Şimdi Ara

Megane ll ye LPG taktıran var mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
5.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha taktırmadım kredi kartının limitini arttırayım ozaman taktırıcam
  • ya herkes bişey söylüyo bu konuda. bende taktırmayı düşünüyorum ama okudukça ve araştırdıkça kafam daha çok karışıyo. aslında çok fazla araştırmamak lazım. karar verip icraata girişmekte yarar var.
  • MERHABA
    FRANSIZ MENSEYLI VE TUM OTOMOBILLERDE E-GAS SIRALI SISTEM KESINLIKLE SORUNSUZ VE VERIMLI CALISMAKTADIR.MAGAN II MONTAJI YAPTIGIMIZ MUSTERILERIMIZIN TEL NUMARALARINI SIZLERE ULASTIRABILIRIM REFARANS OLARAK KULLANICILARDAN BILGI ALMANIZI SAGLAYABILIRIM.
    ASAGIDAKI LINKDEN MONTAJI YAPILMIS BIR MEGAN II FOTOLARINA ULASABILIRSINIZ
    http://www.lpghaber.com/html/phpbb2/viewtopic.php?t=4509

SAYGILARIMLA
    GUVENLI VE SAGLIKLI SURUSLER DILEGIYLE
  • quote:

Orjinalden alıntı: cusahin

MERHABA
    FRANSIZ MENSEYLI VE TUM OTOMOBILLERDE E-GAS SIRALI SISTEM KESINLIKLE SORUNSUZ VE VERIMLI CALISMAKTADIR.MAGAN II MONTAJI YAPTIGIMIZ MUSTERILERIMIZIN TEL NUMARALARINI SIZLERE ULASTIRABILIRIM REFARANS OLARAK KULLANICILARDAN BILGI ALMANIZI SAGLAYABILIRIM.
    ASAGIDAKI LINKDEN MONTAJI YAPILMIS BIR MEGAN II FOTOLARINA ULASABILIRSINIZ
    http://www.lpghaber.com/html/phpbb2/viewtopic.php?t=4509

SAYGILARIMLA
    GUVENLI VE SAGLIKLI SURUSLER DILEGIYLE

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler Ama yaşadığım yerde e-gas yok malesef Sizden Atikerin uyumu hakkında yorum alsak mümkünmü?

• Güncelleyin güncel kalın...Devam...
  • iyi günler arkadasim biz kendi arabamiz olan 2005 model megana tartarini marka sirali sistemi uyguladik gayet memnunuz bizim markamiz gibi diger degisik modellerede tartarini marka sirali sistemi uygulamakztayiz cok sükür simdiye kadar hic sikayetz almadik aksine memnuniyetlerini dile getirmek icin tesekkürlerini bize bildiriyorlar.randiman ve performans kaybi olmadan tam memnuniyet saglaniyor tartarini sirali sistemde ayrica ekonomik lpg tüketimindede üst sirada her türlü sorulariniz icin
    rumeli otogaz
    rumeliotogaz@hotmail.com
    02566221808
    Kusadasi/Aydin
  • Ne kadar az yanıt geldi farkettinizmi arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: winston20

Ne kadar az yanıt geldi farkettinizmi arkadaşlar?

TAktıran fazla yok demekki.Ben forumdan sadece 2 kişi biliyorum.Sen taktırmadınmı daha? Hangi marka düşünüyosun?
  • amacınız ekonomik ve yüksek performanslı araç kullanmaksa o zaman tercihinizi benzinliden yana kullanıp lpg yaptıracaksınız. 1,4 olması birşey değiştirmez
    quote:

Orjinalden alıntı: winston20

Arkadaşlar ikinci el Megane ll alma niyetim var. Dizel temiz bulmak zor. Bulsamda param yok. 1.6 az kullanılmış temiz bir megane bulsam tüp taktırsam olur mu sizce. Özellikle tecrübesi olan arkadaşların bilgilendirmesine ihtiyacım var. Randıman alınınır mı? Özellikler arabanın donanımı eskisi gibi çalışırmı? Örneğin yol bilgisayarı??? Birde 1.4 motorları var. Kullanan arkadaşlar memnun mu? 1.4 kaç beygir, bu kasayı çeker mi? Lütfen yardım...
  • megane 2 hb dinamik 2004 aracıma 14 haziran itibarı ile şafak otogaz/İSTANBUL da atiker taktırmış bulunmaktayım 2 günde 170 km yol yaptım.

1 kere stop etmesi haricinde hiçbir sorunla karşılaşmadım. performans düşüklüğü kesinlikle yok yada hissedilebilir derecede değil ban hissetmedim. km ne kadar hesabını daha yapmadım yapınca paylaşırım şafak otogaz dan asım bey ve ustalarına teşekkürlerimi de iletiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lazutti08

megane 2 hb dinamik 2004 aracıma 14 haziran itibarı ile şafak otogaz/İSTANBUL da atiker taktırmış bulunmaktayım 2 günde 170 km yol yaptım.

1 kere stop etmesi haricinde hiçbir sorunla karşılaşmadım. performans düşüklüğü kesinlikle yok yada hissedilebilir derecede değil ban hissetmedim. km ne kadar hesabını daha yapmadım yapınca paylaşırım şafak otogaz dan asım bey ve ustalarına teşekkürlerimi de iletiyorum.

Dostum bende Atiker taktırmayı düşünüyorum.Artık bilgilerini bizimle bol bol paylaşırsın umarım.Çünkü megane II ye taktırmayı düşünen onlarca arkadaşımız var

• quote:

Orjinalden alıntı: red_power

quote:

Orjinalden alıntı: lazutti08

megane 2 hb dinamik 2004 aracıma 14 haziran itibarı ile şafak otogaz/İSTANBUL da atiker taktırmış bulunmaktayım 2 günde 170 km yol yaptım.

Dostum bende Atiker taktırmayı düşünüyorum.Artık bilgilerini bizimle bol bol paylaşırsın umarım.Çünkü megane II ye taktırmayı düşünen onlarca arkadaşımız var

atiker topiğine sana hitaben yazı yazmıştım

• Bende 26/06/2007 tarihi itibariyle 2005 model megane II aracıma Atiker sıralı sistem lpg kitini taktırmış bulunmaktayım.Şu ana kadar herhangi bir sorun yok ama zaten araba daha 30 km anca yaptı.Herşey ilerleyen günlerde daha net belli olur.
    İlerleyen günlerde bu konu hakkında bilgi almak isteeyn arkadaşlar olursa yardımcı olmaya çalışırım
  • arkadaşım bak bizim arkadaş taktırdı hiçde bir problem yaşamadı yol bilsayarıda iptal olmuyor sadece benzin göstergeseinde problem çıkıyor ama daha sonra kendi kendine düzeliyor arkadaş arabasına brc taktırdı gayet memnun ve uzun yolda 0,11 ykr yakıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: fezuab

arkadaşım bak bizim arkadaş taktırdı hiçde bir problem yaşamadı yol bilsayarıda iptal olmuyor sadece benzin göstergeseinde problem çıkıyor ama daha sonra kendi kendine düzeliyor arkadaş arabasına brc taktırdı gayet memnun ve uzun yolda 0,11 ykr yakıyor

Yol bilgisayarı iptal olmuyor derken?? görüntü olarak elbette iptal olmuyor ama verdiği tüm değerler benzine göre veriliyor.Yani o değerler lpg yle fazla uyuşmaz bu yüzdende yol bilgisayarı iptal oluyor diyor millet.
    Benzin göstergesi sorunuda bütün fransız arabalrında oluyor malesef
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.