Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Megaton Rainfall [Süper Kahraman Simülatörü] - Türkçe Çeviri Tamamlandı - www.kaan.camera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Megaton Rainfall [Süper Kahraman Simülatörü] - Türkçe Çeviri Tamamlandı - www.kaan.camera
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1642 Mesaj

OYUNUN STEAM SAYFASI
    http://store.steampowered.com/app/430210/Megaton_Rainfall/

Çevirmen

KAAN AKYILDIZ

Dosya teknik işlemleri

www.kaan.camera

Notlar:

- Yama oyunun en son steam sürümü ile çalışmaktadır. Diğer sürümlerle de çalışabilir diye düşünüyorum.
    - Eğer hata/çevrilmemiş yerler görürseniz lütfen bana bildirin. Geri dönüşleriniz çok önemlidir.
    - Oyun Türkçe karakterleri desteklememektedir. Bu yüzden özel isimleri ve nesne isimlerini küçük harf kullanarak çevirmek zorunda kaldım. Eğer kelimelerde bir boşluk görürseniz, bu karakterlerden biri kullanılmış demektir. Lütfen bildirin ki düzenleyeyim.
    - Cümlelerde boşluk komutu /n
    olarak belirlenmiş. Eğer cümlelerde direkt olarak /n ile karşılaşırsanız lütfen bildirin.
    - Oyun, gerçekten zor bir oyun olduğundan sonuna kadar test edemedim. Eğer skillerde ya da ipuçlarında bir uyumsuzluk görürseniz lütfen bildirin.

İndirme Linkleri

- Link 1

Kurulum

İndireceğiniz dosyayı C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Megaton Rainfall\Assets içine atın. (Ya da siz nereye kurduysaniz.)

Oyun gameplayi

Oyundan görüntüler

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Teğmen
    149 Mesaj
    çoğu kişi oynamayacak oslada genede köşede türkçe yama bulunması güzel. 1 oyun 1 oyundur. hem yapan çeviri işinde isim yapar bu işte tanınırlığını arttırır. hemde 1 kişi türkçe oynasa bile türkçe oynamış olur.
    |
    |

Aslında oyunun bayağı bir kitlesi var. Youtube videolarından bunu görebilirsiniz. Henüz Türkiye'de pek bilinmiyor. Sanırım nedeni Steam'de biraz pahalı olması. İndirimlerde alacak bayağı bir kişi çıkacaktır. Oyun gerçekten çok eğlenceli, müzikleri insanı gaza getiriyor, güzel bir hikaye örgüsüne sahip ve kendini tekrar etmiyor. Bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Teşekkürler. Kotor 2 çevire bilirmisiniz?
    |
    |
    BlogKaan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
google reklamları
Bey Azura
haberler
instagram takipçi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.