Şimdi Ara

MEGANE 2 2004 1.5 DCİ VS HONDA CİVİC 1.6 2004

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar clio 2 2001 hb sahibiyim aracımı satacağım ve satınca toplamda elimde nakit 45 bin TL param olacak ve bu parayı yanlış bir tercih yaparak heba etmek istemiyorum aklımdaki iki araba honda civic vtec 2004 ls veya megane 2 1.5 dci dynamique, öncelikli hedefim konfor özellik yakıt ve biraz da basınca gitmesi tabiki tip biraz daha sonraki planda ama modifiye de edeceğim siz olsanız ne tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kt.kaan -- 14 Mart 2019; 9:13:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşin içinde modifiye varsa civic her zamsn tercih sebebi olur. Megane 1.5 dci her zaman aile arabası oldu. Modifiyeye pek uygun değil. Ha ben illaki Megane alcam diyorsan 2007 ve sonrası makyajlı kasa öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    BENCE GAYET GÜZEL OLMUŞ BU HALİ BİLE HONDA DÜŞÜNÜYORUM TABİ AMA TİP OLARAK BENCE O DA ÇOK İYİ BİR ARABA DEĞİL TEK ALINACAK YANI MOTORUNUN SIKINTISIZ OLMASI YOKSA 45 50 MİLYAR EDECEK BİR ARAÇ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM KONFOR DONANIM YAKIT KONUSUNDA AMA YİNE DE FORUMDAKİ ARKADAŞLARIN DÜŞÜNCESİNİ DE MERAK EDİYORUM BELKİ DAHA ÖNCEDEN ARANIZDA BİNMİŞ OLAN VAR İSE BİR YOL GÖSTEREBİLİR .MEGANE 2 2004 1.5 DCİ VS HONDA CİVİC 1.6 2004MEGANE 2 2004 1.5 DCİ VS HONDA CİVİC 1.6 2004

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.