Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.028
Cevap
139
Favori
3.055.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13051306130713081309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen Megane bu Halo ile düz şehirlere göre devri yüksek kullanmak ta çözüm ama işin bi diğer tarafı Megane i yüksek vites te o devre getirene kadar zaten mutlaka bi araç çıkıyor bişi oluyor hız kesiyorsunuz açıklaman baya bi aydınlatıcı oldu ben alırken tork a bakmamistim hata yaptığımı anlıyorum en önemlisi aslında tork gücü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Myigitt kullanıcısına yanıt
    Örneğin 5. viteste yokuş çıkmaya başladınız. Araçta yavaşlamaya başladı. 2000 devire inince 4. vitese düşürüp devam edin, gaza biraz daha yuklenin. Rahatça trafiği tehlikeye atmadan gidersiniz.

• Hata olarak görmeyin. Hala C sınıfında 1.4 atmosferik motorlu araçlar sıfır olarak satılıyor. Sadece doğru kullanmak gerekiyor.
  • Aynen öyle yapmak gerekiyor ben önceden farketmedigim için acaba dedim tekerlek de falan bi sıkıntı mi var sıkışma mi oluyor da böyle oluyor sormak istedim çünkü bi yakınım in aracı bu tarz bi problem vardı tekerlekleri değişin ce çıktı ortaya sıkışma var teker zor dönüyor dediler

• MaSaFeL M kullanıcısına yanıt
    Tabi ki satılmaya devam eder ben arıza mi acaba diyordum ama tork gücünü hesaba katmamistim bakmamistim dahttp://www.bilgiustam.com/tork-nedir-ne-ise-yarar/ bu yazı baya aydınlatıci oldu benim için

• Peki benim Marş dişli si degismesi gerekiyor 200 lira fiyat verdi birisi avrupa yakasında daha düşugunu bulabilir miyim var mı bildiginiz

• Faydamız olabildiyse ne mutlu bize.
  • Merhaba 2005 model megan aracımın radyo ve saat dijital göstergesinde sorun var yazıların bir bölümü gözükmüyor. Orayı açıp söketi söküp tekrar taktım fakat düzelmedi. Arada kendiliğinden düzeliyor ama tekrar bozuluyor harfler, rakamlar anlaşılmıyor. Acaba bunun bi çözümü varmıdır.
  • MaSaFeL M kullanıcısına yanıt
    Oldu hocam oldu sagolasin

• Merhabalar 2005 megane hb ön farların biri yanmıyor usta xenon far olduğu için pahalı patlar dedi.Benimde acelem olduğu için dün taktırmadım. maliyet ne kadardır acaba. Yan sanayi 190 orjinal 250 dedi parçaya. Sorum şu far cinsi tam olarak nedir?Kitapçıkta yazmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimatrock

Arkadaşlar sağ ön kısa farım yanmıyordu, bugün söküp baktım. Ampül patlamış, yenisini alıp taktım fakat yine yanmadı. Sizce sorun ne olabilir?

Sorun çözüldü. Oto elektrik ustasına götürdüm. Yeni ampulü takarken far açık olduğu için sigorta atmış. Atan sigortayı değiştirdi, 30 tl aldı. Sigortayı söküp takmak zor ama 30 tl de fazla gibi geldi.

• Bugün Pendik'ten Bahçelievler'e gitmek için yola çıktım. Kartal'a gelmeden araçta arıza işareti yandı (stop değil de anahtar olan sarı işaret) ve "enjektörleri kontrol ettir" yazısı çıktı. Ardından araç sonuna kadar gaza basmama rağmen çok yavaş hızlandı çekiş çok düştü. Bende döndüm, Pendik sanayiye girdim. Usta geçici olabilir, stop ettir, çalıştır dedi. Yaptım ve dediği gibi arıza gitti. Arabanın çekişi de düzeldi. Acelemiz vardı, sormayı düşünmedik. Sizce nedeni nedir, anlık pis yakıt geldiğinden mi olmuştur?

• Merhaba , Megane 2 sedan aracımın ön amortisörlerini değiştirmem gerekiyor. Mais mi tavsiye edersiniz Monroe mi ?

• Aracın gazlı mi hocam bende tam aynı soruyu yazacaktım form a bende de aynısı oldu pazar bi bindim arabaya ilk farketmedim enjektör yazısını anahtar falan yanmadan sadece enjektör tak tak diye ses geliyordu arabadan benzine çevirin ce kesildi olmadı bi daha ama araba rolenti de iken sallanmaya başladı ki benim araba ne ses çıkarır ne sallanır di şimdi ikisi de oldu

Dizel araç, bugün ustaya gösterdim. Bilgisayara bağladik, turbo valfi arızası verdi. Turbo zamanla tıkandığı için olur dedi. Valf ve egr temizlenecek, akşama alacağım.

• Kaç para sıkışmış arasına peki ne kadar a yaptı

Henüz bir fiyat almadım ama tanıdık. Kazık atacağını sanmıyorum

• O zaman kısmet e kalmış tanıdık olsa da ucundan biraz dokunduruyorlar ben daha göstermedim ama bakalım ne çıkacak batıma

Bakalım hayırlısı

• Arkadaşlar megane 2 hb 2005 dynamique araç var.

Lpgde bazen ariza lambasi yakiyor ve lamba yandığında cekiş düşüyor tekler gibi çalışıyor.

Bu akşam yola ciktim otomatik farlarim yandi gittim fakat dönüşte ne kisa farlari ne sisleri yakamadim.Mecbur uzunlari yakarak geldim.

• 
Sayfa: önceki 13051306130713081309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.