Şimdi Ara

Medipol YBS vs Bilgi YBS (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

bilgi üniversitesi eski bir vakıf üniversitesi yeni açılan bir okul değil o yüzden oturmuş bir sisteminin olduğunu düşünüyorum ben ama yine de ybs okunacaksa boğaziçi özyeğin yeditepe marmara öndedir diye düşünüyorum özellikle boğaziçi ybs konusunda rakiplerinden iyi bana kalırsa

• Ser Jorah Mormont kullanıcısına yanıt

ybs okuyan biri olarak söylüyorum emin ol kendin evinde veya yurdunda, kendi çabanla yazılım çalışmadığın sürece bu yazdığın yazılım derslerinin hepsi tek dönem sınavı geçmek için öğrenilip unutulan dersler. Kendin gerçekten öğrenmek istediğin zaman aklınca kalıcı oluyor.

medipoldeki derslerin yarısını aldım sayılır, 2.sınıfım. Diğer yarısı da kalan 2 yılda verilecek programa göre, aşağı yukarı aynı isimleri.

öğretim görevlisi farkı tabi ki olacaktır fakat bir dili sana öğretecek nitelikte değil hiç kimse.

eğer öyle bir niteliği olsaydı hocaların, ilkokul 1.sınıftan beri gördüğümüz ingilizce dilini ana dilimiz gibi konuşuyor olmamız gerekirdi diye düşünüyorum.

ne yaparlar bir dili veya dersi sana sevdirebilirler, öğrenmen için gereken yolu gösterebilirler ama sana tam olarak öğretemezler. Sende bitiyor hocam olay.

konuya dönecek olursak, yazılım dersinin az veya fazla olmasından çok, dersi veren akademisyenin niteliklerine bakman daha iyi olur ve tabi ki üniversitenin. iyi yerde okumuş başarılı bir hocanın, dersi iyi anlatacağı anlamına da gelmiyor tabi bu, belki 2 yıllık bölüm mezunu olup o hocadan 10 kat daha iyi anlatan ve daha bilgi sahibi hocalar da vardır başka yerlerde, bir bilene sormaktan başka çareniz yok o konuda. (o hocalardan eğitim alan birine belki de)

etraftan duyduğuma göre bilgi eğitim açısından medipol ise sosyal çevre, ortam vs. açısından daha iyiymiş, ne kadar doğru bilemem fakat bu durumda amacımız eğitim ise bilgi daha iyi bir seçenek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DFE16C857 -- 13 Mart 2022; 20:21:45 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.