Şimdi Ara

MEGANE II EXTREME KULLANICILARI BURAYA (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
118
Cevap
2
Favori
72.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merkezi kilit ve 2 cam otomatiği dışında hiç bir donanımı olmadığından masrafı da olmaz zaten broadway'in:) 1400 cc, 850 kg bir araç neticede.
  • Arkadaşlar bende 2008 model Renault Megane II HB Extreme 1.5 dCi sahibiyim. Henüz bir ay bile olmadı arabayı alalı. :-)

Herkese yeni arabası hayırlı olsun..

Deri vites, ısı göstergesi, vb.. yok..
    Web sitesinde görünen Extreme standart versiyon donanımları harici birşey yok.

Ben dış dikiz aynalarını ve arka camları elektrikli yapabilir miyiz diye araştırırken, meganeforum sitesini gördüm.
    Orada başlık vardı. Daha sonra servisle görüşme tecrübelerimi oraya yazdım.
    http://www.meganeforum.net/forum/elektrikli_yan_aynalar_ve_arka_camlar-t906.0.html
    3. sayfanın başındaki yazıma bakabilirsiniz. :-)

Neticede şuan için vazgeçtim elektrikli dış dikiz aynaları ve arka camdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PReY -- 31 Ocak 2008; 0:02:43 >

• Öncelikle aracınız hayırlı olsun;
    Belirttiğiniz Megene sitesi güzel bilgiler veriyor inceledim tavsiye ederim.

Yan aynalara gelince güzel görünüyor ancak aracın orjinalliğini bozabilir. Orjinalleri kaça maloluyor bunuda bilmek lazım (200 ün çok üstündeyse ki öyledir düşüne bilirsiniz) ayrıca rengi siyah, boyatma masrafını da unutmayın.

Arka camların elektrikli olmaması benide üzmüştü ancak o da bir hayli masraflı olbilir.

Ayrı bir konu:
    Bu başlık altında bilgilerimizi paylaşırsak daha uygun olur
    Extreme için ayrı başlıklar açmayalım lütfen; açarım sizene, gelirsem oraya, herkez buraya vs diyenler çıktı kendi açtığı başlığı kendi kitletti.
    Zaten pek çok konuyu megane 2 bölümünden bulabilirsiniz.
    Saygılarımla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kırmızı2004
    .....
    Yan aynalara gelince güzel görünüyor ancak aracın orjinalliğini bozabilir. Orjinalleri kaça maloluyor bunuda bilmek lazım (200 ün çok üstündeyse ki öyledir düşüne bilirsiniz) ayrıca rengi siyah, boyatma masrafını da unutmayın.
    .....

diğer taraftaki yazıma dikkat ettiysen, ben orijinal bakıyorum zaten. yetkili servis ile görüştüm.
    3. sayfada da yetkili servisin bana verdiği cevap var.. komik bir durum yani..
  • ben hata ettim.
    extreme alana kadar 3 bin YTL daha verip expresson plus paket almak çok çok daha mantıklıydı
    sarı döşeme, 100HP ,elektrikli ayna ve camlar,gri zemin göstregeler,dijital klima v.s. hepsinin değeri 3 üde geçer.
  • en önemlisi digital klime ve 16" jantlar+205*55*16 lastikler:)

quote:

Orjinalden alıntı: Akustik

ben hata ettim.
    extreme alana kadar 3 bin YTL daha verip expresson plus paket almak çok çok daha mantıklıydı
    sarı döşeme, 100HP ,elektrikli ayna ve camlar,gri zemin göstregeler,dijital klima v.s. hepsinin değeri 3 üde geçer.
  • extrem dede 205 /55/16 jant var zaten
  • expresion'u 15" jant iel satıyorlar? Plus paketinde 16" var.
  • Canımın içi fazla söylenme ben ara sıra girip çıkıorum...Görmedim bu topici...tamam mı güzelim...benim konuyu kapatsınlar tabii.. bende istemem aynı konu on yerde işlensin..söylenme artık ufalarımmm....
    sakin sakin sohbete devam... bak ne güzel herkes bişeyler öğreniyor...
    hadi bakiyim...
    quote:

Orjinalden alıntı: kırmızı2004

Öncelikle aracınız hayırlı olsun;
    Belirttiğiniz Megene sitesi güzel bilgiler veriyor inceledim tavsiye ederim.

Arka camların elektrikli olmaması benide üzmüştü ancak o da bir hayli masraflı olbilir.

Ayrı bir konu:
    Bu başlık altında bilgilerimizi paylaşırsak daha uygun olur
    Extreme için ayrı başlıklar açmayalım lütfen; açarım sizene, gelirsem oraya, herkez buraya vs diyenler çıktı kendi açtığı başlığı kendi kitletti.
    Zaten pek çok konuyu megane 2 bölümünden bulabilirsiniz.
    Saygılarımla.

• arkadaşlar ne yazık ki 2007 nin son aylarında ve 2008 ocak ayında alınanlar 2008 model extreme değil, şöyleki 2008 extremeler bu ay turkiyeye gelmeye başlıyor, önümüzdeki hafta bayilere teslimatları yapılacak.

2008 model extremelerde bir kaç değişiklik yapılmış, ilki 8 kollu alaşım jant, bazı clio modellerinde olan artı şeklindeki 8 ince kolun biraz değiştirilmiş hali. diğer değişiklikler ise deri direksiyon ve vites topuzu, koltuklardaki kırmızı noktaların mavi olması ve torpido gözünün üst tarafındaki krom kaplama ve uzeindeki extreme kabartması.

donanım olarak birşey eklememişler sadece bir kaç değişiklik.
  • arkadaşlar biraz arabaların resimlerini koyalım
  • BEN MEGANE EXTREME 2008 MODEL ALDIM FİYATI 28.00O ytl PARK SENSÖRÜ DE DAHİL.NE DERSİNİZ BU FİYATA ANORMALLİK VAR MI?ALALI 10 GÜN OLDU.
  • Vay be SIFIRMI?

Ayrı bir soru bizim araçlarda dış ısı göstergesi yok sanırım bilgisi olan varmı?
  • 28000 ytl ye aldığınız sedan benzinli mi? Nerden aldınız ?Ayrıca hayırlı olsun.
  • evet dış ısı göstergesi yok. ama arabadan inanılmaz zevk alıyorum. özellikle şu yatık göstergeler... Zaten Laguna 1 imde de en sevdiğim özellik oydu.
  • acaba extreme dizel ne kadar abayiilerde?yeni alan yada soran varmı?
  • megane extreme benzinlisi 28.00YTL ,dizel i ise 31.500 YTL fiyat almıştım.1 ay önce
  • dizel i ise 31.500 YTL fiyat almıştım.1 ay önce
    bir yanlışlığınız olmasın... satış müdürü arkadaşım olduğu halde son 33,500 fiyat almıştım..sedan 80 bg extrem...aralık ayı......orta kol dayama yıda orjinal 500 ama tanıdık olunca 350 ye takacaklardı...
    şuan 35 diyolar
  • ben hem otomatik hem dizeli gördüm .en full olandı.46 milyardı.privilege versiyonu........
  • az önce megane extreme fiyatı aldım dizelini 35.850 fiyat verdiler.100 hp expression ise 38450 dediler.sizce nasıl uçukmu fiyatlar?yılbaşından önce 33500 fiyat veriyorlardı.ne değişti 2 ayda bilmemki?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.