Şimdi Ara

MEGANE 3 COUPE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
64
Cevap
1
Favori
48.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dynamique olarak gelenlerdede kartsiz calistirma ve katlanabilir aynalar yoktu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoligaN1903

Dynamique olarak gelenlerdede kartsiz calistirma ve katlanabilir aynalar yoktu..
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bantume -- 18 Mart 2012; 23:09:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bantume

.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar megane coupe 1.5 dci dynamique 2011 model araçların piyasası hangi aralıkta acaba
  • Arkadaslar merhaba foruma yeni uye oldum birsey sormak istiyorum bnm boyum 1.91 megane 3 coupe almayi dusunuyorum ama sigarmiyim icine diye tereddutlerim var biri aydinlatirsa sevnrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bdrnclk

Arkadaslar merhaba foruma yeni uye oldum birsey sormak istiyorum bnm boyum 1.91 megane 3 coupe almayi dusunuyorum ama sigarmiyim icine diye tereddutlerim var biri aydinlatirsa sevnrm

merhaba, boyum 1.90m, çok rahat sığıyorum,
    hatta şöyle söyleyeyim en rahat sığdığım arabalardan bir tanesi,
    koltuğun kızağı en geride bile olmuyor ben oturduğumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: melci

quote:

Arkadaslar merhaba foruma yeni uye oldum birsey sormak istiyorum bnm boyum 1.91 megane 3 coupe almayi dusunuyorum ama sigarmiyim icine diye tereddutlerim var biri aydinlatirsa sevnrm

merhaba, boyum 1.90m, çok rahat sığıyorum,
    hatta şöyle söyleyeyim en rahat sığdığım arabalardan bir tanesi,
    koltuğun kızağı en geride bile olmuyor ben oturduğumda

Alıntıları Göster
    cevap için tşkler birde şunu merak ediyorum ben 36-37 bin liraya temiz bi araç bulabilirmiyim dizel olması önemli değil benzinli de olsa olur çok öle fazla özellik arayan biri de degilim cam tavan vs gibi

• quote:

cevap için tşkler birde şunu merak ediyorum ben 36-37 bin liraya temiz bi araç bulabilirmiyim dizel olması önemli değil benzinli de olsa olur çok öle fazla özellik arayan biri de degilim cam tavan vs gibi

Alıntıları Göster
    Megane 3 Coupe 1.5 Dci 110 BG EDC, araclar icin tavsiye edeceginiz iyi bir chip tuningci varmi? ve ne kadar beygir & tork guc artisi saglariz? yanlis kisimda sorduysam kusura bakmayin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

Megane 3 Coupe 1.5 Dci 110 BG EDC, araclar icin tavsiye edeceginiz iyi bir chip tuningci varmi? ve ne kadar beygir & tork guc artisi saglariz? yanlis kisimda sorduysam kusura bakmayin.

Alıntıları Göster
    ortalama 500 kağıt faln sanırım çip olayı 140 beygir yapıyomş galiba.. adamın adını unuttum ama ortalamlar bunlar diye hatrlyrm
  • tasarım olarak gerçekten harika Reno kendini aşmış lakin arka tamponun siyah olması olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeueneturc

tasarım olarak gerçekten harika Reno kendini aşmış lakin arka tamponun siyah olması olmamış
    Arkadaşlar temız 50.000 km'i aşmayan megane 3 coupe dizel arıyorum sahıbındende kı fıyatlara pek güvenim yok acaba fiyat aralığı nedir bılen var mı ya da satmak ısteyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

Arkadaşlar temız 50.000 km'i aşmayan megane 3 coupe dizel arıyorum sahıbındende kı fıyatlara pek güvenim yok acaba fiyat aralığı nedir bılen var mı ya da satmak ısteyen?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Yeni sıfır Megane Coupe 1.5 dCi impressor aldığım için konuyu detaylı araştırdım. Size yardımcı olmaya çalışırım, öncelikle aracın 2. el fiyatları kesinlikle yüksek. Bunu belirtmekte fayda var. 2012 model dizel 20bini geçmemiş aramaya kalkarsanız millet sıfır bayi fiyatı çekiyor araca. 1-2 yaşında ararsanız ise benzinliler çıkabiliyor karşınıza ama bu araçlarda artık üretilmediği için ve ilk satış fiyatları da zamanında düşük oolduğu için uygun fiyatlı. Dizeller ise 4-5 bin tl daha uyguna veriliyor. Şanslıysanız belki 7-8 bin tl sıfırından daha ucuza alırsınız. ama km olmuş 50-60 bin ağır bakımlar gelmiş yada çok yaklaşmış, garanti bitmiş, vs. vs. heleki kredi ile alacak olanlar için kesinlikle sıfır almasını tavsiye ederim 40-50 bin tl para veriyorsunuz arabaya 3-5 fazla verip bence 3 yıl garantili ilk sizin bindiğiniz araç tercih etmeniz içinizi hep ferah tutacaktır, kafanızda soru işareti olmaz... Ben çok düşündüm ve buna karar vererek sıfır aldım. Bütçeyi tabiki çok zorladı ama kesinlikle değer...

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLKOR

Arkadaşlar Yeni sıfır Megane Coupe 1.5 dCi impressor aldığım için konuyu detaylı araştırdım. Size yardımcı olmaya çalışırım, öncelikle aracın 2. el fiyatları kesinlikle yüksek. Bunu belirtmekte fayda var. 2012 model dizel 20bini geçmemiş aramaya kalkarsanız millet sıfır bayi fiyatı çekiyor araca. 1-2 yaşında ararsanız ise benzinliler çıkabiliyor karşınıza ama bu araçlarda artık üretilmediği için ve ilk satış fiyatları da zamanında düşük oolduğu için uygun fiyatlı. Dizeller ise 4-5 bin tl daha uyguna veriliyor. Şanslıysanız belki 7-8 bin tl sıfırından daha ucuza alırsınız. ama km olmuş 50-60 bin ağır bakımlar gelmiş yada çok yaklaşmış, garanti bitmiş, vs. vs. heleki kredi ile alacak olanlar için kesinlikle sıfır almasını tavsiye ederim 40-50 bin tl para veriyorsunuz arabaya 3-5 fazla verip bence 3 yıl garantili ilk sizin bindiğiniz araç tercih etmeniz içinizi hep ferah tutacaktır, kafanızda soru işareti olmaz... Ben çok düşündüm ve buna karar vererek sıfır aldım. Bütçeyi tabiki çok zorladı ama kesinlikle değer...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar öncelikle megane 3 coupe nin tasarımı çok hoşuma gidiyor. 2. el alamayı düşünüyorum ama bazı sakıncalarım var öncelikli endişelerim motor konusunda. Evet bu aracıcn dizel motoru oldukça iii ve sorunsuz çünkü 50 çeşit başka modellerde yıllardır kullanıyor ama biliyosunuz 2. elde dizel cesaret işi değilsede para işi. Bu yüzden aracın 1.4 tce 130hp olan motor seçeneği gayet uygun ama 1. dezavantaj tüpte sorun çıkarıp çıkarmadığı 2. dezavantajsa herhangi bir arıza durumda motor artık üretilmediği için tamir ve parça bulma sorunu.
    İşte burada devreye 1.6 motor seçeneği yalnız burada 2 tür 1.6 var herhalde değil mi? 1- 1.6 105hp 2- 1.6 110 hp bu motor seçenekleri hala üretimde mi acaba ve performansı nedir? şehirler arası tırmanırken arkadan selektör yemek istemiyorumda :(. konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ace01

arkadaşlar öncelikle megane 3 coupe nin tasarımı çok hoşuma gidiyor. 2. el alamayı düşünüyorum ama bazı sakıncalarım var öncelikli endişelerim motor konusunda. Evet bu aracıcn dizel motoru oldukça iii ve sorunsuz çünkü 50 çeşit başka modellerde yıllardır kullanıyor ama biliyosunuz 2. elde dizel cesaret işi değilsede para işi. Bu yüzden aracın 1.4 tce 130hp olan motor seçeneği gayet uygun ama 1. dezavantaj tüpte sorun çıkarıp çıkarmadığı 2. dezavantajsa herhangi bir arıza durumda motor artık üretilmediği için tamir ve parça bulma sorunu.
    İşte burada devreye 1.6 motor seçeneği yalnız burada 2 tür 1.6 var herhalde değil mi? 1- 1.6 105hp 2- 1.6 110 hp bu motor seçenekleri hala üretimde mi acaba ve performansı nedir? şehirler arası tırmanırken arkadan selektör yemek istemiyorumda :(. konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

şehirler arası tırmanırken arkadan selektör yemek istemiyorsan 1.6 110 hp fena değil kullandım ama ya 1.4 turbo 130 hp yada 1.5 dizel 105 hp almanda fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

quote:

Orijinalden alıntı: ace01

şehirler arası tırmanırken arkadan selektör yemek istemiyorsan 1.6 110 hp fena değil kullandım ama ya 1.4 turbo 130 hp yada 1.5 dizel 105 hp almanda fayda var

Alıntıları Göster
    Tüp kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmem 3 ay sonra arabayı sattırır. 1.4T alırsanız benzinli binin. Ama bütçeyi zorlayabilir... En iyisi 1.5 dCi almanız derim ;) çok güzel motor gerçekten...

• arkadaşımda 1.4 tce tüplü var. 2 senedir kullaniyor. sorun yok.
    bu arada f c b k da bi grubumuz var. meg3 lerı bekleriz. araç hakkinda tüm sorunlar yanıtlanıyor ve arkadaşlık var

MEGANE 3 TURKİYE

Bekleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirik

arkadaşımda 1.4 tce tüplü var. 2 senedir kullaniyor. sorun yok.
    bu arada f c b k da bi grubumuz var. meg3 lerı bekleriz. araç hakkinda tüm sorunlar yanıtlanıyor ve arkadaşlık var

MEGANE 3 TURKİYE

Bekleriz
    2010-2011 model Megane 3 coupe 1.5 Dci arıyorum. Cam tavan olması daha iyi.Fiyat 35-40bin TL civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tscreamt -- 10 Temmuz 2013; 12:03:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tscreamt

2010-2011 model Megane 3 coupe 1.5 Dci arıyorum. Cam tavan olması daha iyi.Fiyat 35-40bin TL civarı.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhaba. Ben de Megane 3 Coupe kervanına katılmak istiyorum. Arabamı sattım, 35000-40000 arası bütçem var. Sizce bu bütçeyle 2010 model ve sonrası 1.5 DCI Impressor full+full bulabilir miyim? (cam tavan, navigasyon, deri koltuk, bi-xenon dahil)

Son olarak, bu arabalarda alırken nelere dikkat edelim? (donanımda, motorda vs.)

Bilgilendirirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: magnate81

Arkadaşlar merhaba. Ben de Megane 3 Coupe kervanına katılmak istiyorum. Arabamı sattım, 35000-40000 arası bütçem var. Sizce bu bütçeyle 2010 model ve sonrası 1.5 DCI Impressor full+full bulabilir miyim? (cam tavan, navigasyon, deri koltuk, bi-xenon dahil)

Son olarak, bu arabalarda alırken nelere dikkat edelim? (donanımda, motorda vs.)

Bilgilendirirseniz sevinirim.

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaşlar, Severek 1 yıl bindiiğim ve artık bir üst segmente geçmek için satılığa çıkardım Coupe'mi.

link :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2012-megane-iii-coupe-dizel-kaza-boya-degisen-yok-sedefli-fume-136863055/detay/

Sahibinden.com ilan no: 136863055

2012 Model Impressor 1.5 Dci kaza boya değişen yok. Metalik Füme çok tatlı sipariş üzere renk. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Sıfırı 67 bin TL bu paketin.

• Bana da lazım bundan. Geri görüş kameralı navigasyonlu dizel Otomatik impressör edcli ama uygun bulamıyorum. Bir tane tam bulmuştum satılmış.

yarın alıyorum hayırlısıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 5 Haziran 2014; 9:28:52 >
  • Arkadaşlar ev alacağım için aracımı satıyorum. Kapalı garajımda muhafaza ettim. Satıldıktan sonra bile kefilim aracıma... Telefonla ulaşabilirseniz daha kolay olur...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hatasiz-dizel-ilk-elden-24-bin-kmde-165907652/detay
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.