Şimdi Ara

MEGAWORKS ALDIM SES KARTI NE TAVSİYE EDERSİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EN HAYIRLISINDAN CREATIVE MEGAWORKS ALDIM. ŞİMDİ SIRA SES KARTINDA. BANA OBJEKTİF VE TECRÜBE EDİLMİŞ OLARAK TAVSİYEDE BULUNMANIZI İSTİYORUM. ÇÜNKÜ SÖYLENENİ GİDİP ALICAM. BU ARADA FİYATI MAKUL OLMALI İLGİLENEN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bunun yeri sence burasımı ?
  • hehe başka kapı ama ben sölim bende megaworks +ddts100vardı
    eğer digtal kullancaksan yani audigy alma 2.1kullanambiliosun :) analogsa al bi audigy2zes gitsin..hoişçakal
  • Creative sound blaster live 24.bit alırsan iyi olur hem ucuz hem de Audigy 2 zs ile neredeyse aynı özelliklerde.
  • YER YANLIŞLIĞI İÇİN ÖZÜR DİLERİM SES SİSTEMLERİ FORUMU VARMIŞ VE BEN UZUN ZAMANDIR FORUMU KULLANMAMIŞTIM NEYSE RESİDENT ARKADAŞIMIN TAVSİYESİNE UYACAĞIM. AMA LIVE 7.1 24 BIT İLE AUDIGY 2 ZS ARASINDA CİDDİ BİR FARK OLMADIĞINA KATILAN VARMI ? YANİ İKİNCİSİNİ ALMAMI GEREKTİRECEK BARİZ BİR ÖZELLİĞİ VARMI TEKRAR TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATHENA -- 3 Ağustos 2005, 17:03:29 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• o arkadaş biraz sallamış fark olmazmı fark olmassa arada o kadar fiyat farkı olurmu sence
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endorphene -- 19 Ekim 2005, 4:05:21 >
  • dostum bende megaworks aldım audigy 2 zs almayı düşünüyorum çünkü bu forumda herkesin düşüncesi öyle en iyisi audigy 2 zs olmuşken tam olsun:)
  • geforce 6600 ile
    geforce 6600gt arasında ne kadar fark varsa o kadar fark var
  • Sadece MP3 dinliceksen LIVE den bi farkı yok ses olarak ama ben bol bol DVD izlerim dersen ZS dagha iyi tabiki. Her ikisinide kullandım hem megada hem giga da fark yok MP3 te...
  • BU arada MEGA yı kaça aldın nerden aldın arayan arkadaşlara bilgi olur yazarsan...
  • megawork kulnaan her yüz kişiden 99 u audigy kulanır yada kulanmak ister hee tabi prodigy yada extigy si yoksa
  • bende nforce 2 var onunla audigy arasında çok fark yok deniyor
    bununla ilgili türkçe döküman var mı
    varsa bir link alsam
    şimdiden herkese teşekkürler
  • walla sırf 5.1dolbyt digital upmix yapamıyan 240$+kdvlik audşgy2zs plat pro sahibiydim ve be optic-coax-creativee özel diital çıkış hepsibni denedim 5$lık mcp-t chipinn yaptığı dolby digital upmi yapnmadığından ddtsi kapatıp analog moda geçmek zorundaymışım oyunda vsde..Beim böle bi zorunluluğum varmılş arkadaşlar :)
    dediğim gibi eğer digital kullanacaksanız almayın çünkü paranızla rezil olursunuz :) Analog içinse daha iyi çözüm yok (x-fi geliyo x-fi audigy2zsden 11kat güçlü hehe :)) Şuan gayer mutluym mega+ddts+mcp-t üçlüsünden
    Hoşçakalın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.