Şimdi Ara

Mega paket neler içeriyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dsmart 8mbit internet ve mega paket 74 tl bağlatmak istiyorum. Bu mega paket demek dsmartın tüm kanallarını içeriyormu? Ek paketlerden ayrıca satın almam mı gerekiyor herşeyin olması için ?

• bildiğim kadarı ile megada herşey var. bir ihtimal belki +18 kanallar olmayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinema paketi dahilse sorun yok . iki üçgün sonra sinema paketi kapanmasında başka birşey istemiyorum.
  • Mega paket ile belgeselsever ve eğlencesever ek paketlerindeki 7 kanal dışında(bbc earth, viasat his. docubox, outdoor, fashion tv, ei, trace urban) dsmartın tüm kanalları izlenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mega paket en iyi fiyatı kim aldı acaba ??
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Yeni üyeler için bilmiyorum ama eski üyeler için önceden 15-25 arası deniliyordu
  • arakdaşım naptın..?
  • D smartta hangi futbol ligleri mevcut? Birde futbol maçlarını içeren kanallar mega pakete dahil mi? Avrupa maçları için ekstra ücret ödeniyor mu ?
  • Arkadaşlar ben 2007'den beri D-SMART üyesiyim, Mega paket kullanıyorum bu aya kadar 22.00 Tl ödüyordum bir kaç gün önce taahhüt doldu ve 28.00 Tl den devam ediyorum. Ayrıca pazarlık yaptım ve ekstra ücretli olan BBC earth, Viasat Hhistory,Docubox,Outdoor,Fashion Tv,Ei,Trace Urban kanallarını da 1 yıl ücretsiz aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvancetin -- 18 Mayıs 2017; 12:27:51 >
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    10 tl modül üyelik :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.