Şimdi Ara

Megane 3 - Fluence Ses Sistemi ve Navigasyon Ürünleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
31.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alional

Fluence 2013 un navigasyon orjinal SD kartini calmislar. Normal bir sd kart alsam dosyalari nereden yuklerim varmi boyle bir sistem.tesekkurler

http://www44.zippyshare.com/v/61348272/file.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: dicle

quote:

Orijinalden alıntı: alional

Fluence 2013 un navigasyon orjinal SD kartini calmislar. Normal bir sd kart alsam dosyalari nereden yuklerim varmi boyle bir sistem.tesekkurler

http://www44.zippyshare.com/v/61348272/file.html

tesekkkurler ındırıyorum
    pekı crack falan gerekecekmı calısırmı herhangı bır kart
  • zipten cıkart dosyaları at navigasyondan başlama olarak igo dosyasını göstermen yeterli
  • quote:

zipten cıkart dosyaları at navigasyondan başlama olarak igo dosyasını göstermen yeterli

Cok tesekkur edrim ilginize yardiminiza sigorta ile ilgili ohtiyaciniz olursa bende yardimci olabilirim saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

zipten cıkart dosyaları at navigasyondan başlama olarak igo dosyasını göstermen yeterli

igo dosyası acıktamı yok attıktan sonra mı seçeceğim dosyaların arasında igo diye bir dosya göremedim. navigasyona taktıktan sonramı görünecek. tesekkurler
  • alional kullanıcısına yanıt
    sanırım navi one dosyasını secicektiniz
  • dün saçma bir sorun oldu cihaz kendini resetledi neyse tüm ayarları yeniden yaptım ama geri görüş kamerası ters açı gösteriyor (Ekranın solu, arka sağ tarafı gösteriyor) ayarlardan değiştirme yeri pasif hatta cihazı resettliyim dedim onuda yapamadım pasifte görünüyor bu sorun başına gelen varmı acaba, birde menüden ayarları aktif etmek için bir komut v.s. varmıdır bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim...
  • quote:

sanırım navi one dosyasını secicektiniz

maalesef harita bulunamadı uyarısı alıyorum olmadı.
  • bahsi geçen navigold s60 isimli üründen alıp taktırdım. Ümraniye'de bir yerdi ama ismini çok hatırlamıyorum şu anda. geri görüş kamerası, tv anteni, montaj vs toplamda 900 liraya maloldu.

- Ürün taahhüt ettiği her şeyi yerine getiriyor.
    - Ama nasıl getiriyor? Her uygulamada bir çin işi hata var.
    - Radyo: Kesinlikle orjinal radyo kadar iyi değil. cızırtılar oluyor sıkça. direksiyon kumandasından, uzaktan kumandadan kayıtlı kanallar arasında gezemiyorsun. illa ekrandan ilgili kanalın düğmesine basmak gerekiyor. RDS var ama bazen hatalı okuyor ve ekranda çok küçük bir yerde görünüyor. Ekran dizaynı ortalama.
    - MP3 player: İşini yapıyor. 32 GB USB taktım. biraz yavaş okuyor. 8 GB SD taktım, gayet hızlı. Ama hataları var. USB'den de karttan da çalarken 8-10 parça çaldıktan sonra takılıyor bazen. kapatıp açmak gerekiyor. buna henüz çözüm bulamadım. ID Tag'ları tanıyor ve gösteriyor, türkçe karakterler hariç. şarkı isimlerinde de türkçe karakterleri desteklemiyor. MP3 çalma ekranında saat yok. ekran tasarımı vasatın altında. direksiyon kumandadan ancak şarkı atlatılabiliyor. klasör seçmek için ekrana dokunmak ya da uzaktan kumanda lazım. ekrandaki düğmeler çok küçük, kullanmak imkansız. tek şans uzaktan kumanda, onun da hassasiyeti çok düşük.
    - TV: yok gibi bişey. Arada bir iki kanal yakalarsanız sabitkekn, şanslısınız. Digital karasal yayın sonrası ne olacak bakalım.
    - Navigasyon: Genel olarak başarılı. Daha önce kullandığım ürünlerle aynı performansı gösteriyor. Ancak her kapanıp açıldığında harita değil de menü ekranına dönmesi beni deli ediyor. henüz çözüm bulamadım.
    - Bluetooth: Eşleme kolay ve başarılı. Konuşma kalitesi düşük çünkü mikrofon ana ünite üzerinde. ek mikrofon bağlatılırsa daha başarılı olur. Rehber transferi yok. Müzik aktarımı ise çok başarılı.
    -Video: denemedim henüz.
    - Geri görüş kamerası: iyi ve yerinde çalışıyor. bir sorun yok.

Genel: dediğim gibi, dediği her şeyi yapıyor cihaz. ama uygulamalar arasında bir uyum yok. sanki farklı farklı cihazlardaki yazılımlar alınmış tek cihazda toplanmış. Genel görünüm, malzeme kalitesi vs fena değil. ama kullanıcı dostu olduğunu söylemek güç.

Bi kaç ay sonrası edit: MP3 çalarken yaşanan kesinti için ürünü taktırdığım yere gittim. geçici olarak orjinal sistemi takıp servise gönderdiler. 1 hafta sonra yeni ürün gönderdi servis. henüz açılmamıştı kutu. gelen versiyon biraz daha farklıydı. Source sayfasında termotmetre eklenmişti. ancak montaj sonrası termometrenin çalışmadığını gördüm. ayrıca radyo dinlenemeyecek kadar kötüleşmiştir. Bir kaç gün sonra da sistem tamamen çalışmaz konuma geldi.
    mecburen aldığım yere geri döndüm. tekrar söktüler, tüm bağlantıları gözden geçirip tekrar bağladılar. bu arada ufak bir amfi ve 4 adet pioneer mid component taktırdım.

sonuç:

nasıl bağladılarsa artık:

- MP3'lerde takılma falan yok
    - radyo eskisinden daha iyi
    - Termometre çalışıyor
    - kapı açık uyarısı ekranda görünüyor güzel bir resim ile
    - hiç çekmeyen TV çeker oldu baya
    - amfi sonrası ses kalitesi de bambaşka oldu tabi.
    - internetten igo primo 8 yükledim gayet güzel çalışıyor.

Sonuç olarak hangi ürünü aldığınız kadar nasıl montaj yapıldığı da önemliymiş demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radius1997 -- 2 Ocak 2014; 15:53:03 >

• Arkadaşlar bende Fluence 2011 model araç var , araca multimedya sistem alıcam yurt dışından, Megane 3 ile tüm herşeyi aynı mıdır? Megane 3 sistemi Fluence e uyar mı ?
    Bilen varsa sevinirim.

Teşekkür.

• Şu An Fluence Modelli Otomobilimde Kullanıyorum Necvox 9944 HD Cihaz Çok iyi Ama Tv, Menü ve Kumanda Fonksiyonları Çok Başarısız Ve Ses Çıkışları Berbat Gidip Amfi Almayı Düşünüyorum Bass Çok Zayıf Sanki Tek Hoparlörlü Bir Küçük Radyodan Müzik Dinliyorum Ayarlarını Yaptım Ama Nafile Belkide Bağlantı Yanlış Diyecem Fakat Yetkili Serviste Takıldı Mais Manisa da Kendi Orjinal Cd Çaları Mükemmel Bir Ses Veriyordu ama Necvox İçin Aynı Şeyi Söyleyemem Lafın Kısası Naviasyonda Çok Başarılı Ekran Görüntü Kalitesi Çok Güzel Hızlı Fakat Ses Çıkışı Berbat
  • herkese selam

benim aklım karıştı biraz
    on konsol çok yalın kaldığı ve mevcut teypin ses performansından dolayı bende değiştirmek istiyorum.
    6-7 marka ürün buldum.
    Farkları nelerdir / hangisini almalıyım işin içinden çıkamadım.
    necvox 9808-9444 Losstech Navimate Navigold S60 ....
    karşılaştırmalaı yorum yapabilecek, bize yol gösterecek arkadaş varmı

http://otosesgoruntu.com/?Syf=21
    http://otosesgoruntu.com/?newUrun=1&Id=872152&CatId=bs537566
    http://www.sanalpazar.com/Necvox-Dva-9808-Renault-Fluence-Megane-3-Oem-Navigasyon__isp5119402
    http://www.sanalpazar.com/Losttech-Renault-Megane-Iii-Fluence-Oem-Navigasyon__isp6753239
    http://www.sanalpazar.com/Navimate-Renault-Fluense-Dvd-Navigasyon-Sistemi__isp6229458#imgd

• 2013 fluence joy 'a uymaz sanırım bunlar, dandirik bir teyp koymuşlar
  • 2013 model megane icon modelini almak üzereyim arkadaşlar bugun servise gittiğimde dva -9944hd için verilen fiyat montaj dahil 1600tl idi :/ renault'un fabrika çıkışlı entegre navigasyonu(tomtom) zaten 2000tl... fiyatlar çok uçuk değil mi sizce de?
  • Alibaba comda
    Android işletim sistemli
    Dual core çitf çekirdekli ve 1.gb ramli
    1.2 ghz işkemci hızlı
    4.4.2 cihazlar var...
    Nasıl olur acaba
    Fiyat 400-450 dolar civarı...

• Hocam sahibinden de de güzel ürünler var istersen oraya bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası orjinal navigasyonu taktırma şansım olsa 2500 liraya kadar verebilirdim ama olmuyor maalesef, dışarıdaki satılan ürünlerde hep eksikler, hatalar mevcut gibi ki en önemsediğim kısım kullanılan plastik kalitesi ve orjinal gibi görünmesi
  • ÜRÜN ALMAK İSTİYORUM LAKİN BENDE KARARSIZIM.
    BURDA BIR ARKADAS S60 MODELINI ACIKLAMIS IYIDEN IYIYE
    SO ASAMALRDAN SONRA BASARILI OLMUŞ...
    NECVOX SERILERI NASILDIR BILEMIYORUM
    DENEYEN ARKADASLAR YORUM YAPSALAR AYDINLANMIS OLURUZ BIZLERDE...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 2013 megane kullanıcısıyım yeni aldım aracı , bilmemek değil öğrenmemek ayıpmış , orta üst bölümdeki navigasyon takılan yere normal bir navigasyon monte edebilir miyim kendi imkanlarımla, orada sabit dursun yeter, cam aparatıyla cama monte etmek istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yawuzbey

Merhaba, 2013 megane kullanıcısıyım yeni aldım aracı , bilmemek değil öğrenmemek ayıpmış , orta üst bölümdeki navigasyon takılan yere normal bir navigasyon monte edebilir miyim kendi imkanlarımla, orada sabit dursun yeter, cam aparatıyla cama monte etmek istemiyorum.

Hocam ne yaptın aradığın soruya cevap bulabildin mi?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.