Şimdi Ara

megane 1 mi megane 2 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yardim. Su an icin kararim bu iki arac arasinda gibi. Butcemiz 20-22 arasi oda maximum. Arti ve eksi yonleriyle onerilerinizi bkliyorum ?

• 20-22Ye zaten megane 2 alamazsınız ki,

megane 2 her yönyüle tabii daha iyi bir otomobil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaVu!

20-22Ye zaten megane 2 alamazsınız ki,

megane 2 her yönyüle tabii daha iyi bir otomobil.
    temiz megane 1 RXT olanın, megane 2 den farkı yok hatta fazlası var emin ol
  • o fiyata temiz megane 2 bulunmaz hocam, megane 1 bakmanız daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

o fiyata temiz megane 2 bulunmaz hocam, megane 1 bakmanız daha mantıklı.
    2002-2003 megane1 1.6 alizeler megane2 den daha çok tutuluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: levogrande

2002-2003 megane1 1.6 alizeler megane2 den daha çok tutuluyor...

Alıntıları Göster
    Melzeme kalitesi olarak megan 2 megan 1 den kötüdür ikisinide kullanmış biri olarak tesbitim bu ama konfor yol tutuşu megan 2 daha iyidir .
  • Daha uzun omurlu olmasi onemli bizim icin. Tam aile arabasi olcak. Uzun omurlu dsnuyoruz hani Allah kaza bela vrmesin kimseye en az 3-5 sene kullaniriz nasip olursa. Ve satarknde sknti ckmden satablmlyz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaserim25

Daha uzun omurlu olmasi onemli bizim icin. Tam aile arabasi olcak. Uzun omurlu dsnuyoruz hani Allah kaza bela vrmesin kimseye en az 3-5 sene kullaniriz nasip olursa. Ve satarknde sknti ckmden satablmlyz
    laguna 2 al daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

laguna 2 al daha iyi.

Alıntıları Göster
    megane1 kullandım. at arabası gibi. yol tutuşu kötü, çok dandik bi araba bence. megane II onun yanında Mercedes kalır. megane II hatchback leri fazla tutulmadı tipinden dolayı, fazla km de yapamadılar genelde. bu yüzden lpg li hatchback ini uygun fiyat avantajından ve daha sağlam kalmalarından dolayı tercih ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

megane1 kullandım. at arabası gibi. yol tutuşu kötü, çok dandik bi araba bence. megane II onun yanında Mercedes kalır. megane II hatchback leri fazla tutulmadı tipinden dolayı, fazla km de yapamadılar genelde. bu yüzden lpg li hatchback ini uygun fiyat avantajından ve daha sağlam kalmalarından dolayı tercih ederdim.

Şimdi Megane 1 deyince bence yanlış bir tarif oluyor. Bu araba 2000 senesinde ciddi bir makyaj geçirdi ve zaten makyaj sonrası modelleri çok başarılı 1.6 motoru nedeniyle tutuluyor. Siz hangi model ve motordan bahsediyorsunuz.
  • Megane 1 alincaksa 2000den sonra 1.6 motor 16v olanlar alinmali oncekiler 8v ve 90bg gucunde benim gorusum megane 1 seri, guzel arac yilina gorede donanimlidir 22-23 e cok temizi alinir megan 2 nin ise o paraya temizi bulunmaz o yuzden megane 1 mantikli
  • 2010 da pazarliksiz 13.000 e aldigimiz arabaya bak be hey yavrum hey ulan ne hale dustu piyasa be
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19onur19

2010 da pazarliksiz 13.000 e aldigimiz arabaya bak be hey yavrum hey ulan ne hale dustu piyasa be

Megane 1 mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19onur19

2010 da pazarliksiz 13.000 e aldigimiz arabaya bak be hey yavrum hey ulan ne hale dustu piyasa be

beş sene önce 17 bine alıp aynı fiyata satarsam sevineceğim 2004 polo'yu iki yil önce 19 bine sattım bugün 26 bin istiyorlar
  • Megane II 1.5 dci her zaman daha iyidir..

Ama bu bütçeyle pek temizi denk gelmez bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-NZ-93

Megane II 1.5 dci her zaman daha iyidir..

Ne kadara bulunabilir peki ?
  • quote:

quote:

25-26 bandına genişletirseniz bulma ihtimaliniz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

quote:

quote:

25-26 bandına genişletirseniz bulma ihtimaliniz var.

Gecen gun 23800 e ful modeli vardi cam tavanli. Onu kacirdik. Arac 2 saat icinde satildi. Bide bu ara piyasada yuksek zaten
  • yaserim25 Y kullanıcısına yanıt
    Yani yanlış anlamayında dizeli bulunmaz bizde 2009 megane II Extreme faz 2 sedan vardı 1.5 dci 30.000 e satmıştık aynısından bakıyorum zaman zaman ama bulamıyorum 30 dan aşşağıya düzgün az kmli yok olsa zaten benim 2005 Astra ya 24 veriyorlar satar alırdım..
  • Megan 1 fiyatı o
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.