Şimdi Ara

MediaTek Helio P60 incelemesi l Casper VIA A3 Plus ile (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
0
Favori
10.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Güzel inceleme olmuş

• MTK şeytanın bacağını kırmış artık. Casper'a da tebrikler böyle bir teknolojiyi ilk sunan marka oluyor.

• İşlemci güzel fena değil ama piyasası çok yüksek cihazın max 2000 tl olmalıydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun ağır çekim özelliği olduğu belirtilmiş ama detay vermemişler. Kaç fps ve çözünürlük olarak bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    Max. 2000 mi? Sen ne içtin kardeş :) Markalara karşı bu kadar acımasız olmayın. Güncel kura göre çok ucuz bile kalıyor. Bu ürün piyasaya çıktıktan sonra her marka %20-%25 zam yaptı.
  • leventdln L kullanıcısına yanıt
    Yüksek elbette haberin yok galiba sd işlemci aynı kategoride yer alan redmi note 5 var misal Huawei p20 lite var mtk işlemci için bu fiyat yüksek burada bizim sözde yerli firmalar makul tutabilirdi.

• O değil de neden iphone x kopyası tasarım? Yani marka takıntım yok, Casper de olsa Samsung da olsa şahsen ben umursamam lakin bir telefonun kopyasıymış gibi olan telefonu kullanmam. Yazık özgünlük ölmüş. Android dünyasında bir tek Samsung ile Sony kaldı geriye.
  • Yerliler arasında en beğendiğim bu oldu. En yakın zamanda gidip bakacağım.

• Bu telefonun orijinal adı ne?

• Casper Via A3 plus. Ben de bayramda eşime aldım, çok hoş ve yeterli bir telefon

• Bu telefon gerçekten başarılı görünüyor. Ama hakettiği ilgiyi görmüyor. Daha yeni Huawei p20 pro aldım. Severek aldım çokta memnunum Allah utandırmasın. Ama bilsem via a3 plus alırdım. Memnun eder diye düşünüyorum

• High Sierra kullanıcısına yanıt
    Hocam 636 4 a73 ve 4 a53 den oluşuyor.sd 660ın performansı düşürülmüş halidir, yanlızca özelleştirilmiş a53 değil. Mediatek firmasını küçük görmek haddimize değil ama cep piyasasında gördüğümüz meizu dışında düzgün kullanabilen olmadı ki bu geçmiş bundan sonra değişim olabilir tabi

• Mediatek kötü işlemci değil performans olarak sd ile yarışır sadece biraz pil kullanımı özürlü onun dışında mtk işlemcili cihazlar güncelleme almıyor diye bir kaide yok iş üretici firmada bitiyor eşimde mtk işlemcili gm6 var daha yeni ağustos güncellemesi aldı yakında 9'u da alacak.

mtk işlemcilerin imei işlemleri ek özellikleri açıp kapama daha açık bir platform olması da avantajı.
  • Bu telin hakki 1000tl..ustu haram...

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

Bu telin hakki 1000tl..ustu haram...
    Aynen hocam. Magazaya gittim bu telefonun hakki 1000 tl dedim, vayyy sonunda bi akilli cikti dediler hemen o fiyata sattilar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twenty.One.Pilots

Aynen hocam. Magazaya gittim bu telefonun hakki 1000 tl dedim, vayyy sonunda bi akilli cikti dediler hemen o fiyata sattilar.

Alıntıları Göster
    Gozun aydin amacina ulasmissin..ne guzel..yakisir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

Bu telefonun orijinal adı ne?
    Gionee üretimi (reeder p10 telefonumdan biliyorum arayüzden hemen tanıdım) daha önce de bu üreticiden telefonları vardı (a1-a1 plus-f1-f2)

Gelelim bombaya, telefonu Condor Allure M3 ve Blu Vivo XI+ olarak da internette bulabilirsiniz. Blu versiyonu 6gb ram 128gb hafıza ve kablosuz şarj destekli olarak limitli satışta 250$ olarak satışa çıktı dün, şu an 279$. Doların ortalama 6tl kurunda bile 1500tlye geliyor; elin amerikalısı 250 birim paraya aldı.

Yerli telefon üreticimiz bize 2699tlden iteliyor(!) Yukarıda bir arkadaş yazmıştı, evet doğru ederi 1000tl (mübalağa değil) p60 işlemci, dizayn, malzeme/işcilik kalitesi vs ederi bu! Bu arada phonearena.com incelemesine göre kamera felaket...

https://www.phonearena.com/reviews/BLU-Vivo-XI-Review_id4557

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Boş ver kardeş uğraşma ak trollerle bir şey kendi taraftarlarından oldumu bol bol yağlarlar gerçekler zorlarına gider

• shaq t S kullanıcısına yanıt
    Şu güvenlik zafiyeti ile gündemden düşmeyen blu mu doğruysa aman aman kalsın uzak durun böyle şeylerden hocam o kadar marka var sony xz1, nokia 8 falan uzak durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CBD9CC12F -- 30 Ağustos 2018; 4:43:27 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.