Şimdi Ara

Megan 3 mazda 3 auris hangisi alınmalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Haren H kullanıcısına yanıt
    Manisa'da ki Privilege, fotoğraflar bir kaç yıl önce çekilmediyse oldukça temiz duruyor. Expression'larda zaten ESP yok. Diğer donanım artılarını da katarsak hiç düşünmeden Privilege derim.
  • Haren H kullanıcısına yanıt
    Otomatik ise Mazda3 manurl ise Megane3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mazda alacak adam mazda alınır mı diye sormaz. Alır.

• Yolladıklarınızın içinden açık ara Manisa’daki.

• Arkadaşlar manisadakinin 1300 tl bi hasar kaydı var marspiyel kaskodan yapıldığı için eğer o olmazsa erzurumda ki mi yoksa kayserideki mi daha mantıklı olur

• Megane 3 vardı bende 1.5 dci ( dizel ) sattım kurtuldum. Araba falan değil megane , kütük gibi . Konfor falan yok arabada. Az yakıtlı falan da değil , 6 ileri olsaydı belki ekonomik olurdu megane 4 lerde olduğu gibi. Mazda 3 güzel araba ancak piyasası ağırdır. Auris alınır binilir enseni kaşıya kaşıya satarsın , toyota amblemi olan herşeyi satarsın ülkemizde.
  • Mazda 3 oneririm.

Konfor,guvenlik,yol tutus on numara. Kesintisiz 9 saat yol gidin, yine de yorulmazsiniz. Ses sistemi disinda donanim zaten zengin.

2.el kesinlikle yavas degil. Makul fiyat + temiz araba olduktan sonra 1 hafta durmaz.

Almadan once favoriye ekledigim arabalar bir kac gun icinde yayindan kalkiyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bas parayı al martıyı

• Mazda3 impressive al hocam. Toring i eke derim. Onun piyasası daha yavaş ben 3.5 yıldır kullanıyorum hala severek bakıyorum arabaya 😁ama şunu da göze alman gerek mazdadan sonra başka araca geçmen zor olur yine daha yeni bir mazda göz kırpar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Mazda3 impressive al hocam. Toring i eke derim. Onun piyasası daha yavaş ben 3.5 yıldır kullanıyorum hala severek bakıyorum arabaya 😁ama şunu da göze alman gerek mazdadan sonra başka araca geçmen zor olur yine daha yeni bir mazda göz kırpar.

Touringin impresivden yavaş gitmesine sebep olacak sanroof dışındaki eksi özelliği nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumu

quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Mazda3 impressive al hocam. Toring i eke derim. Onun piyasası daha yavaş ben 3.5 yıldır kullanıyorum hala severek bakıyorum arabaya 😁ama şunu da göze alman gerek mazdadan sonra başka araca geçmen zor olur yine daha yeni bir mazda göz kırpar.

Touringin impresivden yavaş gitmesine sebep olacak sanroof dışındaki eksi özelliği nedir?

http://www.mazda.com.tr/assets/turkey/cars/brochures/mazda3-e-brosur-nisan-2013.pdf?epslanguage=en

Linkten tüm farklara ulaşabilirsiniz. Bence en büyük fark almışken daha dolusu olsun algısı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.