Şimdi Ara

MEGANE 2 ye PARK SENSÖRÜ

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
24
Cevap
0
Favori
12.999
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Renault >> MEGANE 2 ye PARK SENSÖRÜ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    111 Mesaj
    arkadaşlar arabayı aldığımda (Ankara Çetaş) park sensörü hediye ettiler. Ama ben taktırmadım çünkü kullanmıyorum aslında gerekli bişey ama ben kulanmıyorum. Yetkili servisin hediye ettiği bişey. İsteyen arkadaşlara piyasadan çok ucuza sadece 70 ytlye verebilirim (pazarlıksız son fiyat ) isteyen arkadaşlar pm atabilir.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: duke06

arkadaşlar arabayı aldığımda (Ankara Çetaş) park sensörü hediye ettiler. Ama ben taktırmadım çünkü kullanmıyorum aslında gerekli bişey ama ben kulanmıyorum. Yetkili servisin hediye ettiği bişey. İsteyen arkadaşlara piyasadan çok ucuza sadece 70 ytlye verebilirim (pazarlıksız son fiyat ) isteyen arkadaşlar pm atabilir.

pm
    |
    |

quote:

Orjinalden alıntı: yavuzazgin

ILLAKI EKRANLI OLMASI GEREKMIYOR ISE SADECE SESLI OLANLAR VAR SERVISLERDE VE SON DERECE KULLANISLI . AYRICA SENSORLERIDE ARAC RENGINE BOYUYORLAR VE COK ORJIN DURUYOR AMA EKRAN LI LAR BENCE IYI DEGIL EKRANI KOYACAK YER YOK DOGRU DURUST
    |
    |
    |
    |

OPEL ASTRA 1.3 CDTI ENJOY+SP+EASYTRONİK+METALİK+2007+MAKYAJLI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,192
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.