Şimdi Ara

megaworks recevier a bağlanır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben şöyle düşündüm bir mega works thx 550 alayım
    onun kablolarını değiştitip recevier a bağlayayım sizce nasıl olur olur mu yoksa uyumsuzluk yaşarmıyım
    şöyle düşünüyorum normalde o kalitede bir kolon alsam bir ton para (ev sinema sistemleri için) onun yerine 200 $ verip onu alıp recevier a bağlayayım 500 watt canavar gibi olur diyorumkonudan anlayanların tavsiyelerini bekliyorum

• Megaworks'un hoparlörleri için en iyi performansı verecek amp zaten içinde var.Dediğin, gereksiz masraftan başka birşey değil.
  • Eğer elinde hazır receiver ın varsa dene.Ben denedim mesela..elimdeki gigaworks u bağladım receiver a.ama hoparlörler ufak kalıyor güç olarak..cihaz çok güçlü olduğundan kolonlara yüklenemedim..gene de bu karışık kombinasyon fena olmayan bir ses verdi bana göre.Fakat esas etkleyici performansı THX li star wars'da aldım.eğer elimde bu hoparlörler var zaten , başka hoparlör almıyim diyorsan düşünülebilir ama eğer imkanın varsa receiver için daha uygun hoparlörler almanı tavsiye ederim.
  • killfor ou tam olarak demek istediğini anlayamadım benim istediğim beş kanal ses almak kendisi dvd ye bağlandığındaki direk
    bağlandığnı bilmiyorum 5 kanal ses alabilecekmiyim merak ettiğim bu
    zapatero verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.