edeceği günü seçmesi güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Gün bence en kolayı .

Ab grubunu ele alırsak

Pazartesi çukur 12.73 söz 6.69 reyting kırgın çiçekler 2.40 reyting almıs. Toplam reyting 21 küsür

Salı Kadın 12.80 Utc 10.23 Edho 8.18 reyting almış. Toplam reyting 31 küsür. Pazartesiyle arasında 10 reytinglik bir fark var.

Totalde ise

Çukur 10.23, söz 9.82, kırgın çiçekler 4.07 reyting almış. Toplam reyting 26 küsür

Kadın 12.13 Edho 8.93 Utc 6.60 reyting almışm toplam reyting 27 küsür

Her açıdan salı daha zor bir gün.

2 hafta önce salı günü survivor 8.olarak belki de tarihindeki en kötü sonucu aldı. Sonra da salı günkü yayınını pazartesiye çekti zaten. Artık salı yayınlanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 9 Mart 2018; 23:27:24 >

• Fragmanda gördüğüm kadarıyla muhteşem yüzyılın aynısı gibi geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah tutmaz, bıktık artık tarihi dizilerden.

• quote:

Gün bence en kolayı .

Hiçmi güzel bir yapım olmaz arkadaş bu nedir ya

• Daha öncede buraya yazmıştım. Dizinin haberi arttıkça tutma ihtimali o kadar azalıyor. Aylardır bu dizi konuşuluyor. Sanmıyorum tutacağını. Ki bence fragmanlarda çöp. Kenan oturmamış karaktere. Bı eksiklik yarım kalmislik bişey var.

• 742793 kullanıcısına yanıt
    onun sebebi reklam hocam, çünkü acayip bir rayting'e ihtiyaçları var.

bölüm başı 2 milyon gibi rakamlardan bahsediliyor.

kanald'nin en çok yatırım yaptığı dizi bu reklamını bol yapıyorlar o yüzden.

o yüzden ben hala gönlümü ferah tutuyorum.Özellikle hiç kadın gösterip entrika üzerine gidilmiş sahneler gösterilmedi fragmanda.Muhteşem yüzyılın ilk tanıtım videosu bile kadınlar ve entrikaları üzerinden gösterilmişti ve dizi harbiden öyle de oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 10 Mart 2018; 20:22:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler_Bing

quote:

Gün bence en kolayı .

Ab grubunu ele alırsak

Pazartesi çukur 12.73 söz 6.69 reyting kırgın çiçekler 2.40 reyting almıs. Toplam reyting 21 küsür

Salı Kadın 12.80 Utc 10.23 Edho 8.18 reyting almış. Toplam reyting 31 küsür. Pazartesiyle arasında 10 reytinglik bir fark var.

Totalde ise

Çukur 10.23, söz 9.82, kırgın çiçekler 4.07 reyting almış. Toplam reyting 26 küsür

Kadın 12.13 Edho 8.93 Utc 6.60 reyting almışm toplam reyting 27 küsür

Her açıdan salı daha zor bir gün.

2 hafta önce salı günü survivor 8.olarak belki de tarihindeki en kötü sonucu aldı. Sonra da salı günkü yayınını pazartesiye çekti zaten. Artık salı yayınlanmıyor.

güzel bir analiz olmuş ancak pazartesi survivor'un 5.55'lik reytingini hesaba katmamışsın.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.