Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
27.028
Cevap
139
Favori
3.055.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bunu bende merak ettim bak.
  • Arkadaslsr megane 2 hb 1.6 aracimi kullamirken arada elektronik ariza var uyarisi veriyo sonraki gun siliyo kendi kendine 2 hafta sonra veya ayda 1 telrar veriyo falan nedir bu çözemedim aku basliklarona baktım kurcaladim ama bunun bi çözüm u varmidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    Orjinal boyayı komple sökmüş ama dediğim gibi 7 yıl uzun bir süre folyo kaplama yaparken araştırın iyice sonradan sıkıntı yaşamayın
  • Arkadaşlar aracım 1~2 gün bekleyince veya uzun yoldan gelince havada sicaksa böyle çalışıyor. Usta benzin pompası dedi ama.
    Bu arada araç yeni bakımdan çıktı boğaz kelebeği temizlendi contalari değişti.
    https://youtu.be/oJbrD_sZEuE

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bende 2004 model meg2 var 1.6 benzin+lpgli. Aracin klima performansi rezalet benzinde de lpgde de durum ayni. Hele birde yolda giderken durunca klima bildiginiz ilik uflemeye basliyor bir de . Bakimlari filitresi gazi vs hepsi yapildi . Meg2lerin hepsimi ayni ?

• Black Raven kullanıcısına yanıt
    bende 2007 vardı dızel cok ıyıydı hatta uzun yolda fan hızı kademe 1 de yetıyordu senın sıstemde bır sorun olmalı suan megane 3 var onunda performansı gayet ıyı
  • quote:

Orijinalden alıntı: scada

bende 2007 vardı dızel cok ıyıydı hatta uzun yolda fan hızı kademe 1 de yetıyordu senın sıstemde bır sorun olmalı suan megane 3 var onunda performansı gayet ıyı

Bende de 2007 dizel megane var ama şehir içinde 3. kademeye getirmeyince klima yetmiyor. Örneğin geçenlerde dış sıcaklık 30 derece iken aracın kliması 2. kademede yetmedi, 3'e getirince ancak yetti(3. kademede fan sesi çok kafa ütülüyor). Uzun yolda 2 kademe yeterli olabiliyor fakat 1 seviye pek yetmiyor. Yani kısacası klimadan ben de pek memnun değilim.

Not: Aracımın klima sistemi bakımlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

Arkadaslar bende 2004 model meg2 var 1.6 benzin+lpgli. Aracin klima performansi rezalet benzinde de lpgde de durum ayni. Hele birde yolda giderken durunca klima bildiginiz ilik uflemeye basliyor bir de . Bakimlari filitresi gazi vs hepsi yapildi . Meg2lerin hepsimi ayni ?

Bendede aynı sorun var 2004 1.6 otomatik😢

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klima ilk yıllarda 1. kademede bile fazla gelirken zaman geçtikçe üst kademeler bile yetmemeye başlamıştı. Farklı ustalar ısrarla gazdan olmadığını, gazdan olsaydı klimanın hiç soğutmayacağını söylemişlerdi. Satmasaydım klima kompresörünü değiştirecektim.
  • Megane 2'lerde klima yetersiz maalesef.

• Privilege modelinde kararan direksiyon simidi ve koltuk derisini özellikle sürücü koltuğu kapı tarafını ne ile boyayabilirim internetten alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • renault megane 2 sw kasa 2008 model privilege 1.6 16valf aracımın orjinal parca markalarını nasıl ögrenebilirim bilgisi olan varmıdır örneğin orjinal tiriger markası nedir bu aracın
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahTR

renault megane 2 sw kasa 2008 model privilege 1.6 16valf aracımın orjinal parca markalarını nasıl ögrenebilirim bilgisi olan varmıdır örneğin orjinal tiriger markası nedir bu aracın

Kolay kolay bilen çıkmaz diye tahmin ediyorum, Renault um sitesinden sorun, hemen cevaplıyorlar.

• Arkadaşlar 1.5 dci aracımız rolantide tırlamaya benzer gürültülü bir ses çıkarıyor. Gaza hafif dokununca ya da seyir halindeyken bir sorun yok, aracın çekişinde ya da gidişinde bir problem yok. Ancak durduğu yerde boşta beklerken bu sesi çıkarıyor. Sorunun ne olduğunu bilen, başına böyle birşey gelen var mı?

• orjınal trıger setı dayco
  • Klimana gaz bastir dostum bu benim 2. Megane 2 im ikisindede klimada sorun yok gayet iyi sogutuyor

• Bugün sanrufun pabuçlarini degistirdim degistirmek isterseniz en basit yontem komple sokun cok basit alttan 4 vida tutuyor kolay sokuluyor video cekemedim tek basima yaptigim icin youtube daki videolardaki gibi yapmaya calistim elim bir türlü sanrufun altina girmedi bende soktum komple toplamda 20 dk mi aldi pabuç degistirmek simdi gayet stabil calisiyor .

• merhaba arkadaşlar megane 2 aracımın yol bilgisayarı sürekli bakım zamanı yaklaştı diyo bunu silmenin ya da resetlemenin bir yolu var mı?
  • Bakim zamanini km cinsinden gosteren yere gel ve tusa devamli bas tekrardan bakim yapilmis gibi sifirlayacak

• iyi akşamlar
    megane 2 ön kapıları için 16 cm hoparlör uyar mı?
    Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.