Şimdi Ara

Mef Neden Gömülüyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
3 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ekonomi yazmayı düşünüyordum. Daha doğru karar vermek için gidip okulu gezdim, birkaç hoca ile görüştüm ve gördüklerim beni memnun etti diyebilirim.

Evet, okul küçük. Bunu sorduğumda büyüme hedeflerinin olmadığını, Mef'in butik bir okul olduğunu ve az sayıda öğrenci ile daha iyi eğitim verildiğini söylediler.

Kampüs, aklınıza gelebilecek tüm iş merkezlerinin içinde.

Bana hoş, Türkiye'nin ihtiyacı olan butik ve güzel bir okul izlenimi verdi. (TERCİH EDECEKLER BENCE GİDİP Bİ GÖRSÜN YİNE DE)

Ama forumda baya gömülüyor. Fikri olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Hocam mef zaten güzel bir üniversite ama kendi klasmanında. üniversite öğrencileri kendisini koç sabancı bilkent özyeğin ile kıyaslayınca haliyle gömülüyor.

• Hocam sizin fikrinizi alabiliriz sanki bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okeanospetrichor -- 12 Ağustos 2021; 18:44:21 >
  • Kardeşim meyve veren ağaç taşlanır. Bu kadar kısa sürede özyeğin, bau, bilgi, yeditepe klasmanına gelen bir üniversite ileride daha iyi atılımlar yapacaktır. Erhan hoca okul için ciddi mana da emek veriyor. Alanında iyi hocalardan eğitim almamızı sağlıyor. Şahsen sıkıntıları olsa da bana tanıdığı özgürlük, verdiği eğitim açısından vb. ben memnunum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt

Hocam siz de çok büyütüyorsunuz okulu. Bana göre. Fena gitmiyor ama uçmuyor da.

• GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    Sıkıntıları nedir hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim için en büyük sıkıntı kampüs olmaması. Okulun çevresinde bir şey yapmak istesen uniq’e gitmen lazım. Orasıda pahalı yani. Bunun dışında pek sıkıntım yok.

• Az öğrenciyle daha iyi eğitim veriliyor vs lise için geçerli bir durum, üniversite dediğin bence çok öğrencili, kampüslü ve kulüpleri gelişmiş olmalı

• GenelKültürAbidesi isimli şahısın mef üniversitesi hakkındaki yorumlarını ciddiye almayınız... Bir arkadaş üniversite yönetimi tarafından desteklendiğini iddia ediyordu aman dikkat edin. Kendiniz araştırıp kararı kendiniz verin, başkaları tarafından manipüle edilmeyin...

• Adolf Dassler kullanıcısına yanıt

Siz ne düşünüyorsunuz hocam okul hakkında?

• Okumaya gidersen güzel üni ama çevre yapmaya gezmeye gidersen kötü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Patates çuvalı P kullanıcısına yanıt

Dediğiniz eğitim açısından geçerli değil, sosyal etkinlik vs. açısından geçerli.

Üniversitede az öğrencili eğitim bulunmaz bir nimet. Sosyal yönden zayıf ama o konuda bir şey diyemem.

• bence yeditepe , bau klasmanında iyiye de gidiyor okul o sıralamalarda güzel bir okul

• Adolf Dassler kullanıcısına yanıt
    İddianızı kanıtlarsanız forumdan hesabımı sildiririm. Kimseyi de manipüle etmiyorum. Burada birçok üniversiteden okuyan arkadaş var. Herkese kendi üniversitesi hakkında bir şeyler yazıp çizince normal ancak ben trollük yapıyorum zaten değil mi. Üniversiteyi öğrencisinden, akademisyeninden vb. başka kim tanıtabilir?

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.