Şimdi Ara

MEDİON PAYLAŞIM TOPİĞİ... (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
1
Favori
62.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sevecen_06

arkadaşlar merhaba bana medion 96463 xp sürücüleri lazım.topiği baştan sona taradım ama maalesf linklerin tamamı kırık lütfen acil yardım....

sürücüler bende mevcut yarına kadar upload yapıp linkleri yollarım...

Güncel XP Sürücüleri (MD 96463 ) m e d i a f i r e .com/?zmwmtnyzcta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TGYüksel -- 16 Mayıs 2010; 15:58:16 >
  • tgyefsanesi kardeşime yarımlarından dolayı çok teşşekkür ederim. hocam çok yardımcı oldun ve sayande artık notebook um xp li:))
  • arkadaşlar arkdaşımda medion md96684 modelinde laptop var bütün ses driverları yüklü fakat mikronu çalışmıyor ne skype da görünüyor nede msn de ses ayarlarına girdigimde ses disable görünüyor enable olmuyor. Acaba bunun bir kısa yol tuşu varmı mikrofunu açıp kapatmak için?
  • 96943 modeli var bende wireless dokunmatikten aktif olmuyor ne yapmam lazım lütfen acil yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgyefsanesi

quote:

Orjinalden alıntı: akcavus

slm...1 ay önce cihaza format attık ve wirelees hariç sorunsuz kullanıyorum...yalnız sürücüler yüklü olduğu halde bi türlü WİFİ Yİ çalıştıramadım...

WİFİ TUŞUNA BASIYORUM IŞIĞI YANMIYOR...

KABLOSUZ AĞ BUL DİYORUM WİFİ KAPALI DİYO...

AYGIT YÖNETİCİSİNDEN BAKIYORUM AYGIT SORUNSUZ ÇALIŞIYO GÖRÜNYO...

BİLGİSAYARCIYA GÖTÜRDÜM ONLARDA BIRAKIRSANIZ Bİ ARA BAKARIZ DEDİLER BENDE BIRAKMADIM CİHAZI BİRAZ KURCALADILAR AMA ONLARDA YAPAMADILAR...

FORMATTAN ÖNCE SORUNSUZ BAĞLANIYORDUM MODEME ŞİMDİ KABLOLU BAĞLANIYORUM...

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...İYİ ÇALIŞMALAR...

arkadaşım sorunun tamemen driverle alakalı, yapman gereken; önce touchpad driverini ve launch manageri silmen . ondan sonra touchpad driverini yükleyeceksin restart atıp launch manageri yükleyeceksin birdaha restart attığında dokunmatik tuşlar aktif olacak ve oradan wifi yi aktif ettiğinde sorun olmayacaktır. yazdığım sıraya dikkat et önce touchpad yüklenmesi gerekiyor yoksa sistem o dokunmatik tuşları touchpad gibi algılıyor sorunda burada çıkıyor ben 2 ay uğraştım bu konuyla...çözüm bu...

quote:

Orjinalden alıntı: RedSword

96943 modeli var bende wireless dokunmatikten aktif olmuyor ne yapmam lazım lütfen acil yardım

yukardaki adımları uygularsan çözersin kolay gelsin

• Arkadaşlar merak ettıgım bır konu var. aldıgımız bu loptop 256 mı 128 mb mı ekran kartı:) bır kac kısıye sordum

128 dendı kımıne sordum 256 dendı hangısı dogru cvb:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_41

Arkadaşlar merak ettıgım bır konu var. aldıgımız bu loptop 256 mı 128 mb mı ekran kartı:) bır kac kısıye sordum

intelin gma x3100 platformu bulunuyor bu kart oyun için olmayıp 384 mb a kadar paylaşımlıdır ancak fazla bir oyun performansı beklemek doğru olmaz ama orta düzey oyunları orta düzeyde oynatabilir...
  • arkadaşlar bende medion 96630 war bu alette wireless varmı warsa nasıL bağlancam Şİmdiden Çok tşk ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgyefsanesi

quote:

Orijinalden alıntı: ali_41

Arkadaşlar merak ettıgım bır konu var. aldıgımız bu loptop 256 mı 128 mb mı ekran kartı:) bır kac kısıye sordum

intelin gma x3100 platformu bulunuyor bu kart oyun için olmayıp 384 mb a kadar paylaşımlıdır ancak fazla bir oyun performansı beklemek doğru olmaz ama orta düzey oyunları orta düzeyde oynatabilir...

cok saol kardesım:)
  • merhaba arkadaşlar bana medion 96350 driverleri lazım sitesinden indiremiyorum.tesekkurler
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-bilgisayarlar-medion-akoya-96667-boyle-firsat-bulamazsin/detay

işte benim makina...

acil satılıktır...

ilgilenen arkadaşlar 532 599 75 80 den bana ulaşabilir.
  • selam arkadaslar aranıza yeni geldim benim de bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim medion md 96684 laptop almıstım simdi windows 7 yuklmeke ıstıyorum ama driver lerını bulamadım nerde bulabılırım yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden tesekkurler mail atabılırsınız melihmertoglu_06@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3l7h

selam arkadaslar aranıza yeni geldim benim de bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim medion md 96684 laptop almıstım simdi windows 7 yuklmeke ıstıyorum ama driver lerını bulamadım nerde bulabılırım yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden tesekkurler mail atabılırsınız melihmertoglu_06@hotmail.com

w7 için drivere ihtiyacın olacağını sanmıyorum sen kur sorun olmaz...
  • Merhaba arkadaşlar... Benim çok acil bir problemim var. Arkadaşımın medion laptopuna win 7 yükledik. ancak wireless ı bir türlü çalıştıramıyoruz. dokunmatik tuşlarda sadece wireless çalışmıyor. sadece onun ışığı yanmıyor. ancak dokunduğumuzda ses geliyor. sorun ne olabilir? elinde driver olan var mı win7 için?
  • medion laptop sahipleri epey zaman oldu migrostan aldığımız günlerin üzerinden baya bi zaman geçti o eski heyecanlar unutuldu.
    Arkadaşlar laptop bataryalarınızın durumları nasıl benim batarya miadını doldurdu yenisini almak istiyorum ama oda nerden baksan 150 tl fiyatı var bataryayı söküp eski bir pilden ekleme yapsam nasıl olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

medion laptop sahipleri epey zaman oldu migrostan aldığımız günlerin üzerinden baya bi zaman geçti o eski heyecanlar unutuldu.
    Arkadaşlar laptop bataryalarınızın durumları nasıl benim batarya miadını doldurdu yenisini almak istiyorum ama oda nerden baksan 150 tl fiyatı var bataryayı söküp eski bir pilden ekleme yapsam nasıl olur?

benim batarya öldü kısacası bi 12 aydır böyle 1-2 dk gidiyor şak kapanıyor durumda. ama artık emekli ettim medionumu ancak şunu diyebilirimki alırken bu kadar iyi olacğaını tahmin etmemiştim beni 3 sene sorunsuz idare etti. şu sıralar medion satılıyormu bilmiyorum ancak kaliteli olduğunu bence bizlere anlattı...
  • Aynen dediğiniz gibi.bende çok memnunum pilini değiştirip kullanacak kadar hemde :)
    e bayde pil buldum kargo dahil 55$ satıcıya soru sordum cevap gelince sipariş edeceğim.
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110622417975&ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123
    daha önce ebayden bişey almadım bu ilanda kargo dahil 55$ ödeyeceğim değilmi?Ayrıca kargo PTT ile mi geliyor nasıl oluyor bilginiz var mı?
  • bataryanın içi 9 cell bir batarya.
     MEDİON PAYLAŞIM TOPİĞİ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 3 Ocak 2011; 18:40:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

bataryanın içi 9 cell bir batarya.

değişebiliyormu onlar ucuz bi çözümü olurmu??
  • Değişir değişmesine de prosedürü çok .resimde çip grülüyor onun sıfırlanmaması lazım.Hadi pil değişti birde çalışıp çalışmama riski var.Bne sipariş verdim 87 tl tuttu kargo dahil.Gelir mi ? Bilmiyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.