Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.028
Cevap
139
Favori
3.055.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2008 model megane 2 aracım suan 190.000kmde haftada 2 3 kere enjektör sistemini kontrol ettir uyarısı veriyordu bende bilgisayara bağlattım sorunun turbo elektrovanası (80 beygirlerde yoktur) olduğunu tespit ettik serviste 256 tl olan turbo elektrovanasını dışardan 200tl ye aldım renault bu sorundan dolayı referans numarası ve parça değişikliğine gitmiş fluancenin elektrovanasıyla güncellemiş şuan sıkıntı yok çekiş iyi herhangi bir arıza vs söz konusu değil 2 tanede ısıtma bujisi alacam mais marka servis 55 tl dedi onuda otoerdem.com da 35 tl ye buldum
  • buraktugra kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam 2008 model aracım 2009 dan beri bende yıl 2017 bir kere dahi yıkatmadım
  • delimatrock kullanıcısına yanıt
    hocam şu ürünü buldum kargo ücretsiz şekilde

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/renault-aux-kablosu-260120036
  • quote:

Orijinalden alıntı: shkoksal

Selamlar. Megane 2 exp plus aracımda enjeksiyon arızası yazısı devam ediyor. Olumsuz bir yanını görmedim ama ara sıra çıkıyor. Düşük devirde yüksek viteste gittiğimde özellikle...

Başka bir sorun ise sol arka camı indirdiğimde veya kaldırdığında kademeli (açılıp duruyor ardından tekrar düğmeye basıyorum) şekilde inip kalkıyor. Çözümü nedir?

hocam turbo elektrovanası 200 tl masrafı var
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    yağ önerim 5/40 ayrıca orjinal parça istiyorsan [link=otoerdem.com][/link] öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafagorhan -- 16 Ocak 2017; 23:25:31 >
  • mustafagorhan kullanıcısına yanıt
    Evet abicim ürün bu, alıp direk kullanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yarin kismetse baski balata sanziman alt bakim felan yaptirmayi planliyorum. Eger firsatim olursa foto cekebilirsem size de gonderirim yapilan isleri ve cikan masraflari kalem kalem yazacagim

Bölge neresiydi ? Bende önümüzdeki ay aynı bakımları yaptırmayı düşünüyorum. Takipteyim.
  • mustafagorhan kullanıcısına yanıt
    Ne alaka hocam, ayrıca o parça arızalanınca ne tür belirtiler gösterir? Ben turboda bir verimsizlik hissetmedim..

• dd2dl5 kullanıcısına yanıt
    Bucadayim kardesim. Karabaglar sanayide yaptiracagim. Bugun gittim konustum. Yarin sabahtan kismetse basliyoruz islemlere. Gerci ben yazacagim herseyi dedigim gibi kalem kalem. Yine sen yaotiracagin sira da beni bulursan daha detayli irtibata da geceriz.

• Yani izmir :))

• Arkadaslar araba bitti arabayi cikardik. Yapilan islemleri ve fiyatlarini yaziyorum komple

Debriyaj seti :240 tl

Debriyaj rulmani: 160tl

Sanziman yagi: 75 tl

On disk tornaya verdik:30 tl

On balatalar : 70 tl

4 adet buji: 70 tl

Hava filtresi: 20 tl

Balata spreyi:10 tl

Volan tornaya verdik : 50 tl

Adaptasyon :50 tl

Arka frenler komple degisti sag sol: 400 tl

Motor V kayisi: 35 tl

Benzin: 20 tl

Bogaz kelebegi temizlendi. Ucret vermedim.

300 tl iscilik verdim sadece.

• shkoksal kullanıcısına yanıt
    Hocam kesin olmayabilir ama o parcadan. En azindan benmki oyleydi sende pcye baglatmadan bisey anlamazsib baglat zaten hafizaya almistir o hatayi

Yani toplamda 1500 TL gibi bir fiyat verdiniz doğru mudur ? Hocam fiyatlar nasıl sence bende bakıma bırakacağım aracı ona göre kıyaslama yapacağım.
  • dd2dl5 kullanıcısına yanıt
    Vallahi bana yuksek gelmedi. Ki tek bir yerden fiyat almadik 2-3 yerden aldik fiyati en fazla malzeme parasinda 10 tl eksik 10 fazla yani. Dedigin gibi 1500 civari oluyor.ama cok 50 100 tl bakma birde temiz iscilik varsa 50 fazla veririm.

• Arkadaşlar selam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.soylu.17 -- 11 Şubat 2017; 16:6:14 >
  • a.soylu.17 kullanıcısına yanıt
    5.vites dişlisi ve senkromeç değişecek gibi görünüyor.

• O senkromeç denilen şey ufacık bir tel parçası ama etkisi büyük ve tamiri için şanzıman iniyor :(
  • Günahı nedir peki bunun üstadlar

• 
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.