Şimdi Ara

MEGANE ALDIK , HATA MI ETTİK ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsan ana babadan orta sınıf gelince kabuğunu kıramıyor,saplantılara,geleneklere sahip olup elit zengin sınıfa adım atamıyor.

Geçen hafta yine o memur zihniyetini kıramayıp,yok servisi ucuz,yok parçası var diye 40 yıllık aynı nakarata uyup 3 yıl sonra her yerinden ses gelecek,konforsuz megane aldık.

Oysaki aynı fiyata avrupai bir opel astra,bir golf alabilir, konfor,motor ,sorunsuzlukla geçen uzun bir ömrümüz olabilirdi.

Lanet olsun, şu aileden gelen basma kalıp değişmeyen fikirlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 18 Şubat 2018; 14:58:12 >

• Allah ömür versin ama Opel ve VW ile de bir ömrün sorunsuzlukla geçmeyeceğine garanti verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski Megane olsa hataydı, ama yenisi için farklı bir tercih demek daha doğru.

Zaten fiyat olarak bir farkları da kalmadı.

• hb alsaydınız bari ne aldınız ? bir de sedan mı aldınız ?
    bir de sizin ki bir şeymi
    ben tam 10 yıl önce yeni evliyken gidip kangoo almıştım , aileden öyle geliyor ya
    eşim kadar kafam çalışmıyormuş o zaman , sorsalar arabadan anlarız
    bir de yeni evliyim ha daha çoluk çocuk yok
    şimdi 1 tane var yanından geçmem , 3 tane olsa düşünmem bile

olur öyle şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werneke -- 18 Şubat 2018; 15:1:33 >
  • Bende mersedes s class alacak parası varken ailesinden dolayı Megane aldı sandım

• quote:

Orijinalden alıntı: LiteraryN

Bende mersedes s class alacak parası varken ailesinden dolayı Megane aldı sandım

ben almadım,ailem aldı ,hemde gitti sedan aldılar.
  • Opelden iyidir megane boşver keyfine bak, sıkılınca değiştirirsin.

• Ah ulan be valla bu zihniyete hastayım hala fransız arabalarını öyle zannediyorlar.
    imzamda bir dünya fransız arabası var hepsini sorunsuz kullandım.
    Hangileri bana sorun çıkardı biliyormusun dostum ? Vw,Fiat bir de imzam da yazmayan Opel Corsa var.
    Fransız motoru öp te başına koy az yakar çok gezersin.
  • Öyle bir anlatmışsınız ki sanki yedek parçası servisi pahalı diye 3.20 alacakken megane almıs gibi😄

Golf olmus astra olmus megane olmus cokta farkeden bisey yok yani bu kadar üzülmeyin.o bahsettiğiniz alman standardı bu arabalarla baslamıyor emin olun 👍🏼

• Renault ile çok büyük olasılıkla daha az sorun yaşarsınız. Bu arada eğer alternatifiniz astra golf falansa fazla bişey kaybetmediniz. Ama benim gibi biraz cesur olup sizin aracınıza verdiğiniz paraya gidip a4 almayı düşünseydiniz o zaman durumunuzu tartışabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Opelden iyidir megane boşver keyfine bak, sıkılınca değiştirirsin.

Hö yavaşssss

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    7 sene iki farklı astraya bindim.taş gibi arabaydı saat gibi işledi namussuz.teneke megandan iyi olduğu açık.

• Tüh megan bide sedan spor görünüm yok arkası havada oysa astra veya golf alıp piyasa yapabilirdin şimdi yapamazsın

• Yazik olmuş.

• Aşağı yukarı hemen hepimizde vardır bu; ya kendi aracımızdan başka araçları daha iyi daha sorunsuz sanar haksızlık ederiz ya da kendi aracımızı en iyisi sanarız, artık başka modele hayatta binemeyiz diye düşünürüz.

Halbuki kusursuz araç yoktur, daha az sorunlu araç vardır ama onun da kendi içinde diğer modellere nazaran dezavantajları olabilir.

Ben de babanızın yerinde olsam yetişkin çocuklarım olsa muhtemelen iç mekanı bagajı ve çok iyi dizelleri vb diye düşünerek Megane sedan alabilirdim sanırım, bunda fazla abartılacak bir şey yok bana göre, Astra J-K ve Golf 7 sahibi oldum Megane 4 kesinlikle bunların yanında çöp değil.

İlerde kendi imkanlarınızla istediğinizi alırsınız inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

7 sene iki farklı astraya bindim.taş gibi arabaydı saat gibi işledi namussuz.teneke megandan iyi olduğu açık.

Yok meganın her yeri plastikti yanlışınız var !

• Sorunsuzluk isteniyorsa japon ve özellikle son zamanlarda kore araçları bakılmalıdır. Almanlar bu konuda oldukça gerideler. Hele vw vs. demeyin o sorun listesinde fiat ile kapışır. Opel kısmen daha iyidir. Yinede bir Hyundai değildir. Hatta bırak Hyundai bir ford bile değildir.

Bu arada konu troll ama belki okuyan birileri olur yardımımız dokunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 18 Şubat 2018; 15:41:7 >
  • Ayni paraya kesinlikle astra daha iyi bir seçenekti ama sağlık olsun istediğini zaman aynı paraya satarsınız zaten
  • Tartışma çıkarmaya yönelik boş bir konu daha.

• Boş konu. Ne model yılı belli ne kasa.

Csb.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.