Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
27.028
Cevap
139
Favori
3.055.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12701271127212731274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydinozsoy

quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

quote:

Orijinalden alıntı: useru

Teyp üzerinde Tunerlist yazıyorsa AUX modu yoktur.

Teşekkürler hocam cevap için benim teyp de yokmuş aux modu.

İstanbuldaysaniz ben size aux modunu yapabilirim. Kasetcalarli veya cd li farketmez. Benim teybimde kasetcalarli ve sorunsuz kullanıyorum. Hatta bluetooth dongle alıp telefonlarla kablosuz iletişim bile kurabiliyorum.

İstanbul dışındayım kardeşim. Burada iki farkla yerle görüştüm olmayacağını söylediler. Cihaz da aux modu yazılımsal olarak görünmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S.a Arkadaslar 2007 Model Megan 2 aldik Araci almadan önce satici dinamik model old. Söylemisti lakin Araci Tramerden sorguladigimizda Authentique Model oldugu gördük ayrıca önceki sigortasından da baktim orda da Authentique yaziyor fiyatta anlastik velhasil araci aldik Acaba Arac dinamik model olup yanlış yazilma olabilir mi ya da aracin herhangi bir yerinde yazar mi hangi model olduğu

• mavihisar42 kullanıcısına yanıt
    4 cam otomatik mi? Önde ve arkada dirsek dayama var mı?

• aydinozsoy kullanıcısına yanıt
    Bluetooth dongle dediğin nasıl bişey acaba? İnternette satılan bir sayfa varsa linkini atabilir misin?

• 2007'lerde zaten Dynamic yok. Donanımlar sırayla Authentique, Expression, Privilage.
  • delimatrock kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 4 cam otomatik dijital klimada var yalniz sorgulayinca authentique cikiyor aracin herhangi bir yerinde yazar mi acaba kafam karıştı
  • useru U kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Aigortalari kontrol ettirdik. Hatta direksiyon panelini acip elektrik gelip gelmedigibe bakti usta. Elektrik geluyor direksiyon kutusu degisecek dedi. Arabayi garaja attim. Param olunca yaptiracam. Cok pahali bi masrafi var.

• MaSaFeL M kullanıcısına yanıt
    4 cam otomatik dijital klimada var kayitlarda authentique yazoyor bunun haricinde aracin herhangi bir yerinde yazar mi hocam

• Ben hiç benim arabanın herhangi bir yerinde Expression yazdığını görmedim.

Kadranlar siyah beyaz mı, koltuklar siyah mı, tampon ve kapılardaki koruma çıtaları siyah mı? Değilse Authentique değildir. Sizin durum biraz ruhsata yanlış yazılmışa benziyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aydinozsoy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: useru

Teyp üzerinde Tunerlist yazıyorsa AUX modu yoktur.

Teşekkürler hocam cevap için benim teyp de yokmuş aux modu.

İstanbuldaysaniz ben size aux modunu yapabilirim. Kasetcalarli veya cd li farketmez. Benim teybimde kasetcalarli ve sorunsuz kullanıyorum. Hatta bluetooth dongle alıp telefonlarla kablosuz iletişim bile kurabiliyorum.

İstanbul dışındayım kardeşim. Burada iki farkla yerle görüştüm olmayacağını söylediler. Cihaz da aux modu yazılımsal olarak görünmüyor.

Teyp çalar ise boş kaset koyup yapabilirsiniz. Kesinlikle oluyor, olmuyor diyenlere bakmayın.

Linki lütfen inceleyin.

https://forum.donanimhaber.com/megane-ii-bolumu--6890275-829#6890275

• quote:

Orijinalden alıntı: delimatrock

Bluetooth dongle dediğin nasıl bişey acaba? İnternette satılan bir sayfa varsa linkini atabilir misin?

Merhaba,

http://m.n11.com/samsung-lg-iphone-bluetooth-aux-arac-kiti-P90701846

O araç authentique olamaz. Ya expression, ya da privilege(Dynamic 2006 ve öncesinde vardı). Direksiyon ve vites kolu deri kaplı ise privilege, değilse expressiondur. Kayıtlara da yanlış geçirmiş olabilirler.

• aydinozsoy kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, çok teşekkür ederim cevabınız için. Bu cihazı aux girişine takınca telefonda görüşme yaparken gelen ses aracın hoparlöründen geliyor, bizim sesimiz de aletin mikrofonundan gidiyor diye anladım, doğru mu anlamışım?

• Ilginiz icin tsk ederim Onceki satislarda Muhtemelen Aracı kaydederken bi yanlislik yapilmis bunu Trafikten mi duzeltmemiz gerekiyor

Aynen öyle, ilçe trafik şubesinden halledebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: delimatrock

Merhabalar, çok teşekkür ederim cevabınız için. Bu cihazı aux girişine takınca telefonda görüşme yaparken gelen ses aracın hoparlöründen geliyor, bizim sesimiz de aletin mikrofonundan gidiyor diye anladım, doğru mu anlamışım?

Aynen. Eller serbest.

• naczet24 N kullanıcısına yanıt
    merhaba bende baglanti yaptim fakat eksi kablosuyla ilgili bir problem var. sase kablosunu lehimliyorum ama telefonu bagladigim da kulaklik takili gibi gormuyor. sase kablosunun lehimini actim. tekrar telefona bagladigim zaman calisiyor, sase kablosunu elimle degdirince ses netlesiyor. ama sarki degisimi yaptigimda sase kablosunu cekiyorum tekrar degdiriyorum o sekilde calisiyor. baglanti yerinin fotografini da cekip atiyorum nasil bi cozum bulabiliriz acaba? 2005 tuner list kadetcalar benim ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar bisey buldum suan farkettim. teyp acikken telefonda muzik uygulamasini kapatinca kulaklik cikariyor gibi gosteriyor. muzik uygulamasini kapatinca teybide kapattim. teybi kapatinca kulaklik takili gibi goruyor hemen. suan 3 uncu sarkiyi dinliyorum cizirtisiz bir sekilde aktif devam ediyorum. bu isi yapan arkadsslar sayesinde kaset ve sadece radyodan kurtuldum. paylasimlarini esirgemeyen herkese tesekkurler.

megane 2 2005

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sa arkadaslar aracimi alali 1 yil oldu on farlar aldigimdan berli cok solukmu diyim sararmismi diyim bilemedim yani soluk kisacasi bu konuyla alakali videolar izledim denedim falan ama ise yaradigini soyleyemem far temizligi yapan yerler var distan pasta falan yapiyorlar goturecegim fakat farlara yakindan baktigimda sanki icten kirliymis gibi geliyo kisacasi demek istedigim bu farlarin icini temizleme sandimiz varmi varsa nasil amlstirsaniz sevinirim tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bildiginiz uzere farlar cam degil. sert plastik veya mika olarak nitelendirebilecegimiz bir yapida. bundan dolayi gunes gibi dis etkenler sarartiyor fari. bildigim kadariyla 50 tl ye felan temizliyorlar. ben de de ayni problem olusmustu adamlar hallediyolar. emin ol ki fabrika cikisi gibi oluyor. icten olsa olsa toz felan olur oda kirik catlak yoksa cok uzun vadede ortaya cikar

• 
Sayfa: önceki 12701271127212731274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.