Şimdi Ara

MEGANE COUPE---CABRIOLET BÖLÜMÜ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.445
Cevap
19
Favori
262.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki bu sorun benzinle alakalıdır değil mi?
  • muhtemelen
  • peki bu sorun benzinle alakalıdır değil mi?

noldu benzındenmıymıs???
  • benzindeymiş.ancak herkes öyle koyunca çalışmaz sallamak lazım vs dedi.tek marşa aldı çalıştı.birde şu benzin sarfiyatını ölçebilsem çok sevinecem.hala fulleyemedim :D paranın gözü körolsun.
  • al bendende o kadar allahtan ıs ev arası yakın da yurume gıdıyorum arabada parkta yatıyor 7 gun 24 saat .

muayenede bıtıyor nısanda napcam bılmıyorum
  • benimde iş 5 dakka yürüyorum.sokakta bulursam bir yer bırakıyorum.ama arada asıl koyan 5 10 km sokak arasında park yeri aramak.şaka değil gerçek.benim muayene 30 unda bitiyor.herkes korna havalı söktürürler falan diyor.bakalım ne olacak
  • Sabah arabayı parkederken sol ön lastiğin orda bulunan sinyalin oldugu kısım ıcıne goctu.Sinyal kırıldı.Moralim çok bozuldu sabah sabah ya.Bu kolay düzeltilebilirmi acaba?ve boya gerekir mi?Bilmediğimden ve ilk defa basıma geldiğimden soruyorum.Teşekkürler
  • yetkılı servılerde vakum makınası ıle gocen yerı cıkartıyorlar gercı gormek lazım ama bır goster onlar karar verırler cıkartılıp cıkartılamayacagına

gecmıs olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavuzazgin

yetkılı servılerde vakum makınası ıle gocen yerı cıkartıyorlar gercı gormek lazım ama bır goster onlar karar verırler cıkartılıp cıkartılamayacagına

gecmıs olsun

kasko bakıyormu buna?
  • bakar tabı nıye bakmasın ?

aracın boyasına bır sey oldumu?
  • boyasında bırsey yok ama o kısımda yok altında çizik war sürtünmeden dolayı
  • dedıgım gıbı sen bır goster servıse onlar bakarlar ufak bır seyse vakumla cekılır
  • Arkadaşlar Megane Coupe aracımı yurtdışına çıktığım için birkaç aylığına kapalı bir garaja bırakacağım. Özellikle Üsküdar tarafında koymamı tavsiye edeceğiniz ve benzer durumda araçları olan arkadaşların tavsiyeleine ihtiyacım var.. Ayrıca araçla ilgili bırakmadan önce neler yapmalıyım (akü başlarını çıkartmalı mıyım.. vs) bilgi verebilirseniz çok sevineceğim....
  • Lütfen Yardım edin.
    1.sorun malasef 98 model 1,6 megane coupe aracım var. Sorun yaşamaktan sıkıldım artık. Şimdide immobiliser ile ilgili bir sorun yaşıyorum. pili zayıf olan kumandanın pilini değiştirdim artık Aracımın uzaktan kumanda anahtarı kapıları açmıyor. bu araçta kapıları kumandadan açmayınca marş basıyor fakat çalışmıyor ateşlemeyi kesiyor. aracım 2 gündür iş yerimde yatıyor. servisi aradım çekmemiz lazım diyor. BELKİDE BEYİNİ değiştirmemiz gerekebilir diyor oda sanırım 2000 ytl gibi bir rakam galiba. formdada okuduğum üzre bu arıza büyük ihtimal anahtarın kodunun silinmesi anahtar kodunu merkezi kilit butonundan girebiliyormuşuz. fakat bununda nasıl yapıldığını bilmiyorum HAKAN USTA bunun nasıl yapıldığını biliyorsanız anlatabilirmisiniz yada bilen arkadaşlar lütfen yardım edin.
    2.sorum aracın gösterge panelindede ecu ikazı yanıp sönüyor buda aracın kendi kendine korumaya aldığının işaretimidir.

• benim olayı yavuz hatırlar.sol kapı camının inip kalkması için bir elektrikçiye vermiştim.oda beyni silmişti yanlışlıkla.yeni beyin yükleme 300 ytl falandı 150 150 bölüşmüştük öyle hatırlıyorum adamla.çekilmesi kesinlikle gerekli.ama durduk yerdede beyin gitmez gibi geliyor bana
  • jeffrey: aku kutup baslarını cıkartman faydalı olur ama radyo kodu sılınır park olarak saglam bır yere park etmenı tavsıye ederım

serkans:merkezı kılıt butanuınu kullanarak anahtar kodunu gırebılırsın ama once anahtar kodunu bılmen lazım . biliyormusun?

eger bılıyorsan burdan anlatmakla yapabılecegın bır ıs degıl karmasık ve her stop ettıgın zaman bır daha aynı kodu gırmen gerekıyor

aklıma arabaglantı kutusunun ıslanmıs olabılecegı gelıyor aracın ıcıne sol on paspası bır kaldır bakk bakalım ıslaklık varmı veya on gogusten su dök su hızlı bır sekılde asagı akıyormu (yere) ıslaklık varsa veya su yere akmıyorsa muhtemelen ara baglantı kutusu sıgorta kutusu mefta olmus olabılır .

sonuc yetkılı servıs
  • allah yardımcınız olsun
    çok mu sorunlu bu arabalar..........
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker3838

allah yardımcınız olsun
    çok mu sorunlu bu arabalar..........

alakası yok bence sadece ona ıyı bakılmasını ıstıyor
  • bencede sorunlu bir araç değil.yeni alınca insan birkaç şey gözüne batıyor.onlarıda yaptırınca tıkır tıkır.birde mekanik bir şey yani.sorun çıkarmaması düşünülemez ufak tefek.

birde yavuzazgin sana bir sorum olacak.160 170 hızlarda araba sanki biraz yoltutuşundan kaybediyor.hafif bir sallantıyla gidiyor.bu normal herhalde dimi.geçen yol boş diye karşıdan buraya geçerken biraz denemek istedim açıkçası o hızlarda pek güven vermedi yol tutuşu ancak normal dedim içinden 10 yaşında araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: gekren

bencede sorunlu bir araç değil.yeni alınca insan birkaç şey gözüne batıyor.onlarıda yaptırınca tıkır tıkır.birde mekanik bir şey yani.sorun çıkarmaması düşünülemez ufak tefek.

birde yavuzazgin sana bir sorum olacak.160 170 hızlarda araba sanki biraz yoltutuşundan kaybediyor.hafif bir sallantıyla gidiyor.bu normal herhalde dimi.geçen yol boş diye karşıdan buraya geçerken biraz denemek istedim açıkçası o hızlarda pek güven vermedi yol tutuşu ancak normal dedim içinden 10 yaşında araba

yanlıs!! ben bunun cok daha ustune cıkıyorum araba yere dahada yapısıyor (195 50 16 ama lastıkler benım)..
    eger bır salınım sallantı vs varsa lastıklerın balanslarına ve on takıma ıyıce bır baktırmanı onerırım ..inankii 160 170 bu arabalara çerez gibi gelıyor

senınkı 16v dımı????
    degıl ıse eger 8 v ıse onların performansı ve yol tutusları bıraz daha vasat 16v lere gore

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.