Şimdi Ara

Mediamarkt uygun fiyatlı ürünler - Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sen_md , $U$PeCT RoCKerS Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
171
Cevap
44
Favori
36.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Helal olsun valla .iyi firsat yakalamışsıniz .

• mediamarkt her ürüne 500 lira koymuş beyaz eşyada
  • Kuponla alıyorsunuz ücreti alıp 3 gün sonra siparişiniz stok olmadığından iptal edildi diye mail atıyorlar(kuponda iptal oluyor) , yıl olmuş 2021 merdiven altı e-ticaret sitelerinde bile stok durumuna göre sipariş verilirken adamlar 3 gün bekliyorlar stoğu kontrol etmek için, ayrıca aynı sorunu aynı üründe 3 gün önce baskasida yaşıyor, rezil bi e-ticaret sistemleri var, tavsiye etmiyorum
  • qesH Q kullanıcısına yanıt
    herkese tavsiyemdir mediamarktta peşin alışveriş yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

Mediamarkt uygun fiyatlı ürünler - Ana Konu

Hocam bu indirimi nasıl yakaladınız?

Spydropp gibi eklentiler ile mi? Yoksa sitede gezerken denk mi geldi?

• Sony 55a8 ürününde geçerli 4200+100 TL indirim kuponum mevcuttur. İlgilenen özel mesaj atabilir.
  • Oral-b iki ürün alımına %25 indirim oluyor. İki diş fırçası, 6 başlık 298tl.

Mediamarkt uygun fiyatlı ürünler - Ana Konu
  • BOSCH TKA6A044 Kahve Makinesi - 449tl

Ürün kodu : 1175567

• 2 gün içinde 0 TL ve üzerindeki online alışverişinizde kullanabileceğiniz 10 TL tutarında indirim kodu

2 gün içinde 100 TL ve üzerindeki online alışverişinizde kullanabileceğiniz 15 TL tutarında indirim kodu

Arkadaşlar elimde iki adet hediye çeki mevcut bugün son günü kullanmayacağım isteyene ÜCRETSİZ veririm.

• PHILIPS MG7715/15 Erkek Bakım Seti 329tl

Ürün kodu : 1206622

• https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_eufy-robovac-35c-wi-fi-ak%C4%B1ll%C4%B1-robot-s%C3%BCp%C3%BCrge-siyah-1209862.html

Anker robot süpürgeler uygun. Garanti 2000tl ye 200tl, club puan vs daha uyguna gelecektir.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Oral b ve/veya bu cihazı kullandınız mı acaba?
    Vitality cihazımı değiştireceğim ama fazla para vermeye değer mi emin olamadım.
  • Trolo kullanıcısına yanıt

Şu an oral b kullanıyorum. Daha önce farklı marka vardı. Önceki kullandığım daha özellikli modeldi, şimdi d150 var. Masaj, basınç, mod vs biraz hikaye gibi. Hiç kullanmadım.

Philips bilmiyorum ama yorumları güzel.

• Birkac haftadan beri tablet takip ediyordum, internete girme, zoom ve video izlemek icin. Piyasaya gore aşağıdaki urun uygun geldi. 2 tane aldigimizda 1500₺ icin ekstra bir indirim kodu var mi, hosgeldin ve banka kampanyalari haricinde?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-tab-a-t290-s-8-2gb-32gb-1-95-ghz-tablet-gümüş-1199675.html
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.