Şimdi Ara

Medipol 2021 girişliler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.sptcha -- 31 Ağustos 2021; 12:47:28 >

• up

• updullah

• istanbul

• İstanbul
  • Tüm hazırlık programlarında eğitim yüz yüze olacaktır. şeklinde ibare bulunuyor duyurularda

• Hocam isteyen online olarak isteyen de sınıfta derse girebiliyor.Hazırlık da bu şekilde. Ortak dersler(Edebiyat vb.) online diye görmüştüm ama kesin bir şey söyleyemem.

Medipol 2021 girişliler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.sptcha -- 3 Eylül 2021; 14:19:48 >
  • Mr.sptcha kullanıcısına yanıt

hocam son cümleyi okumadınız mı? isteyen online isteyen yüzyüze muhabbeti bölümler için geçerli değil mi

• rip112001 R kullanıcısına yanıt
    Hocam üniversitenin sitesinde bölümlerin derslerinin hangisinin online hangisinin yüz yüze veya hibrit olduğu yazıyor. İsterseniz oradan bakabilirsiniz.
  • Hocam üniversitenin sitesinde bölümlerin derslerinin hangisinin online hangisinin yüz yüze veya hibrit olduğu yazıyor. İsterseniz oradan bakabilirsiniz.
  • hangi bölümlerin isteğe baglı online olacagı yani hibrit hangi bölümlerin sadece yüzyüze eğitim vereceği duyurulardaki ilgili tabloda belirtilmiş fakat hazırlık okulu tamamen yüzyüze

• Mr.sptcha kullanıcısına yanıt

evet baktım ama o bölüm dersleri için geçerli örneğin eczacılık hibritse eczacılık için ilk yıl okumanız gereken hazırlık yılı hibrit değil online

• Sanmıyorum hocam ama yine de kesin bilgiyi almak için üniversite ile iletişime geçebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.