Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1325. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.028
Cevap
139
Favori
3.054.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13231324132513261327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Megane 2 aracım sorunsuzca 4 kapı kumandadan kilitleniyor. ancak açmak istediğimde bazen sürücü kapısı açılmıyor. sağ ön kapıdan içeri girerek sürücü kapısını içeriden açmak zorunda kalıyorum. her zaman yapmasa da çoğunlukla durum bu. acaba düzelmesi yada sorun hakkında bilginiz var mı. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: H-a-d-i

mrb değerli üyeler.

Megane 2 aracım sorunsuzca 4 kapı kumandadan kilitleniyor. ancak açmak istediğimde bazen sürücü kapısı açılmıyor. sağ ön kapıdan içeri girerek sürücü kapısını içeriden açmak zorunda kalıyorum. her zaman yapmasa da çoğunlukla durum bu. acaba düzelmesi yada sorun hakkında bilginiz var mı. teşekkürler

Kapı kilit mekanizması bozulmuş gibi görünüyor anlattığına bakılırsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karamandalina kullanıcısına yanıt
    Egr iptalinde yakıt artmaz. Ancak egr olan araçta dolunca aracın çekişi düşer ve daha çok gaza basmak zorunda kalırsınız, bu da yakıtı arttırır. Egr iptal edilince de emisyon değerleri artar, bunun da şimdilik resmiyette bir sakıncası yok.

• Tahminimce sürücü kapısının kilidinin hareketinde bir sorun var. Benim de yazın bagajda oluyordu arada bir. Kilidi bir gösterin, önemli bir sorun değildir muhtemelen. Yağlama ya da benzeri basit bir şeydir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defkhan3459 -- 3 Şubat 2018; 23:45:24 >
  • peki . çok teşekkür ediyorum..
  • Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: obyzr

Egr iptalinde yakıt artmaz. Ancak egr olan araçta dolunca aracın çekişi düşer ve daha çok gaza basmak zorunda kalırsınız, bu da yakıtı arttırır. Egr iptal edilince de emisyon değerleri artar, bunun da şimdilik resmiyette bir sakıncası yok.

Peki otalama hız kaçta sizin?

20.7 km/h

• quote:

Orijinalden alıntı: obyzr

20.7 km/h

Bendeki de 16.8. Yakıt ortalamasıda 6.8 oldu biraz otobana çıktım. Demek ki güzergahtan. Birde çelik jant var 16 lık.

Hepsinin etkisi var evet.

• arkadaşlar, aracımın ön camı çatlak, yakın zamanda muayenemiz var. muayeneden kalma ihtimaline karşı ön camı değiştirmek istiyorum.

marka, orjinallik veya çıkma cam hususlarında önerileriniz nedir?
    hatta çözüm noktasında yardımcı olacak arkadaşlar aranmaktadır...
  • Megane 2 orjinal jant boyama işlemleri.
    kendisi yapmak isteyen arkadaşlara yol göstermesini ve ilham vermesini umut ediyorum.

JANTIN İLK HALLERİ:
     MEGANE II BÖLÜMÜ

JANTIN İLK HALLERİ:
     MEGANE II BÖLÜMÜ

1200 SU ZIMPARASI İLE ZIMPARALANIP, SONRASINDA 30CM MESAFEDEN ASTAR ATILMIŞ HALİ
     MEGANE II BÖLÜMÜ

30CM MESAFEDEN ASTAR ATILDIKTAN SONRA TEKRAR 1200 İLE ZIMPARALANMIŞ HALİ
     MEGANE II BÖLÜMÜ

20CM MESAFEDEN 2 KAT ASTAR ATILMIŞ HALİ
     MEGANE II BÖLÜMÜ

İLK KAT BOYANMIŞ HALİ
     MEGANE II BÖLÜMÜ

2.KAT BOYADAN SONRAKİ SON HALİ
     MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hderelli18 -- 15 Şubat 2018; 17:31:29 >
  • Güzel paylaşım teşekkürler

• Bu emniyet kemerleri ile başım dertte geri toplamiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    Benimkide ayni renonun dandik malzeme sevdasi..

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Bu emniyet kemerleri ile başım dertte geri toplamiyor.

Çözüm silikon sprey. Emniyet kemerini komple çek, o spreyi üzerine sıka sıka geri bırak. Emniyet kemerinin her iki yüzeyine de bunu yap. En son bi kaç kere çek bırak. Sorun çözülecektir inşallah. Bu birçok arabada oluyor, emniyet kemerleri zamanla sertleşebiliyor, silikon sprey de ona eski yumuşaklığını geri verince sorun çözülmüş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: delimatrock

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Bu emniyet kemerleri ile başım dertte geri toplamiyor.

Çözüm silikon sprey. Emniyet kemerini komple çek, o spreyi üzerine sıka sıka geri bırak. Emniyet kemerinin her iki yüzeyine de bunu yap. En son bi kaç kere çek bırak. Sorun çözülecektir inşallah. Bu birçok arabada oluyor, emniyet kemerleri zamanla sertleşebiliyor, silikon sprey de ona eski yumuşaklığını geri verince sorun çözülmüş oluyor.

Daha önce denemistim pek verim anlamamıştım. Bir daha deneyelim.

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Spreyi sıkarken biraz bol kullan, benim tüm sıktığım emniyet kemerleri pamuk gibi oldu, anında geri toplanıyor. 2-3 yılda bi tekrarlamak gerek bu işlemi. Bir de marka önemli, iyi markaların ürününü kullanmak lazım. Ben genelde tunap marka kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: delimatrock

Spreyi sıkarken biraz bol kullan, benim tüm sıktığım emniyet kemerleri pamuk gibi oldu, anında geri toplanıyor. 2-3 yılda bi tekrarlamak gerek bu işlemi. Bir de marka önemli, iyi markaların ürününü kullanmak lazım. Ben genelde tunap marka kullanıyorum.

Ok sağol deneyeyim sonucu yazarım.

• Direksiyon kutusunu tamirmi ettirsem yoksa değiştirsem mi fikri olan var mı? Boşluk yok sadece takır tukur gidiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamandalina -- 22 Şubat 2018; 11:57:20 >
  • 
Sayfa: önceki 13231324132513261327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.