Şimdi Ara

Medieval II: Total War Kingdoms (2007) [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.504
Cevap
4
Favori
247.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

m2tw kingdoms (turkler olan senaryoyu) oynamaya karar verdim, şu an yükleme aşamasındayım. acaba güzel bir mod var mı oyunu dahada güzelleştirecek bildiğiniz?(tercihen 1.5 yamasıyla uyumlu)

edit: broken crescent diye bir mod buldum, güzele benziyor. yalnız 1.4 kingdoms yaması ile kullanın demiş, 1.5 ile kullanan var mı acaba bu yamayı?

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=140857

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 1 Şubat 2009; 18:30:42 >
  • SS 6.1 modunu tavsiye ederim bide 1071 Total war diye TwT'nin yapmıs olduğu bir mod vardı
  • Medieval 2: Total War Kingdoms 'un indirdiğim mdf image dosyasında, oyun dili Rusça çıktı yahu

bunu ingilizce ye nasıl çevirebilirim?
  • slm arkadaşlar bu medieval 2 :kingdoms un türkçe yaması olan yada bilen varsa link verebilirmi ya
    crusades veya diğer kampanya oyunlarında diplomatik ilişki veya oyun zevki açısından ingiizce sarmıo varsa bilen allah rızası için link koysun saygılar sevgiler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tyll

Medieval 2: Total War Kingdoms 'un indirdiğim mdf image dosyasında, oyun dili Rusça çıktı yahu

bendede rusça cıktı ing nasıl cevircez
  • quote:

Orjinalden alıntı: ßoLd

quote:

Medieval 2: Total War Kingdoms 'un indirdiğim mdf image dosyasında, oyun dili Rusça çıktı yahu

Gidin orjinal alın hazır fiyatı da indi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çöl Tilkisi

quote:

Orjinalden alıntı: ßoLd

quote:

Gidin orjinal alın hazır fiyatı da indi

tamam
  • arkadaşlar ben oyunu indirdim daha sonra yama kurdum türkçe yamayı indirdim fakat oyunu Medieval 2:Total War a tıkladığımda türkçe ama Medieval II Total War Crusades tıkladığımda türkçe olmuyo yardımcı olur msuunuz?
  • Ek paketin tr yaması yok çünki
  • ben medieval toatal war:kingdoms da america veyacrusades kampanyalarında oynarken ses var ama norml medival oynayınca ses yok. ben oyunu yeni aldım medival ve ek paketi kingdomda 2 si bi arada nası iş anlamadım acaba medival 2 idemi yüklemek lazım ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SEZGİN81

ben medieval toatal war:kingdoms da america veyacrusades kampanyalarında oynarken ses var ama norml medival oynayınca ses yok. ben oyunu yeni aldım medival ve ek paketi kingdomda 2 si bi arada nası iş anlamadım acaba medival 2 idemi yüklemek lazım ?

Oyunun belliki korsan
    Ve sağından solundan kesip bi güzel ripliyolar siz de alıyorsunuz bir şey yapamazsın...
  • quote:

ben medieval toatal war:kingdoms da america veyacrusades kampanyalarında oynarken ses var ama norml medival oynayınca ses yok. ben oyunu yeni aldım medival ve ek paketi kingdomda 2 si bi arada nası iş anlamadım acaba medival 2 idemi yüklemek lazım ?

oyunun korsansa ve ripliyse bozulmalar olur bazende boyutu küçülsün diye ses veya videolarını sildikleri oluyor oyunun orjinal mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FlameThrower

quote:

oyunun korsansa ve ripliyse bozulmalar olur bazende boyutu küçülsün diye ses veya videolarını sildikleri oluyor oyunun orjinal mi?

Sadece videolarını kırpılmış tek DVD'li duymuştum ama bunlar hızlarını alamayıp sesleri de kırpmışlar...
  • Bilgisayarın s.çtığı an Yaklaşık 6000 kişilik dev gibi bir savaş. 1440x900 her şey full. Bu kalabalıkta saniyede 3-4 fps alıyorum. Umarım yakında böyle savaşları oynatabilecek sistemler çıkar da asıl savaş zevkine o zaman varırız

• Rome TW'de bile paneldeki sistem 5000'lik bir savaşta fps düşüşleri yaşıyor iken, medieval'da olması anormal bir şey değil<

editeyşın: ahahaha bende diyorum bu mesaj gözükmedi mi? 2 tane medieval konusu revaçtaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerelictHuman -- 28 Şubat 2009; 2:23:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tarikay93

Bilgisayarın s.çtığı an Yaklaşık 6000 kişilik dev gibi bir savaş. 1440x900 her şey full. Bu kalabalıkta saniyede 3-4 fps alıyorum. Umarım yakında böyle savaşları oynatabilecek sistemler çıkar da asıl savaş zevkine o zaman varırız

şanlı ordu
  • Güzel oyun olmuş. Belli bir konu işlemesinide çok beğendim. Ayrıca Britanyada din sistemi yerine ırk sistemi gelmiş. ( Şehrin % 50 si iskoç %40 ingiliz %10 u gallerli gibi )
  • Arkadaslar empire total warda bir birim en fazla 9500 kişi oluyor yani çooooooooooooooooooooook kalaba savaslar yapabileceğiz
  • Benim bilgisayarın ram i yetse bende yapıcam savaşlarıda :D:D
  • Bu oyunun türkçesi yokmu ?
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.