Şimdi Ara

MEDİON PAYLAŞIM TOPİĞİ... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
1
Favori
62.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu arkadaşlar bir de bir bilgisayar bu kadar mı sessiz olur. Bazen fanın çalışmadığını düşünüyorum.
  • Ev fan sesi hiç duyulmuyor. Ama sanki dvd sürücünün sesi cd okurken biraz fazla gibi geliyor bana
    quote:

Orjinalden alıntı: join

Yahu arkadaşlar bir de bir bilgisayar bu kadar mı sessiz olur. Bazen fanın çalışmadığını düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: join

Evet şarj aletinin ısınması gayet normaldir. Hele bir de uzun süre kullanmışsanız. Artı içinde office yerine work 9 diye bir şey var. Office dışarıdan bulmanız lazım ben office 2003 yükledim gayet sorunsuz, çalıştı

çok normal yani ısınması.ben bilmediğim için biraz korktum.
  • bendeki şarj aletide ısınıyor .. ayrıca genelde evde kullandıgım için pili çıkardım direk şarj aletinden gücü alıyorum .. öyle kullanıyorum .. ama tabii pili arada bir kullanmak lazım kullanmazsak pilin ömrü kısalır ...
    ama arkadaşlar çok güzel bir makina ve verdiğimiz parayı hakediyor .. herkeze hayırlı olsun .. allah kaza bela arıza vermesin ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan_takur

bendeki şarj aletide ısınıyor .. ayrıca genelde evde kullandıgım için pili çıkardım direk şarj aletinden gücü alıyorum .. öyle kullanıyorum .. ama tabii pili arada bir kullanmak lazım kullanmazsak pilin ömrü kısalır ...
    ama arkadaşlar çok güzel bir makina ve verdiğimiz parayı hakediyor .. herkeze hayırlı olsun .. allah kaza bela arıza vermesin ...

amin hocam inşallah hiçbir sorun yaşamayız.

birde bana araba için şarj aleti tavsiye etseniz tam süper olacak.
  • http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=526306 bu ürün işini görür medion laptoplarımız 19 volt ile çalışıyorlar .. nu sana uyar
    edit : sarj aletinin jack girişlerine dikkat et .. gevşek olmasın sıkı olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan_takur -- 14 Aralık 2007; 23:55:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan_takur

http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=526306 bu ürün işini görür medion laptoplarımız 19 volt ile çalışıyorlar .. nu sana uyar

teşekkürler.birde oyun oynayan varmı acaba performansı nasıl.
  • oyun hiç denemedim onuda yakında denicem ama pek performans vericeğini zannetmiyorum oyunda
  • Hani benim ismim eklenmemiş. '2 topicte de bu konu ile ilgili bir sürü yazı yazdım arkadaşlar :) Demek ki biz de medion lanmış tayfaya dahiliz değil mi . Yeni alan arkadaşlar bataryayı en az 3 kez tam olarak deşarj etmeyi unutmasınlar. Bataryanın daha performanslı olacağını göreceksiniz. Bataryayı en az 3 kez tam olarak bitirin zorlayabildiğiniz kadar da zorlayın makineyi pil performansını da daha iyi gözlemiş olursunuz böylece. Dvd sessiz çalışanından olsa aletten hiç ses gelmeyecek demek ki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: raistlin68

Hani benim ismim eklenmemiş. '2 topicte de bu konu ile ilgili bir sürü yazı yazdım arkadaşlar :) Demek ki biz de medion lanmış tayfaya dahiliz değil mi . Yeni alan arkadaşlar bataryayı en az 3 kez tam olarak deşarj etmeyi unutmasınlar. Bataryanın daha performanslı olacağını göreceksiniz. Bataryayı en az 3 kez tam olarak bitirin zorlayabildiğiniz kadar da zorlayın makineyi pil performansını da daha iyi gözlemiş olursunuz böylece. Dvd sessiz çalışanından olsa aletten hiç ses gelmeyecek demek ki.

dedikleri doğru bataryayı dibine kadar sömürün .. ve 3-4 defa aynısını yapın sonrasında performansı göreceksiniz zaten 9 hücreli

• bimde hangisi satılıor yaw 750 ytl ye bişi duydum sanki öle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: raistlin68

Hani benim ismim eklenmemiş. '2 topicte de bu konu ile ilgili bir sürü yazı yazdım arkadaşlar :) Demek ki biz de medion lanmış tayfaya dahiliz değil mi . Yeni alan arkadaşlar bataryayı en az 3 kez tam olarak deşarj etmeyi unutmasınlar. Bataryanın daha performanslı olacağını göreceksiniz. Bataryayı en az 3 kez tam olarak bitirin zorlayabildiğiniz kadar da zorlayın makineyi pil performansını da daha iyi gözlemiş olursunuz böylece. Dvd sessiz çalışanından olsa aletten hiç ses gelmeyecek demek ki.

ekledim arkadaşım.arkadaşlar eklemeyi kendi kafamdan yapmıyorum istek doğrultusunda yapıyorum.

ben ilk defa laptop kullanıyorum.gerçekten neredeyse 0 ses çıkıyor.bi tek dvd sinden çıkan sesi duyorum.

• oo recep hocam ve tüm arkadaşlar herkesin laptopları hayırlı olsun

Recep memnunmusun laptoptan bende bu ara almayı düşünüyorum hatta bugün biraz araştırma yapıcam hatta bugün compex'e gidicem ordan mecidiyeköy filan dolaşcam ...

Migrostan almışsın galiba kalmışmıdır acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: droll

oo recep hocam ve tüm arkadaşlar herkesin laptopları hayırlı olsun

Recep memnunmusun laptoptan bende bu ara almayı düşünüyorum hatta bugün biraz araştırma yapıcam hatta bugün compex'e gidicem ordan mecidiyeköy filan dolaşcam ...

Migrostan almışsın galiba kalmışmıdır acaba

valla bilmiyorum kalmışmıdır.ben pek anlamam laptoplardan sıcak fırsatlarda gördüm.bi kaç arkadaşta almış.güzel yorumladılar.bende aldım.makine bi kere çok ama çok sessiz çalışıyor.teknik veriler vermek isterdim ama anlamadığımı sölemiştim.ilk mesajımda özellkileri yazıyor ama.bu özellkilerde bu fiyat gerçekten çok iyi.ayrıca ismi duyulmamış diye dandik çin malı sanma alman malıdır kendileri.

sen bi gez migrosları.ummadığın migrosta çıkabilir.2 m migroslarda bile var.ben bulabilirsin diye düşünüyorum.

güzel duyguların içinde sağol.darısı senin başına.

son olarak laptopu abime aldım.benim değil yani.

• Merhabalar, bu güzel fırsatı değerlendiren arkadaşlar görmek güzel. Ben de burada tavsiyemle tam 8 kişi aldık :D migrosu zengin ettik adamlar zaten 10 tane getirmişlerdi. 8 tanesini biz aldık geriye iki tane kalmıştı onlarda o gün satıldı. Bu arada Van migrostan bahsediyorum. Neyse arkadaşlar öncelikle ben xp ye neden geçmek istiyorum onu belirteyim. Bir kere ben bilgisayar ile çok içli dışlı biriyim. Az bucukta anlıyorum. Bu vista boşta dururken 800 mb ram kullanıyor, gerçi makınanın ramı 2 gb yeterli ama zoruma gidiyor. :D Sonra ben uzun zamandır program ve oyun arşivi yapıyordum. Ve gördümki programlar çalışmayacak gibi. Bir kaçı çalışıyor bir kaç ta oyun çalışıyor ama hepsi değil ondan arşivime yazık olmasın diye. Ama bu aralar vistayı sevmeye başladım belki de geçmem gerçekten görsellik olarak harika

Neyse makına da ms nin work 9 programı var full olarak bir nevi ofis diyebilirsiniz. Office 2007 ise demo. Çok ta umrumda değil program konusunda hiç bir zaman sıkıntı çekmedim. Parmak izi okuyucusu gerçekten harika, kullanmak için önce kurmanız lazım kurulum dosyası masa üstünde instal fingerpoint gibi bir şeyvar onu kurmak lazım makına kendini yeniden başlatıyor. Ondan sonra her parmağı 4 kez olmak üzere en az iki parmak izi tanıtmanızı istiyor. Bu işlemler bittikten sonra herhangi bir dosyaya sağ tıklayıp gerekli program ile şifrele dememiz yeterli oluyor o dosya şifrelenmiş oluyor. Gerçekten güzel ve işe yarayacak bir pro.

Oyuna gelecek olursak. Age of mitoloji ve nfs und. 2 oynadım. Oynattı sorunsuz. Cal of duty 4 denedim. Oyunun ilk açılışını yaptı herşey tamam ama bölümü yükleme kısmına gelince çuvalladı.

• arkadaslar bugun iş yerınde bır arkadas loptoba baktı oda anlıyor bılgısıyardan bana dedıgı su bu makıne ıle oyun oynam bılgısayarın omrunu azaltırsın ve cok cabuk bozuluyor dedıı...

acaba sızlerın bılgısı varmı bu konuda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: $izofren!

arkadaslar bugun iş yerınde bır arkadas loptoba baktı oda anlıyor bılgısıyardan bana dedıgı su bu makıne ıle oyun oynam bılgısayarın omrunu azaltırsın ve cok cabuk bozuluyor dedıı...

acaba sızlerın bılgısı varmı bu konuda...

Bilgisayar ile oyun oynamak bilgisayarın ömrünü azaltmaz. Belki şu yönden demiş olabilir, hani makına daha fazla ısınacaktır. Artı batarya ile kullanıyorsan batarya kullanımı zamanla kısalacaktır. Ama makınaya ne olucak ki. Ben iki bucuk yıl zayıf bir notebook ile oyun oynadım şimdi hayla taş gibi çalışıyor hiç bir şey olmadı.
  • Arkadaşlar şimdi bu notebookta wireless var.
    Bende airties modeme usb wireless adaptörü taksam evde kablosuz internete bağlanabilir miyim ?

Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: frix

Arkadaşlar şimdi bu notebookta wireless var.
    Bende airties modeme usb wireless adaptörü taksam evde kablosuz internete bağlanabilir miyim ?

Teşekkürler

wirelwss adaptörü modeme nasıl takacaksın?
  • arkadaşlar bende bugün tesdüf eseri gördüm ve aldım benide ekleyin lütfen
    ayrıca çok memnun kaldım satış temsilcisi teknik servisin olduğunu ve 4440567 yi arayınca her konuda yardımcı olacaklarını söyledi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.