Şimdi Ara

Megane II Kısayol tuşları (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
15
Favori
373.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pinkcadillac

Arkadaşlar birde HB mobdellerin kullanma kitabında bagaj kapağı üzerindeki Renault amblemi varya onun ortasındaki boşluğa bastırınca bişeyler oluyor diye hatırladım kılavuz elimde değil olsaydı bakıp tam anlatırdım ama böyle bir şey olduğu kesin ama neydi bilen varsa bilgi verebilirmi

sedanlarda da yazıyor ama öyle bir özellik yok
  • quote:

Arkadaşlar birde HB mobdellerin kullanma kitabında bagaj kapağı üzerindeki Renault amblemi varya onun ortasındaki boşluğa bastırınca bişeyler oluyor diye hatırladım kılavuz elimde değil olsaydı bakıp tam anlatırdım ama böyle bir şey olduğu kesin ama neydi bilen varsa bilgi verebilirmi

Bu özellikte eller serbest modun da var yani anahtarsız olarak kapılar açılabiliyor ancak maalasef Türkiye' ye gelen modeller de bu mod yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xradiancex

beyler bilmem ne kadar kısayol olur bu diyeceğim aracı çalıştırmadan direksiyon kilidini açmak için(elektrohidrolik olduğu için aynen çalışıyor) araç vitesteyken kartı takın,frene basın ama debriyaja basmayın,start tuşuna bastığınızda ışıkların yanmasıyla birlikte direksiyon da çalışacaktır

peki otomatiklerde nasıl oluyr bu bilen var mı hem vites hem debriyaj yok
  • bir de bir kaç arkadaş test modunu sormuş,

silecek kolunun yan tarafındaki yol bilgisayara butonuna basık tutarak aracı çalıştırıyoruz ve göstergelerdeki şenliği izliyoruz.

ben ilk defa kuzenin megané II 'de denedim bizde megané I var... durduramadım renault yardımı aramıştım onlar söylemişti... göstergedeki kiliometre sıfırlama butonuna basınca eski haline dönüyor

saygılarımla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezerbaris

quote:

Bu özellikte eller serbest modun da var yani anahtarsız olarak kapılar açılabiliyor ancak maalasef Türkiye' ye gelen modeller de bu mod yok.

renault bir kaç bunun gibi güzel özelliği türkiyeye getirmiyor neden acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dministrator -- 9 Eylül 2007; 0:20:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: @dministrator

quote:

Orjinalden alıntı: sezerbaris

quote:

renault bir kaç bunun gibi güzel özelliği türkiyeye getirmiyor neden acaba

Bu özelliklerin Tr deki araçlarda olmamasını ben daha çözemedim.Acaba Farnsızlar bizi cidden önemsemiyormu???

• arkadaşlar 2007 megan2 araçlarda ön kapıları içeriden nasıl kilitleyeceğiz.arka kapılar şoför koltugundaki kapısından kilitleniyor çocuk kilitiye fakat ön kapıları içeriden kilitleyemiyorum .şöyleki ön kapılar içeriden açılmayaçak şekilde kilitlenecek teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: alaska45

arkadaşlar 2007 megan2 araçlarda ön kapıları içeriden nasıl kilitleyeceğiz.arka kapılar şoför koltugundaki kapısından kilitleniyor çocuk kilitiye fakat ön kapıları içeriden kilitleyemiyorum .şöyleki ön kapılar içeriden açılmayaçak şekilde kilitlenecek teşekkürler..

benim araçta 2007 expression.ama öyle bişey yok.varsa da ben çözemedim daha
  • yahu arkadaşım arka kapılar cocukların emniyeti için kilitleniyor ön kapılar içerden kilitlenmez biraz mantıklı olun içerden kilitlense acil bir durumda araçtan nasıl çıkacaksın ben hiç bir araçta içerde insan varken ön kapının kilitlendiğini duymadım
    quote:

arkadaşlar 2007 megan2 araçlarda ön kapıları içeriden nasıl kilitleyeceğiz.arka kapılar şoför koltugundaki kapısından kilitleniyor çocuk kilitiye fakat ön kapıları içeriden kilitleyemiyorum .şöyleki ön kapılar içeriden açılmayaçak şekilde kilitlenecek teşekkürler..
  • +1 ...
    Ön kapılar arka kapılar içerden açılmayacak. Ozaman kapıları nasıl açmayı düşünüyorsun arkadaşım.

quote:

Orjinalden alıntı: murats123

yahu arkadaşım arka kapılar cocukların emniyeti için kilitleniyor ön kapılar içerden kilitlenmez biraz mantıklı olun içerden kilitlense acil bir durumda araçtan nasıl çıkacaksın ben hiç bir araçta içerde insan varken ön kapının kilitlendiğini duymadım
    quote:

• quote:

yahu arkadaşım arka kapılar cocukların emniyeti için kilitleniyor ön kapılar içerden kilitlenmez biraz mantıklı olun içerden kilitlense acil bir durumda araçtan nasıl çıkacaksın ben hiç bir araçta içerde insan varken ön kapının kilitlendiğini duymadım
    quote:

astrada sağ yolcu kapısına kadar içten kilitliyordu yalnızca şöför kapısını açtığında kilitlerle birlikte açılıyordu

• vay be daha neler meganede ne özellikler varmış yaw devamı gelir inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazyarif

quote:

beyler bilmem ne kadar kısayol olur bu diyeceğim aracı çalıştırmadan direksiyon kilidini açmak için(elektrohidrolik olduğu için aynen çalışıyor) araç vitesteyken kartı takın,frene basın ama debriyaja basmayın,start tuşuna bastığınızda ışıkların yanmasıyla birlikte direksiyon da çalışacaktır

arkadaşlar yok mu otomatik kullanan?

• arkadaaşım ben otomatik kullanıyorum
    otomatikte hiç bir pedala basmadan kart takılı iken start tuşuna 5-10 sn basılı tutman yeterli
    quote:

quote:

quote:

• quote:

arkadaaşım ben otomatik kullanıyorum
    otomatikte hiç bir pedala basmadan kart takılı iken start tuşuna 5-10 sn basılı tutman yeterli
    quote:

quote:

quote:

teşekkürler cevap için

• bende daha önceden renault19 vardı onda mekanik olarak 4 kapıda kilitlenebiliyordu bence isteğe bağlı olması gerekir isteyen kilitlemez
  • quote:

follow me home fonksiyonu. beyler misal garaja girdik,ışık yok, araçtan inmeden bir kere sellektör yapın(motoru durdurmuş ve kartı çıkarmış olabilirsiniz) ve araçtan indikten sonra kapıları kilitleyin,kısa farlar 15sn civarında yandıktan sonra kendiliğinden sönecektir garajda çok işime yarıyo valla

az önce dışarıdan geldim ve denedim ama olmuyor yaa
    arabayı stop ettim, kartı çıkarttım fakat araçtan çıkmadım ve 2 kere sellektör yaptım. Daha sonra araçtan çıktım ve kapıları kilitledim ama far falan yanmadı hata nerede acaba. Otomatik far sensörü açıktı, acaba ondanmıydı
  • arkadaşlar şu emniyet kemeri sesini devre dışı bırakan kısa yol bilen varsa yazarsa sevinirim.her yerde ötüyor...
  • boyle bir kisa yol yok arkadasim.

kuzenim cliosunda devre disi biraktirmisti serviste. sanirim kablosu ile oynuyorlar.
    ancak ben kendi aracimda yaptirmak istemem. hic sormadim da servise. uyari sesi cekici geliyor bana:) ama %99 takarim kemerimi.

edit: ek bilgi.
    quote:

Orjinalden alıntı: ahmet1414

arkadaşlar şu emniyet kemeri sesini devre dışı bırakan kısa yol bilen varsa yazarsa sevinirim.her yerde ötüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayi terbiyecisi -- 25 Eylül 2007; 17:23:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet1414

arkadaşlar şu emniyet kemeri sesini devre dışı bırakan kısa yol bilen varsa yazarsa sevinirim.her yerde ötüyor...

ben koltuğun arkasından bağlıyorum ama kemer gerginliğini kaybetti kendini çekmiyor geri
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.