Şimdi Ara

MEĞER AKP YOL BİLE YAPMAMIŞ !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karayolları genel müdürlüğü envanterine göre;

2003 yılında;

Devlet yollarının toplam uzunluğu 31358 km,
    İşletmeye açık otoyolların toplam uzunluğu 1753 km,

2015 yıl sonu itibariyle;

Devlet yollarının toplam uzunluğu 31213 km,
    İşletmeye açık otoyolların toplam uzunluğu 2159 km,

AK parti, 14 yılda sadece devlet yollarının sathi kaplı olan 8 bin kilometrelik kısmına asfalt atmakla yetinmiş, devlet yolları ağını genişletmek bir yana, daraltmış. İşletmeye açık otoyol uzunluğunu ise 400 km artırmış ancak bu yolların 200 km si zaten AKP öncesinde tamamlanmıştı fakat işletmeye açılmamıştı. Yani 14 yılda yaptığı otoyol uzunluğu sadece 200 km. Özet olarak YOL YAPTI !

• Akp yol yapmamış mı? Buna ciddi ciddi inandın mı? ALLAH ÇARPAR YEMİNLEN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplam yola bakmamak lazım bizim burda sürekli yollar bozulup tekrar yapılıyor çok yol yapılmıştır ama toplam hacim artmıyor olabilir...

Ak parti savunması yapmak adına yazmıyorum bu arada full muhalefet olmayalım sadece , bence yol köprü zorunlu bir hizmet seçimlerde oy aracı yapılmaması lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 22 Eylül 2016; 21:43:31 >
  • gerçekmi bu veriler?
  • Yalan onlar sen inanma ne bakıyon onlara yol yabdı yol
  • Nette ben birsey bulamadim. Kaynak varmi?

• Oyle zaten

Sifirdan yaptiklari yol yok denilecek kadar az. Kimi yollara asfalt doktuler, kimi yollari yenilediler. Uygun olanlara da serit eklediler

Ayni propaganda hizli tren-demiryollari icin de gecerli. Hizli tren filan diye. Sifirdan yapilan bir konya polatli hatti var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şöyle bir şey de var ama.Şu anda herhangi bir ile ya da ilçeye ulaşamamak gibi bir şey söz konusu değil.Belki bazı köylerde sıkıntı olabilir sadece.Yani zaten yol yaptı demek yolları geliştirdi demek oluyor.Yollar Osmanlı zamanında da vardı şimdi de var, gelecekte de olacak.Yerleşim olan bir yere zaten yol vardır.Ki ülkemizde de İstanbul dışında pek trafik sıkıntısı olmadığını düşünürsek olan yollara sıfırdan yeni bir hat eklemek gerekli değil.Yani benim düşüncem bu önerme yanlış. Bu arada, herhangi bir partiye ilgi ya da sempati duymuyorum bunu da belirteyim.
  • Yollar boyuna değil enine genişledi zaten. Edirneyi uzağa taşımadan yolların pek uzayacağını sanmıyorum

• 14 yılda övündükleri birşey vardı onu bile yapmamışlar.
  • Tamam yapmadı da ağlamayın lütfen
  • halkı doğru bilinçlendirin ,akp sırat köprüsüne duble yol yaptı, artık herkes cennete gidecek hedef 2023
  • Her konuda inanarımda yol konusunda inanmam sürekli yol yapıyorlar.
  • Belediye başkanlığının bu partide olduğu bir ilcedeyim. Yaptıkları yolların resmini merak ediyorsanız yarın alıntı yapıp hatırlatın resim çekip atayım.

• Yol yapmaktan başka birşey yapmadı diyenler, şimdi yapmamış diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

Karayolları genel müdürlüğü envanterine göre;

2003 yılında;

Devlet yollarının toplam uzunluğu 31358 km,
    İşletmeye açık otoyolların toplam uzunluğu 1753 km,

2015 yıl sonu itibariyle;

Devlet yollarının toplam uzunluğu 31213 km,
    İşletmeye açık otoyolların toplam uzunluğu 2159 km,

AK parti, 14 yılda sadece devlet yollarının sathi kaplı olan 8 bin kilometrelik kısmına asfalt atmakla yetinmiş, devlet yolları ağını genişletmek bir yana, daraltmış. İşletmeye açık otoyol uzunluğunu ise 400 km artırmış ancak bu yolların 200 km si zaten AKP öncesinde tamamlanmıştı fakat işletmeye açılmamıştı. Yani 14 yılda yaptığı otoyol uzunluğu sadece 200 km. Özet olarak YOL YAPTI !

Ama köprü yaptı

• bu yapılan yolları hepimiz 80 milyon gözlerimizle gördük

"zaten yapmadı ki şerit ekledi"

ya bu kadar basit düşünceli nasıl oluyorsunuz, daha doğrusu düşünebiliyormusunuz merak ediyorum

küçük bir örnek, bolu otobanından çıktıktan sonra bizim sivas koyulhisara kadar çok iyi hatırlıyorum sürekli tek şeritti

şuan çift şerit bazı yerler 3 şerit, yaklaşık 500-600 kmlik ek yol yapılmış olmuyor mu

şöyle mi hesaplıyorsunuz acaba, traktörlerin anca geçebildiği yollarla 2-3 şerit asfalt yollar aynı, o zaman mantıklı yol yapmamış asfalt döküp şerit koymuş

basite indirgemeye çalışırken azıcık mantık :)
  • Şimdi mesela Metrobüs yapılırken, yol genişletildiği için sadece, sayılmıyor, ya da tünel açıldığı zaman yol zaten kısalıyor. Bir de Metro rayları yerin altında, doğal olarak karayollarına bakılınca az gibi gözükebilir.

Ha bunları yaparken peşkeş çekerek, hak yiyerek yaptılar diyebilirsiniz ki ben de öyle düşünüyorum ama , akp'nin tek yaptığı şey ulaşımdır bu ülkede, yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.