Şimdi Ara

MEGANE II 1.4 AUTHENTIQUE SAHİPLERİ BURAYA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
3
Favori
81.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: red_power

@kameran dostum ben senden haber bekliyorum.Kolçak için bende senin verdiğin kadar bütçe ayırabilirim.Sen yeterki bana haber ver.Olmazsada denk gelemezsede canın sağolsun düşünmem bile yeter

kesin söz vermiyorum ama yeni cıkmacılar tanıdım benim verdigimle 3 asagı beş yukarı olur zaten sen pazarlık yaparssın dur san bi mail adresi vericem bi sorsana sen ordan bakalım fiyat ne diyeceklerrrr ama pazarlık yapm ilk once fiyat veri yolar sende sukahttp://onurlar@otohurdaci.comdar vere bilirim sizin için uygunmu felande

• quote:

Orjinalden alıntı: kameraman1

quote:

@kameran dostum ben senden haber bekliyorum.Kolçak için bende senin verdiğin kadar bütçe ayırabilirim.Sen yeterki bana haber ver.Olmazsada denk gelemezsede canın sağolsun düşünmem bile yeter

kesin söz vermiyorum ama yeni cıkmacılar tanıdım benim verdigimle 3 asagı beş yukarı olur zaten sen pazarlık yaparssın dur san bi mail adresi vericem bi sorsana sen ordan bakalım fiyat ne diyeceklerrrr ama pazarlık yapm ilk once fiyat veri yolar sende sukahttp://onurlar@otohurdaci.comdar vere bilirim sizin için uygunmu felande

Mail attım dediğin gibi sadece fiyat sordum.Bakalım ne cevap verecekler haberdar ederim

• aga megane 1.4 yerinden kalkmıyo gitmeyen arabaya jant taksan ne olacak orjinali iidir
  • quote:

quote:

quote:

Mail attım dediğin gibi sadece fiyat sordum.Bakalım ne cevap verecekler haberdar ederim

Mail e cevap geldi şu anda ellerinde yokmuş,olduğu zamanda haber vereceklermiş.Gelişmeleri haberdar ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mail e cevap geldi şu anda ellerinde yokmuş,olduğu zamanda haber vereceklermiş.Gelişmeleri haberdar ederim.

peki fiyat sordunmuuuuuuuu:?

• quote:

Orjinalden alıntı: turkun oglu

aga megane 1.4 yerinden kalkmıyo gitmeyen arabaya jant taksan ne olacak orjinali iidir

vallaha benim arabanın performansından bi sorunumyokkkbır cok arabadan seri ve hızlı 1.4 98 beygir golf 1.6 102 beygır gerisini sen dusun bızım 1.4 yok kasa kaldırmıyo felan dıyolar YALAN SOYLUYOLAR ARKAASIMMMM
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkun oglu

aga megane 1.4 yerinden kalkmıyo gitmeyen arabaya jant taksan ne olacak orjinali iidir

vallaha benim arabanın performansından bi sorunumyokkkbır cok arabadan seri ve hızlı 1.4 98 beygir golf 1.6 102 beygır gerisini sen dusun bızım 1.4 yok kasa kaldırmıyo felan dıyolar YALAN SOYLUYOLAR ARKAASIMMMM
  • Fiyat sordum ama ellerinde olmadığı için fiyat vermediler
  • Arkadaşlar bu ay araba alıcam iki alternatif arasında kaldım bana yardımcı olursanız sevinirim.

Ya Peugeot 206 (2005 model) HDI dizel araç alıcam yada Megan2 1.4 (2005 model) motor alıcam. ikiside yaklaşık aynı fiyat.

Ayda yaklaşık 1.000 km yapıcam. Dizel 206 daha tasarruflu olucak diğer yandan Megan bir üst sınıf araba ve daha güvenli sanki.

sizce hangisine karar vermeliyim. Özellikle Megan2 1.4 kullanan arkadaşlar nekadar yakıt tükettiklerini söylerlerse ve 1.4 motorun arabaya yetip yetmediği hakkında bilgi verirlerse çok sevinirim (fabrika verisi şehir içi 100 km. de 9.1 lt.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: esadikoglu3

Arkadaşlar bu ay araba alıcam iki alternatif arasında kaldım bana yardımcı olursanız sevinirim.

Ya Peugeot 206 (2005 model) HDI dizel araç alıcam yada Megan2 1.4 (2005 model) motor alıcam. ikiside yaklaşık aynı fiyat.

Ayda yaklaşık 1.000 km yapıcam. Dizel 206 daha tasarruflu olucak diğer yandan Megan bir üst sınıf araba ve daha güvenli sanki.

sizce hangisine karar vermeliyim. Özellikle Megan2 1.4 kullanan arkadaşlar nekadar yakıt tükettiklerini söylerlerse ve 1.4 motorun arabaya yetip yetmediği hakkında bilgi verirlerse çok sevinirim (fabrika verisi şehir içi 100 km. de 9.1 lt.)

Bende 1.4 kullanıcısıyım,ayda 1000km gibi bir yol yapacaksan dizel alman daha mantıklı geliyor bana.Son karar senin tabiki.Ama megane II aut dizellerinde uygun fiyatta ve km de olanları var bence araştır.Hem üst sınıfa binersin hemde dizel araç binersin

• ben arbanın nekadar yaktıgını degil ama moturun yetip yetmedigi hakkında bişe söylemek istiyorum arabanın motoru gayet yeterli 1.4 16 valf 98 beygir golf 1.6 102 beygir gerisini sen kıyasla .... bide ayda 1000 ve üzeri yapacaksan bencede kesinlikle mazorlu al red power arkadasımında dedigi gibi megane dizel leri uygun bence onlarada bakkk
  • tekrar söylüyorum motor 1.4 yetmez diyenler focus 1.6 100 bg vectra 1.6 105 bg fsi olmayan wolswagenler 102 beygir ee bizim araba 98 beygir daha ne olacak....
  • Arkadaşlar öncelikle cevaplar için çok teşekkürler. Birde yakıt tüketimi ile ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim. 100 km de şehir içi 9.1 lt. demiş fabrika verisi ama gerçekte nekadar yakıyor acaba ???
  • yakında lastiklerimi değiştirecemde acaba değidiğiniz gibi alaşım jantlar daha hafifse bende hem lastik hemde jantları değiştirsem nasıl olur...ama mutlaka 16 inç olmalı fakat hangi ölçülerde 16 inç yanak ve taban olarak ne olmalı en yakın 195/65/15'e ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profesör pato -- 7 Şubat 2008; 17:24:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: esadikoglu3

Arkadaşlar öncelikle cevaplar için çok teşekkürler. Birde yakıt tüketimi ile ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim. 100 km de şehir içi 9.1 lt. demiş fabrika verisi ama gerçekte nekadar yakıyor acaba ???

megane 2 bölümünde cevapladım ama bide burda yazayım çok sıkışık olmayan trafikte 7.9lt/100 km yazıyo yol bilgisayarında..
  • eee arkadaşlar koca formda bu kadarmıyyyızzz yanniiiiii
  • ya üstadlar eyer 1.4 kullanıcıları bu kadar azmı anlamadım ben napayım kapatayımmı bu konuyu fazlalık yapmasın ozamannn......
  • quote:

MEGANE II 1.4 AUTHENTIQUE SAHİPLERİ BURAYA
    ARKADAŞLAR BU JANT TARZINDA MEGANE II UYAN VARMIDIR BİLEN DUYAN VARMI

bu tarz bi jant istiyorum ben fiyat 225 ytl imiş adet fiyatı tabii ama cıkma buna yakın bişe bulursam dah iyi olur tabiiiii naapcam bilmiyorumm ??
  • jant hoş duruyo..
  • jant guzel ama kendi pahalı 225 ytl ben 250 ytl ye normal jantlarından buldum alıcam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.