Şimdi Ara

MEGANE II SEDAN FISMIŞ.... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
5.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MEGANE II Yİ BEĞENMEDİM.240 KM DE ÖN TARAFTAN SES GELİYOR. 4,4 LİTRE MOTORİN HARCIYOR(EN PAHALISINDAN). EN ÇOK SATILIYOR. TIRT GİBİ BİR ARAÇ.
  • Ben hep şöyle düşünmeye odaklıyorum kendimi , Allah yaratmış hemde dünyanın en güzel topraklarında , biz yönetici olarak seçimlerimizle bu güzel topraklarda yaşamayı eziyet etmişiz kendimize , devlet kasasını kurtarmak uğruna en pahalı vergilere boyun eğmişiz , gezmemiş az yaşamış almışız bir araba böyle bir ortamda çıkıp biri arabamı kötüleyecek.....pesupanallah.... ben zor kazanıp aldım sen kolaymı kazanıp aldın, gece aracın park halındeyken hiç camdan kafayı uzatıp baktığın olmuyormu ben bakarım bazen , üç beş bir yerden denk getiripte şurasınada şunu yapsam nasıl olur diye ...Bütün arabalar iyidir hepsi hepsi hemde en beğenmediğinizi bile 1 hafta kullansanız mutlaka kafanıza yatan ilginizi çeken bir yeri çıkar...küçücük bir ayrıntı bile bağlar bazen insanı.... ilk 5 vitesli doğanların şu kare farlıların koltuğuna bayılırdım mesela ki 92 de sıfır flash aldıydım 105 milyona kredili genede bayılırdım doğan koltuğuna

• Çok hoş yazmışsın
  • Orjinalden alıntı: trapezoid

ya arkadaslar herseyi yapın ama lagunayla accordu karsılastırmayın yani

DH Alfa Romeo

Külübü

neden ki anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: kocaadam

MEGANE II Yİ BEĞENMEDİM.240 KM DE ÖN TARAFTAN SES GELİYOR. 4,4 LİTRE MOTORİN HARCIYOR(EN PAHALISINDAN). EN ÇOK SATILIYOR. TIRT GİBİ BİR ARAÇ.

Bunun fotoğrafını çektiysen veya videosu varsa bizimle paylaşır mısın ??? Çok merak ettim de
  • ABİ SESİN FOTOĞRAFINI NEREDEN ÇEKEYİM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kocaadam

ABİ SESİN FOTOĞRAFINI NEREDEN ÇEKEYİM.

Koçum sesin değil 240 km hızın ... kadranın fotoğrafını istiyorum ... Çünkü 240 yapıyorsa bendeki 1.8 t passatı satıp dizel megan alcam
  • malesef tıkırtılar türkiye yollarının eseri.. forumda focus ve golf tede bu tip sıkıntılardan şikayet eden vardı..

sağ kapıdaki tıkırtı kronikti meganelarda servise giderse arkadaşın sağ ön cam krokisi ücretsiz değişiliyor. Zaten Renault davetiye gönderdi bunun için.

Bizim araçtada tek bu tıkırtı vardı şu an birşey yok ama türkiye yolları çok hırpalıyor arabaları bu gerçek

quote:

Orjinalden alıntı: HeaDMasH

kuşadası mimar oto servisinin müşteri sorumlusu arkadasımdır bıkdım dediği 2 sorunu yazıyorum

1) ön göğüsden gelen tıkırtılar
    2) kapılardan gelen tıkırtılar

hadi arabanın motorunu bilmiyorum ama bu tıkırtılar ve kalitesiz iç mekan adamı sinir eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilx -- 18 Temmuz 2006; 12:51:18 >
  • orda dur. tamam honda aksesuar açısından zayıf diyebilirsin (yeni civic in bile sadece hb modelinde ESP var, o da en üst modelinde, sakın EPS den bahsetmeyin. o başka bişey, direksiyonla ilgili) ama motor olarak kabul etmek lazım ki en özel motor şu an vtec ler (benim arabam honda değil, stılo, yani burda hamaset yapmıyorum ). ama yine de 3-5 beygir ve biraz ataklık için aksesuar bakımından zayıf civic i tercih etmedim ben.

quote:

Orjinalden alıntı: özkoçak

Megane'de ön takım problemli
    Ama bende motor konusunda honda'yı geçtiklerine katılıyorum
    Japon'ların üstünlüğü eskilerde kaldı.....

• quote:

Orjinalden alıntı: asilx

malesef tıkırtılar türkiye yollarının eseri.. forumda focus ve golf tede bu tip sıkıntılardan şikayet eden vardı..

sağ kapıdaki tıkırtı kronikti meganelarda servise giderse arkadaşın sağ ön cam krokisi ücretsiz değişiliyor. Zaten Renault davetiye gönderdi bunun için.

Bizim araçtada tek bu tıkırtı vardı şu an birşey yok ama türkiye yolları çok hırpalıyor arabaları bu gerçek

quote:

kuşadası mimar oto servisinin müşteri sorumlusu arkadasımdır bıkdım dediği 2 sorunu yazıyorum

hadi arabanın motorunu bilmiyorum ama bu tıkırtılar ve kalitesiz iç mekan adamı sinir eder

Ne golf ne bora ne de passatda böyle tıkırtı yok ama kim megan alırsa bu tıkırtılardan şikayet ediyor

• quote:

Orjinalden alıntı: bilmezkişi

Koçum sesin değil 240 km hızın ... kadranın fotoğrafını istiyorum ... Çünkü 240 yapıyorsa bendeki 1.8 t passatı satıp dizel megan alcam

ABİ AKŞAMA GÖNDERİYORUM.Bİ MEGANE BULAYIM PHOTOSHOPTA AYARLARIM SANA.
  • sadece sedanları türkiye'de üretiliyor. onu da avrupada türklerden başka kimse almıyor. hb'ler fransadan ve de EURONCAP testlerine sadece HB girdi. sedan girmedi. çünkü çürük.

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos
    Benim bildiğim Avrupada satılan Megane lar sadece TR de üretiliyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

sadece sedanları türkiye'de üretiliyor. onu da avrupada türklerden başka kimse almıyor. hb'ler fransadan ve de EURONCAP testlerine sadece HB girdi. sedan girmedi. çünkü çürük.

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos
    Benim bildiğim Avrupada satılan Megane lar sadece TR de üretiliyor...

saçma bağlantılar kurup kendinizi aşağılamayın..

sw de girmedi o da fransada üretiliyor o da mı çürük

Mégane 2 ailesinden iki karoser NCAP a girdi. CC ile HB. diğerlerinin girmeme nedeni HB ile yakın ağırlıklara sahip olup ön yapının aynı olması. CC ise çok daha ağır diğer karoserlerden

ayrıca diğer sedan rakipleri jetta, civic ve focus da ncap a girmedi. bir arabaya çamur atmak ne kadar kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilx -- 18 Temmuz 2006; 15:06:56 >

• forumu araştır bulursun fake arkadaşım

benim tanıdığım ve serviste görüştüğüm birçok kişi gene bu forumdaki birçok megane sahibi de şikayet etmiyor.. edende var etmeyende

quote:

quote:

malesef tıkırtılar türkiye yollarının eseri.. forumda focus ve golf tede bu tip sıkıntılardan şikayet eden vardı..

quote:

Ne golf ne bora ne de passatda böyle tıkırtı yok ama kim megan alırsa bu tıkırtılardan şikayet ediyor

• quote:

Orjinalden alıntı: dire depeche

quote:

Orjinalden alıntı: likeNOother

quote:

Orjinalden alıntı: artascos

bende oldum olası renault yu hiç sevmemişimdir ama adamlar az önce F1 de double yaptı. renault motor yapamadığına göre acaba honda motorumu kullanıyolar.
    quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

renaultçularla çok çekiştim ve çıkan sonuç renonun hiç bi zaman s2000 gibi üstün motorlu (VTEC hep öyle gerçi) bi motoru olmadı ayrıca accord kadar karizma arabası

dostum harikasın
    ..
    adamlar rubens e tur bindirdi.. üstün motorlu deli manyak hondaya

arkadaşlar f1 apayrı bir dünya,nasıl referans alıyorsunuz anlamıyorum

o zaman motoGP diyeyim ama doğru orada renault yok

• quote:

forumu araştır bulursun fake arkadaşım

benim tanıdığım ve serviste görüştüğüm birçok kişi gene bu forumdaki birçok megane sahibi de şikayet etmiyor.. edende var etmeyende

quote:

quote:

quote:

Genelde megan kullananların çoğu şikayet ediyor en azından alman arabalarından çok daha az şikayet var ...

Özellikle ön göğüste ve kapılardan gelen rahatsız edici seslerden muzdarip birçok insan var ...
    *
    Fake yazmışınız da o ne demek bilader ?

• doğrudur.. daha çok sattığından göz önündew olması normal..

ikinci sorunun cevabını kendin bul
    quote:

quote:

forumu araştır bulursun fake arkadaşım

quote:

quote:

quote:

Genelde megan kullananların çoğu şikayet ediyor en azından alman arabalarından çok daha az şikayet var ...

Özellikle ön göğüste ve kapılardan gelen rahatsız edici seslerden muzdarip birçok insan var ...
    *
    Fake yazmışınız da o ne demek bilader ?

• sahte, taklit, uydurma, uyduruk, aldatıcı, dolandıran, sahtekar ... fake'in anlamı buymuş seni şikayet ediyorum ... Ney dayanarak bana sahtekar dolandırıcı diyebilirsin sen terbiyesiz adam
  • fake in anlamını bilmeyen arkadaşım forumda şikayet etmeyi nasıl hemen öğrenmiş acaba
  • bilmezkişi En çok satan arabalara laf atma, Git birazda neden bu arabalar bu kadar çok satıyorda bazı!.... arabalar az satıyor diye araştır. Ozaman cevabını kendin bulacaksın.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.