Şimdi Ara

Mehmed (Bir Cihan Fatihi )-BİTTİ- Kenan İmirzalıoğlu & Kanal D - Salı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
3
Favori
18.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Metin Akpınar, Altan Erkekli, Gürkan Uygun kadro şampiyonlar ligi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yapımcılar genelde başrolün hiç oynamadığı oyuncuları seçer. Sayılan isimler garip geldi

• Funda Eryiğit, Serkan Keskin, Ertan Saban, Burak Tamdoğan kadroya dahil oldu. Burcu Biricik ve Fahriye Evcenin de ismi geçiyor. Kadro efsane.

Muhteşem Yüzyıl gibi herkes oynayacak galiba. Ay Yapım artık bitti devir O3 Yapımın devri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 1 Eylül 2017; 8:52:1 >
  • Oha kadroya bak efsane

• eğer ilk çıkan isimler ve sonradan kadroya eklenen isimler doğruysa resmen piyasada sağlam oyuncu bırakmayacak dizi.Bu dizi silip süpürür bu sene eğer prodüksiyon ve hikaye sağlam olursa.Yönetmen uluç bayraktar biraz şaşırtıcı aslında, bu adamın hiç osmanlı dizisi yöneteceğini düşünmezdim önceden yönettiği dizi ve filmler çok çok farklı tarzda

O yüzden bu dizinin muhteşem yüzyıl tarzında bişi olacağını zannetmiyorum zaten öyle olsa bu efsane kadroyla muhteşem yüzyılın çakması bir dizi damgasını direk yerdi ve pek yükselmezdi.
  • Kenan için izlenir diye geldim dönem dizisi çıktı, gidiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl kadro yav

• Bu yılın en iddalı yapımı olacak gibi duruyor.
  • Kenan imirzalıoğlu olsunda ne olursa olsun

• Kadro üst düzey,umarım dizi de tutar.
  • bu arada ben diziyi ekimde falan gelecek sanıyordum ama meğerse 2018 ocak gibi gelecekmiş.

kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 3 Eylül 2017; 13:48:40 >
  • 2.5-3 saat olmaz umarım bir akşamımı koca diziye hayatta ayırmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dizinin tutmama ihtimali tutmasından daha fazla bence. Kadro çok güzel ama hangi dizi bu kadar güzel oyuncularla başlayıp tutmuştu ki hatırlamıyorum. Bu kadar iyi oyuncuları görünce insan üst düzey bir şey gelecek beklentisi içine girecek ama öyle gelmezse kimse sallamaz kenanı çetin tekindoru falan.Birde normal bir hikaye değil dönem dizisi. İlk 2 3 bölüm çok önemli bu yüzden.

• Aynı diziyi kanal d daha önce yayınlamıştı orda mehmet akif alakurt oynuyordu.

Uzun sürmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Aynı diziyi kanal d daha önce yayınlamıştı orda mehmet akif alakurt oynuyordu.

Uzun sürmedi.

o dizi her bakımdan çöptü.Ne oyuncusu kaliteli(hele başroldeki maraz ali çöp oğlu çöp,sesi zaten dublajtı,necati şaşmaz bu adamdan iyidir oyunculukta o derece düşün,oyunculuğuda bırakmıştı sonrasında galiba),ne yönetmeni kaliteli,ne yapımcısı kaliteli,ne prodüksiyon,ne hikayesi kaliteliydi.

Zaten kanal d'nin öyle bir diziye okey vermesi çok saçmaydı,tamamiyle muhteşem yüzyıl'ın gazına gelinip belki bu da tutar umuduyla yapılmış bir projeydi herhalde.

Bu yapımda ise kadro efsane,yönetmen iyi,yapımcı da son zamanlarda atağa geçmiş bir şirket, ve haberlere göre bütçe yüksek,prodüksiyon üst seviye deniliyor.Zaten boş yapım olsa kenan kabul etmezdi.Tek sıkıntı hikaye güzel olacak mı acaba? Aşk-meşk-entrika bol mu olacak yoksa başka şeylere mi odaklanacak? Bide kenan'ı takım elbise dışında böyle osmanlı dönemi giysilerle pek bir hayal edemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Eylül 2017; 13:55:50 >

• Bu doğru mu lannnnnn

Mehmed (Bir Cihan Fatihi )-BİTTİ- Kenan İmirzalıoğlu & Kanal D - Salı
  • bu dizi tutar diriliş'le aynı gün yayınlanır umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: North Jon

bu dizi tutar diriliş'le aynı gün yayınlanır umarım

ümmetçiler buga girer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 19 Eylül 2017; 16:57:31 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    dizinin başka ülkelere satışı da var oradan pay veriyorlar bu şekilde normal yani piyasa böyle. yapımcı da zaten arap firması diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

dizinin başka ülkelere satışı da var oradan pay veriyorlar bu şekilde normal yani piyasa böyle. yapımcı da zaten arap firması diye biliyorum.

vay anasını,bizim piyasada max 100 bin falan görülmüştür haftalık,350 bin ne yahu

sağlam para.

O3 Medyanın kurucu ortağı arapmış dediğiniz gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 19 Eylül 2017; 19:12:20 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.