Şimdi Ara

Mediamarkt ürün alırken dikkatli olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün birilerine TV (55ku7000) almak için mediamarkt'a (MM) gittik.

Hafta içi ve mesai saatleri içinde olduğundan mağaza sakindi, TV'yi aldık, bir kısım işlemlerinin tamamlanması için beklerken TV bölümünde geziyordum. aşağıdaki fotoda görülen olaya şahit oldum.

Bir MM elemanı saç kurutma makinesi ile TV ambalaj kutusunun bandına işlem yapıyordu açılmış olduğu anlaşılmasın diye.

Aman diyeyim aldığınız TV ye dikkat edin, az para vermiyoruz aletlere...

Bunu yapan MM ka da ayrıca

• Asıl çıban başı MM baş yetkililerde bu elemanlara nasıl öğretiyorlarki açılmış bir ürünü anlaşılmayacak şekilde paketleyin, mezarcı soyguncu haram yiyiciler, inş batarlar şuraya bak
  • iade gelenleri gazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşhir indiriminden kaçmak için atılan taklalara bakın, yazık..
  • Hangi mm burası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up herkes gorsun diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyefendi de çok rahat bu arada, kim bilir bu kaçıncı kutusu
  • Cihaz hiç kullanılmamış ve bir sorunu yoksa bir sakıncası yok. Diğer mağazalardan aldığımızda bu işlemin yapılmadığına hangimiz garanti verebilir.
  • Aslında nerden alırsak alalım, cihazın kullanım saatini kontrol etmek gerek başka da yapılacak birşey yok...
  • Bandı açıp ürün kontrol ederken band ambalajı yırtıp zarar vermesin diye saç fön makinasını çoğu yerde kullanıyorlar. Tablet dokunmatik ekranı değiştirirken de işe yarıyor. Yapışkan sıcaktan yumaşayınca kolayca çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaptığı işten endişe duysa ortalık yerde yapmaz, arkada depo bölümünde halleder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Aslında nerden alırsak alalım, cihazın kullanım saatini kontrol etmek gerek başka da yapılacak birşey yok...

Niye yanına gidip iki laf etmedin ??
  • quote:

Aslında nerden alırsak alalım, cihazın kullanım saatini kontrol etmek gerek başka da yapılacak birşey yok...

Hocam nerde yaziyor cihaz kullanim saati ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Niye yanına gidip iki laf etmedin ??

Söylesem ne değişecek? Çalışanlarla birbirimize girerdik, çünki soğukkanlı davranamazdım eminim...

@eric13 bu kontrol marka-modele göre değişiklik gösterir her tv de aynı şekilde kontrol etmeniz mümkün değil...
  • Geçen hafta LG marka bir tv almıştım MM'den. kapalı kutu var demişlerdi. ki aldıktan sonra gittiğimde, teşhir ürünü halen yerinde idi...

Akşam kuruluma geldiler, eşim evde idi, ben eve yetişmeden TV açılmış, kurulum başlamıştı.

Fakat web browser'da 'sahibinden.com' ve bir iki internet sitesi görmüştüm. anlam verememiştim.

dün akşam history'e bakayım dedim, ama 3-4 gün öncesini ancak gösterdi.

ama kullanılmış olma ihtimali kuvvetle muhtemel. ne yapmamı önerirsiniz? Kurulum sonrası iade cihaz olduğunu pek sanmıyorum. kutu üzerinde barkod falan vardı, LG kurulum için gelenler o kısımlarını kestiler..
  • Kar marjalarının bu kadar düştüğü bir ortamda firmalar kar etmek için böyle hileler yapıyor ne yazıkki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.