Şimdi Ara

Medya Oynatıcı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın zamanda bir 4K TV alacağım ve bununla birlikte kullanacağım, X265 HVEC vb kodekleri destekleyecek bir 4K media player almak istiyorum. 4K iso'ları okuyabilecek (mevcut mu iso dosyaları henüz bilmiyorum) ve standard 3D ve 2D bluray'lerin isolarını menülü bir şekilde oynatabilicek bir cihaz bakıyorum. Bütçe konusunda şimdilik bir limit yok. Forumda konular var ama çoğu zaman yukarıda yazdıklarım birlikte olmuyor. Görüş önerileriniz olursa sevinirim.

iyi forumlar.

• Dostum selam. Eğer görüntü kalitesi önceliğinse sigma chipsetli bir oynatıcı almanı tavsiye ederim. Pch vten, a500, a500 pro, dune'un yeni modeleri gibi. Eğer bağlanabilirlik önemli ise android boxlara bakabilirsin. Hem android olsun hem de görüntü kalitesi iyi olsun diyorsan pch a500pro alabilirsin. Bu oynatıcı hem linux hem android çalıştırıyor. Fiyat ile ilgili bir şey yazmamışsın ama maalesef 500 dolar bu alet. Benim bildiğim kadarıyla dune 4k oynatıcıları blu-ray menu çalıştırabiliyordu. Ama yine de kullananlara sormak lazım. Bir süre önce dune oynatıcılara android gelecek deniyordu ne oldu bilmiyorum. Geçen gün de egreat a10 4k android diye bir model çıkarmış ve açıklamalarına blu-ray navigation menü yazmış. Ama çalıştırıyor mu bilmiyorum. Çalıştırıyorsa harici alt yazı sorunu var mı bilmiyorum bu konuyu biraz araştır. Senin için en önemlisi görüntü kalitesi mi işletim sistemi mi blu-ray menüleri mi iyice düşünüp, İhtiyaçları en çok karşılayanı almalısın. Sanırım hepsini yapan cihaz yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.