DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Megane 2 Dizel Nasıl Araba?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
54
Cevap
0
Favori
14.477
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 sonraki >>>
Giriş
      439 Mesaj
      04 Temmuz 2010 01:40:47
      Merhaba Arkadaşlar Bir Çok Arabaya baktım
      en piyasası canlı ve tutulan araçlardan biri megane 2 dizel
      dinamık ve sportlıne modellerı guzel.
      hız sabıtlıyecı felan var ama araç hakkında fazla bılgılerım yok.
      dınamık modellının ozellıklerı ne?
      sportlıne modelının ozellıklerı ne tam olarak.
      bide megane 2 lerın kronık sorunu varmı.
      20-21 mılyar bütce

• Yüzbaşı
      390 Mesaj
      04 Temmuz 2010 01:45:34
      dinamik model full versiyondur.Ayrıca paket olarak alınan hız sabitleyicisi,dijital klima,sunrof,cd çalar,xenon far var

sportlıne:en boş versiyonu yanlız hız sabitleyici var.

ben 5 senedir megane 2 kullanıyorum en dolu versiyonu hiç bir sorun yaşamadım.sadece bobinler değişti ve bakıma gitti.

Bu ülke için geçerli bir motto: kral çıplaksa sizin de soyunmanız gerekir.
    • Yüzbaşı
      439 Mesaj
      04 Temmuz 2010 01:53:58

quote:

Orijinalden alıntı: m.ilyas

dinamik model full versiyondur.Ayrıca paket olarak alınan hız sabitleyicisi,dijital klima,sunrof,cd çalar,xenon far var

sportlıne:en boş versiyonu yanlız hız sabitleyici var.

ben 5 senedir megane 2 kullanıyorum en dolu versiyonu hiç bir sorun yaşamadım.sadece bobinler değişti ve bakıma gitti.

anladım dinamık modellınde baktımda nette bazılarında var bazılarında yok cozemedım
      pekı hocam bu ozellıklere teknık verılere bakacabım bı yer varmı bıde kaç bg 80gb bazıları 100bg modelıne goremı degısıyor.
      hangı serısını tavsıye edersınız

• Yarbay
      3527 Mesaj
      04 Temmuz 2010 02:00:19
      Önerim megane alınacaksa dynamique veya privelege alınmalı.Araç güzel az yakar servisi ucuzdur parçası yaygındır.Genel olarak kullanıcıları memnun.

• Yüzbaşı
      439 Mesaj
      04 Temmuz 2010 02:02:31

quote:

Orijinalden alıntı: laprace

Önerim megane alınacaksa dynamique veya privelege alınmalı.Araç güzel az yakar servisi ucuzdur parçası yaygındır.Genel olarak kullanıcıları memnun.

bende pıyasası oldugu ıcın megane dusunuyorum satımı kolay oldugu ıcın.
      privilege en fullu galıba onu alıcak gucumuz yok hocam.
      20-21.000 tl
      dynamque modellerıne bakıyorum ben sportline modelı full zannedıyordum hız saabıtlıyecı oldugu ıcın yanlıs bılıyormusum

• Yarbay
      3527 Mesaj
      04 Temmuz 2010 02:07:03

quote:

Orijinalden alıntı: Technik

Alıntıları Göster

bende pıyasası oldugu ıcın megane dusunuyorum satımı kolay oldugu ıcın.
      privilege en fullu galıba onu alıcak gucumuz yok hocam.
      20-21.000 tl
      dynamque modellerıne bakıyorum ben sportline modelı full zannedıyordum hız saabıtlıyecı oldugu ıcın yanlıs bılıyormusum

Evet privelege en full olanı.İçi değişik renk onların.Sportline arkadaşın da dediği gibi boş.Dynamique donanım iyidir.

• Yüzbaşı
      439 Mesaj
      04 Temmuz 2010 02:08:04

quote:

Alıntıları Göster

Evet privelege en full olanı.İçi değişik renk onların.Sportline arkadaşın da dediği gibi boş.Dynamique donanım iyidir.

anladım hocam cok iyi oldu bunu ogrendıgım. peki hocam. teknik ve donanım bılgılerını bulamadım nerden bulabılırım. dynamique nın bide kaç bg

• Yarbay
      3527 Mesaj
      04 Temmuz 2010 02:12:29

quote:

Alıntıları Göster

anladım hocam cok iyi oldu bunu ogrendıgım. peki hocam. teknik ve donanım bılgılerını bulamadım nerden bulabılırım. dynamique nın bide kaç bg

Teknik ve donanımı tam olarak bilmiyorum megane 2 klübü var markalar ve modellere ordaki arkadaşlar biliyorlardır.Dynamique de 80 bglikte 100 bglikte var.

• Yüzbaşı
      439 Mesaj
      04 Temmuz 2010 02:14:30
      @laprace
      anladım hocam araştırıyorumda bi türlü teknık ve donanımsal bılgılerı bulamadım

• Yarbay
      3527 Mesaj
      04 Temmuz 2010 02:20:36

quote:

@laprace
      anladım hocam araştırıyorumda bi türlü teknık ve donanımsal bılgılerı bulamadım

Yazdığım gibi istersen bir megane 2 klübüne bir bak marka ve modeller bölümünde.

• Yüzbaşı
      439 Mesaj
      04 Temmuz 2010 03:26:56

quote:

Alıntıları Göster

Yazdığım gibi istersen bir megane 2 klübüne bir bak marka ve modeller bölümünde.

baktım abıcımde hıc donanım ve teknık bılgıleri paylasmamıslarkı söyle güzel bi giriş sayfası hazırlar ınsan dımı yapan arkadas

• Yarbay
      3527 Mesaj
      04 Temmuz 2010 03:29:03

quote:

Alıntıları Göster

baktım abıcımde hıc donanım ve teknık bılgıleri paylasmamıslarkı söyle güzel bi giriş sayfası hazırlar ınsan dımı yapan arkadas

Neyse artık yarın gündüz saatlerinde konuyu uplarsan meganecı arkadaşlar görüp bilgilendirirler seni.

• Yarbay
      6725 Mesaj
      04 Temmuz 2010 12:49:13
      Dinamiklerde 80 bg dizel var onların 100 bg verisiyonu yok dinamiklerde hız sabitleyici ve xenon far yok(olanlar opsiyonla almıştır. kliması kötü birde kapı tutamakları çabuk soyuluyor onun dışında yakıtı harikadır

• Yüzbaşı
      439 Mesaj
      04 Temmuz 2010 14:04:20

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Dinamiklerde 80 bg dizel var onların 100 bg verisiyonu yok dinamiklerde hız sabitleyici ve xenon far yok(olanlar opsiyonla almıştır. kliması kötü birde kapı tutamakları çabuk soyuluyor onun dışında yakıtı harikadır

anladım hangılerı 100bg ozaman? hangı serisi daha ıyı?

• Yüzbaşı
      390 Mesaj
      04 Temmuz 2010 14:06:38
      dizelde 85 bg ve 105 bg olarak var 85 bg lik performansı 105 bg yakın sadece daha az yakıyor

Bu ülke için geçerli bir motto: kral çıplaksa sizin de soyunmanız gerekir.
    • Yarbay
      3527 Mesaj
      04 Temmuz 2010 14:36:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

dynamiquelerde 100 beygir dizel var diye biliyorum ben ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laprace -- 4 Temmuz 2010; 14:46:37 >

• Binbaşı
      1411 Mesaj
      04 Temmuz 2010 15:48:53
      ben megan 2 dynamque kullanıyorum km 137bin 2004 model hız sabitleyici yok cam gölgelikleri yağmur ve ışık sensörü felan var araç kendi sınıfına göre gayet iyi bendeki modeli 87 beygir ama megan 2 nin makyajlanmışları 100 beygir diye duydum 87 beygir idare ediyor 100 beygir güzel performans verir heralde sorunlara gelince aracı 3 yıldır kullanıyorum şöför camı kendiliğinden açılıyor bazen bu çok kötü bişi hala daha göstericem ama tembellikten göstermedim birde aracın fanını açıncası resmen tak tak tak diye vurma sesi geliyor ustaya sorduk normal bişi değil ama sorunda çıkarmaz değiştirmeye kalksanız bin tl gibi bir fiyatı var dedi bizde vaz geçtik birde ara sıra motor kilidi problemi diyor ve araç çalışmıyor aracın kartını çıkarıp herşeyi kapatıp tekrar çalıştırınca çalışıyor bunuda hala servise sormadım renoların hepsinde elektronik aksam kronik denecek şekilde arıza verirmiş bunuda kendi tecrubelerimden ve forumda okuduklarımdan çıkardım

• Yüzbaşı
      439 Mesaj
      04 Temmuz 2010 17:08:32
      arkadaşlar araştırıyorumda . temiz megane 2 dizel dinamik
      23-24 den aşşagı yok benım max butcem 20.000 tl

• Yarbay
      3754 Mesaj
      04 Temmuz 2010 17:19:38

quote:

arkadaşlar araştırıyorumda . temiz megane 2 dizel dinamik
      23-24 den aşşagı yok benım max butcem 20.000 tl

evet aynen öyle siz otantiklere bakın bence yada benzinli dinamik...

• Yüzbaşı
      439 Mesaj
      04 Temmuz 2010 20:53:47

quote:

Orijinalden alıntı: samet

Alıntıları Göster

evet aynen öyle siz otantiklere bakın bence yada benzinli dinamik...

benzınlı almayı pek dusunmuyorum ya:s araştırıyorum temiz megane bulursam butcemı 21 e kadar zorlarım

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.