Şimdi Ara

Megane: Efsane mi Naylon mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Megane: Efsane mi Naylon mu ?

(En Son Oy Tarihi: 3.7.2019)
Giriş
  • Daha önce konuyu açmış ve SWOT analizi yaparak avantaj ve dezavantajlarını marka fanatikliği yapmadan tarafsız, bağımsız, açık ve net biçimde belirtmiştik.
    Fakat forum yöneticilerinin tavrı nedeniyle konu "Motorlu Araçlar Konu Dışı" pozisyonuna alınmıştır.

Gerçek temeller üzerine oturtulmuş sağlam argümanlara dayanan, dayanak, gerekçe ve kaynaklarının belirtildiği sağlam ve sert eleştirilerin hiçbir hakaret içermemesine rağmen forum yöneticileri tarafından baltalandığını gördük.

Megane IV:
    A. Efsane
    B. Naylon

Seçmini yap...

Yorumlarınızı "Motorlu Araçlar Konu Dışı" pozisyonunda Megane: "Efsane mi Naylon mu ?" konusuna beklerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunharca Eleştiri -- 10 Nisan 2019; 11:21:27 >

• Bilerek 3. seçenek koymadım.

Kendinize en yakın olanı işaretleyin.
  • naylon gibi aşağılayıcı ifadeler ile bir markayı yeren başlıklar açmak yasaktır,

bkz. Otomobil bölümü kuralları md 10.

Başlığı ve içeriği uygun ve güzel bir dille açmmanız halinde başlığın kilidi kaldırılacaktır.
  • Arabayı bilmem de bence sen naylonsun.

Dün otomobil genelde üstteki konuların %90 ında son mesajı atan sen görünüyordun.
  • @Moueson söz sende üstad... ben sadece yorumları okumaya geldim.
  • Diyecek bir şey bulamıyorum hadi dün bir hata yaptında aşağılayıcı bir konu açtın şimdi ne diye yeniden konu açıyorsun arkadaş! Megane hoşuna gider gitmez , sana göre tenekedir başkasına göre değildir bunlar öznel konulardır kişinin araçtan ne beklediğine göre değişir. Dün biraz konuyu şakaya aldım ama artık yetti senin bu aşağılayıcı başlıkların. İnsanların kullandıgı araçları sen ne hakla aşağılayabilirsin biraz saygı yahu!!!
    @anyhill şunun kellesini uçurun artık !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane değil
    Naylon da değil

Renault kaliteli yaptığı bir araba sadece
  • Ne efsane ne naylon sıradan bir c segmenti modeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • champlain C kullanıcısına yanıt
    en iyi diye birşey olsaydı herkez sadece o arabayı alırdı.

Bazıları var ki en iyi gördüğü araba en iyidir herkezde o arabayı almalı dır.
    Aksini Alırsa çöp almış olur.

tez kellesi götürülmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_1

en iyi diye birşey olsaydı herkez sadece o arabayı alırdı.

Bazıları var ki en iyi gördüğü araba en iyidir herkezde o arabayı almalı dır.
    Aksini Alırsa çöp almış olur.

tez kellesi götürülmeli.
    Şu "herkez" kelimesini herkes diye duzeltin gözümü çok tırmaladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. bir seçenek eklenip üç kuruşa 5 köfte olmaz şıkkı da olmalı bence.

Bu iki şıkkın tam ortası var ya hani bu tarz araçların neredeyse tamamı işte o kulvara aittir. çünkü premium olmayan c segmenti araçların üretim amacı ortalama olmaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Diyecek bir şey bulamıyorum hadi dün bir hata yaptında aşağılayıcı bir konu açtın şimdi ne diye yeniden konu açıyorsun arkadaş! Megane hoşuna gider gitmez , sana göre tenekedir başkasına göre değildir bunlar öznel konulardır kişinin araçtan ne beklediğine göre değişir. Dün biraz konuyu şakaya aldım ama artık yetti senin bu aşağılayıcı başlıkların. İnsanların kullandıgı araçları sen ne hakla aşağılayabilirsin biraz saygı yahu!!!
    @anyhill şunun kellesini uçurun artık !
    kusura bakma da yorumu en az sallanacak vatandaş sensin bu forumda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.